Jump to content
  • 0

Strona TruckersMP bardzo długo sprawdza czy mam ATSA


Grzeszol

Question

Witam kupiłem dzisiaj grę ATS. Przegrałem 2godz i mam programy profil na publiczny. Sęk w tym, że jak wchodzić na stronę i klikam żeby mnie złapać ATSA, aby się zatrzymać, że może za zająć upłynęło 5 min. Zostawiłem komputer na ponad godzinę na stronie nie dodała mi gry. Proszę o pomoc.

 

 

Cześć, kupiłem dziś grę ATS. Straciłem 2 godziny i ustawiłem profil jako publiczny. Problem polega na tym, że po wejściu na stronę i kliknięciu w celu znalezienia ATSA napisano, że może to zająć do 5 minut. Zostawiłem komputer na ponad godzinę, a strona nie dodała mi gry. Proszę pomóż.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj @Grzeszol

 

Niestety nie masz w całości publicznego profilu i w tym jest problem ze nie wykrywa ci gry 

 

Musisz wejść w swój profil , i w ustawieniach prywatności i zmienić wszystko tak jak na screenie : 

5ed0b398642d8a38870f87abafa392fb.png

Edited by BoSsik2
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po zastosowaniu rad z posta Bossika wyczyść cookies z przeglądarki, inaczej dalej może Ci wyrzucać błąd, ponieważ przeglądarka będzie przechowywała stare dane.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.