Jump to content

Oyun Moderatörü Alımları (11/08/2018 - 30/09/2018)

AdaBey

Recommended Posts

truckersmp-logo.png

Oyun Moderatör'ü Alımları

Sevgili Oyuncular,

Tarafımızca gerçekleştirilen Üçüncü Oyun Moderatör'ü alımlarına hoş geldiniz. Bir önceki İşe Alım başvurularını incelediğimiz için, yeni Adayların başvuru göndermeleri için tekrardan Oyun Moderatör'ü alımlarını açmış bulunmaktayız. Eğer halihazırda Waiting List(Bekleme Listesi) statüsünde olan bir başvurunuz mevcut ise, tekrar başvuru göndermenize gerek yoktur. 

Bu aşamada, karşılamanız gereken birçok gereksinim vardır. Trial Game Moderator Observer Pozisyonuna ulaşmadan önce, karşılamanız gereken belirli gereksinimler mevcuttur.

Zorunlu gereklilikler:

• İyi bir İngilizce Dil bilginiz olması gerekir.
  • TruckersMP platformuna en az bir(1) yıldır üye olmalısınız. -Forum hesabınızın Kayıt süreci baz alınır.

• TruckersMP Forum'unda Aktif olmalı ve Minimum olarak 50 Yararlı İçeriğiniz olması gerekir.

• TruckersMP Kurallarını iyi bir şekilde biliyor ve anlıyor olmalısınız.

• Oyun İçinde, Forum üzerinde ve Discord'da iyi davranışlar sergiliyor olmalısınız.

• Son bir Yıl içerisinde Forum üzerinde ceza almamış olmalısınız.

• Son bir Yıl içerisinde Oyun İçi Ceza almamış olmalısınız. Mümkünse, hiç Cezanız olmamalıdır.

• Aktif olmalı, Kendinizi sürekli geliştirmeli, zorluklara göğüs germeli ve Dirençli olmalısınız.

• Takım halinde çalışmaya uyum sağlamalı ve Takım çalışmalarına katılmanız gerekiyor.

• Zorluklara karşı Sakin ve Kibar / Nazik olmalısınız.

• Geçmişte Moderatörlük deneyimi, size Artı sağlayacaktır.

• Aktiflik Gereksinimlerini karşılamalısınız.

Önemli Eğer daha önce başvuru yaptıysanız ve  reddedilmiş iseniz, lütfen size belirtilen sebep / sebepler doğrultusunda bulunan eksikliklerinizi tamamlayıp başvuru yaptığınızdan emin olun.

İşleyiş Süreci:

1.  Game Manager'lar ile Sohbet.

• Bekleme Listesine alındıktan sonra, Game Manager'lar ile Sohbet edeceksiniz.
  • Bu aşama, GMM'nin Adayın İngilizce Dil Bilgisi'ni ölçmek içindir.
  • Adayın kişilik karakteri, bu aşamada ölçülecektir.

2.  Deneme.

• Her Aday, WEB Raporları ve İtirazlar'a karşı nasıl başa çıkacağını ölçmek için bir Eğitmen ile birlikte Eğitim sürecinden geçer. Adaylar, gönderilen Raporlara karşı izlenmesi gereken yollar ve yaklaşım konusunda eğitilecektir. Gerekirse, suçlamada bulunulan Oyuncular'ın ne tür Ceza alacağına dair Eğitimlerde bulunacaktır.

3.  Game Manager'lar ile birlikte gözden geçirilme, eleştiri.

• Adayın Eğitim sürecin boyunca karşılaştığı zorlukların tespiti, çözüme kavuşması.
  • Adayların yöneltilen soruları cevaplaması.

• Adayın Deneme Oyun Moderatör'ü olup, olmayacağına dair karar verilir.

4.  Deneme Oyun Moderatör'ü

• Eğitim süreci başarı ile tamamlanırsa, başvuru sahibi ortalama 2 Ay kadar Deneme Oyun Moderatör'ü pozisyonuna yükselir.

Diğer Notlar:

• Eğer önceki 365 gün içerisinde herhangi bir Cezanız mevcut ise, sistem başvuru göndermenizi otomatik olarak reddecektir.
  • Alım süreci dahilinde sadece bir defa Başvuru gönderebilirsiniz.
  • Gereksinimleri karşılıyor olmanız, başvurularınızın kabul edileceği Garantisini vermez. Tarafımızca belirlenmiş Gizli Gereksinimler'de mevcuttur.
  • Bu süreç sonucunda, Oyun Moderatör'ü pozisyonuna yükseleceksiniz.
  • Eğer başvurunuz Bekleme Listesi'ne alınırsa, bu durum başvurunuzun tarafımızca incelendiği anlamına gelir. Bu durum, başvurunuzun Kabul Edildiği / Reddedildiği anlamına gelmez.

Bütün bu Gereksinimler ve İşleyişten sonra, Başvuru göndermek ister misin? Bu bağlantı üzerinden bir Başvuru gönderebilirsin. https://truckersmp.com/recruitment

Son Başvuru Tarih'i 30 Eylül 2018.

Herkese Bol Şans!

Orijinal Konu, @Anriandor tarafından yayımlanmıştır.

Orijinal Konu:

Saygılarımla,
 AdaBey

Çeviri, Türk arkadaşların anlaması açısından anlam bütünlüğü bozulmadan değiştirilmiştir.

• Like 4
  • Thanks 2
  • Upvote 1
  • HaulieLove 1

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 2 weeks later...

İyi derece bir ingilizce bilgisinin aranması saçmalık olmuş. Oyun forumlarında genelde community managerlar altında bulunan yetkililer olur admin/mod vb. gibi. Her community manager kendi dilindeki yetkililerle etkileşim kurar ve sorunları çözer.  Çok iyi derecede ingilizce bilen arandığı sürece ekipde hep açıklar olacaktır.

Ben Oyun Değilde Forum Moderetör Başvursu Yaptım Ancak Türkçe Yazdım Başvuruyu İngilizce İyi Biliyorum Forumu Türkçe Yazdığım için Sıkıntı Çıkarmı yardım ederseniz sevinirim SAYGILARIMLA..

On 25.08.2018 at 12:45 PM, BurdurakTr said:

Ben Oyun Değilde Forum Moderetör Başvursu Yaptım Ancak Türkçe Yazdım Başvuruyu İngilizce İyi Biliyorum Forumu Türkçe Yazdığım için Sıkıntı Çıkarmı yardım ederseniz sevinirim SAYGILARIMLA..

Evet, başvuru formunun üstündeki hatırlatmaları okumamışsınız. İngilizce dışında yazılan her başvuru reddedilecektir diye yazıyordu.

76561198178929243.png

Full-Stack Web Developer

• 2 weeks later...
On 9/11/2018 at 1:15 AM, [TR]Zollern said:

Sınava girecek arkadaşlar için başarılar ancak aklımda kalan soru şu 1 yıl içince cezalarımız siliniyor mu onu anlamadım benim ikicezam var 1 yıl sonra silinecek mi onlar ?:huh:

TruckersMP profilinizden cezalarınız kaldırılmaz, sadece geçerliliğini yitirir ve sıradaki ban cezalarında göz önünde bulundurulmaz.

On 8/22/2018 at 7:02 PM, SniperCx said:

İyi derece bir ingilizce bilgisinin aranması saçmalık olmuş. Oyun forumlarında genelde community managerlar altında bulunan yetkililer olur admin/mod vb. gibi. Her community manager kendi dilindeki yetkililerle etkileşim kurar ve sorunları çözer.  Çok iyi derecede ingilizce bilen arandığı sürece ekipde hep açıklar olacaktır.

Yanılıyorsun oyunda tek bir millet yok dünyanın dört bir yanından oynanıyor bu oyun her yetkili kendi dilindeki insanlara yardım etmeye çalışırsa çok büyük yetkili eksiği olur

onun yerine dünyada ana dil olarak kullanılan ingilizce dilini iyi bilmesi diğer insanlar ile anlaşmada daha rahatlık sağlayacaktır 

İyi Forumlar..

- OZ4N -

Good Morning TMP

• weezy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.