Jump to content
  • 0

Koltuk ayari sorun

Senden Vazgeçmem

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ayarlar sana kalmıştır ben yakın oynamayı severim sen ise uzak ve sahsen ben sol aynanin tamami gorunecek uzaklıkta oynuyorum. Zevkler tartışılmaz...

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 0

Merhaba Sevgili, @[TR]Revolut?on

Euro Truck Simulator 2 ile alakadar sormuş olduğunuz bu sorun yanıtlandımı? Eğer yanıtlandıysa lütfen bu konu hakkında bizi bilgilendirirmisiniz, eğer yanıtlanmadıysa lütfen bildiriniz ki elimizden geldiğince sizlere tekrardan yardımcı olmaya çalışalım, cevaplamak için 3 gününüz vardır 3 gün sonra bu konu (İnaktif) konular bölümüne taşınacaktır :)

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba Sevgili, @[TR]Revolut?on

Oluşturmuş olduğunuz bu konu Aktif olmadığından inaktif olduğundan (İnaktif Konular) bölümüne taşıyorum, bu konu 5 gün boyunca açık kalacaktır (İnaktif Konular bölümünde), ve bu konu 5 gün sonra İnaktifsizlik gerekçesi ile, (Çözülmemiş konular) bölümüne taşınacaktır

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Konu sahibi bize sorun çözüldü veya çözülmediği hakkında bilgilendirmediği için İnaktif Konular dan Çözülemeyen Konular'a Taşıyorum,

//Locked and moved to Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.