Jump to content
  • 0

ets 2 750 hp mod

DersimliKaptan6212

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba

Sorunu tam anlayamadım ama sanırsam 750 hp modunu kullanamadığını söylüyorsun. Yeni sürüm 1.32 olduğu için senin modun belkide sadece 1.31 içindir. İstersen kodlarlada istediğin tıra 750 hp takabilirsin.

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 0

merhaba
yeni sürüm 1.32 şu anda betada olduğu için kullandığın mod çalışmayabilir.Bu çok normaldir şu anda test aşamasında.
Eğer 1.31 için 750hp modunun çalışmadığını söylüyorsan buradan moda ulaşabilirsin.
Kullandığın başka mod varsa kapatarak denemeni tavsiye ederim

save edit uygulayarak değişim için bu videoyu izleyebilirsin.

533431281_Signature1.png.72a7c54fc3a8e80f4a252bcb97a397d3.png

• 0

Merhaba Dostum :) 

Muhtemelen şuan kullandığın mod senin kullandığın sürümle uyumlu değil fakat artık bir kamyoneti 750 beygir veya herhangi bir kamyonet ile aynı güce geçirmek için başka bir çözüm daha var;

Lütfen bu videoyu baştan sonra izleyin ve adımları uygulayın, sadece bir dosya indirmeniz gerekecek fakat eminim ki bu size daha kolay gelecek.

Saygı & Sevgilerimle,

Tomukas.

• Like 1

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0

Merhaba @DersimliKaptan6212,

Galiba anladığım kadarıyla, sorunun tırın gücünü 750hp ulaştırmak istiyorsun. Bu gücü tırına uygulayabilmen için çeşitli kodlar var ancak bu kodları kötüye kullanıp aşırıya kaçırarak daha fazla güç elde etmek istersen, bu "SpeedHack" adlı hileye girer ve TruckersMP çalışanları bu olayı farkederlerse oyundan yasaklanman an meselesi olabilir.

Saygılarımla,

Oztas TV

• 0

Merhaba Sevgili, @DersimliKaptan6212

TruckersMP Oyunumuz ile alakadar yaşamakta olmuş olduğunuz bu problem çözüldümü, görüyorum ki oluşturmuş olduğunuz bu konu Aktif değil lütfen oyunumuz ile alakadar yaşamakta olmuş olduğunuz bu problemin çözülüp çözülmediğini bizlere bilgilendirirmisiniz? :) Bunu bildirmek için 3 gününüz var, 3 gün sonra bu konu bölüm içerisinde bulunan (İnaktif konular) bölümüne taşınacaktır [15.09.2018]

Eğer çözülmediyse bildirin ki, sizler için bir çözüm yolları arıyalım ^_^

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba Sevgili, @DersimliKaptan6212

Oluşturmuş olduğunuz bu konu Aktif olmadığından inaktif olduğundan (İnaktif Konular) bölümüne taşıyorum, bu konu 5 gün boyunca açık kalacaktır (İnaktif Konular bölümünde), ve bu konu 5 gün sonra İnaktifsizlik gerekçesi ile, (Çözülmemiş konular) bölümüne taşınacaktır

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Konu sahibi bize sorun çözüldü veya çözülmediği hakkında bilgilendirmediği için İnaktif Konular dan Çözülemeyen Konular'a Taşıyorum,

//Locked and moved to Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.