Jump to content
  • 0

Vykopávání ze Serveru


Lepricz

Question

Zdravím,

 

Pro hraní používám Thurstmaster TMX, všechny důležité klávesy mám nadstavené na volant.  

 

Jediný problém je při hraní, kdy po cca 5 minutách vyskočí hláška že budu vykopnut ze serveru pro nepoužívání klávesnice.

Rychle se  proto vždy natáhnu po klávesnici a  klikám ruzné klávesy (pohledy atd. ) Ale i přes to mě to ze serveru pokaždé vyhodí. Může mi někdo prosím poradit??!

 

Co 5 minut vypínat hru abych se znova připojil do MP mě nebaví :( 

Hru jsem teď nějakou dobu nehrál, a takový problém jsem předtím nikdy neměl. 

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ujistěte se, že svítidla vašeho vozíku jsou zapnutá.

Světlomety jsou pravděpodobně vypnuté nebo vozidlo nepohybujete. Když máte 10 minut, aniž byste nic udělali, automaticky se odpojíte od MP.

 

Doufám, že tento tip je užitečný.:)

  >  Raaphael   <   

Veteran Driver VII

?   ?  ? ? ?   ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Bohužel ne.

 

 Potkávací světla používám i během jízdy ve dne.  Řazení Manualní a dávám i blinkry při každé změně jízdního pruhu.

 

Kdyby se mi to stalo u soupravy stojící na stejném místě několik minut tak neřeknu půl slova. Ale stává se mi to během normální jízdy kdy řadím, dávám blinkry apod. Právě nechápu že i když se pohybuji tak mě to vyhodí..     

 

ale i tak děkuju. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Odpojil jsem volant a zkoušel na klávesnici jednu zakázku ( cca 480 km ) v MP bez jediného problému.

 

Tím pádem to bude nadstavením volantu že? :( 

 

  Předtím jsem žádný  podobný problém němel ( cca  před 2-3 měsíci). Mohl jsem pohodlně vše ovládat na volantu a klávesnici používal jen pro zobrazeni MAPY popř. ROUTE ADVISORu a server mě nikdy nevyhodil za nečinnost na klávesnici. :) 

 

 Asi se pokusím najít a překopírovat nadstavení volantu ze starší ULOŽENÉ POZICE a snad to pofrčí. ;)

Jinak mi asi nezbývá než hrát chvíli na volantu ( cca 250 km ) zastavit. Odpojit volant. Ujet kousek na klávesnici,  poté připojit volant a pokračovat v zakázce. :unsure:  

 

Zkusím se stím poprat, děkuju za rady. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.