Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Admin Nasıl Olabilirim

Guest

Question

Merhaba Gençler Admin Olmak İstiyorum Ama Nasıl Olunur Bilmiyorum Bir Admin Varsa Bana Ulaşırsa Sevinirim İngilizce İyi oyunu 60 saat falan oynama saatim var 3 kere banlanmam var bana ulaşıp yardım ederseniz sevinirim saygılar

İngilizcem İyi

4 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Türkçe (Yardım/Destek) bölümüne taşındı

Konu hakkında ki cevabım;

Öncelikle Selamün Aleyküm, @BurdurakTr :)  

TruckersMP Takımına katılmak istiyorsanız eğer, buradan nasıl TruckersMP Ekibine katılacağınız hakkında bilgi edinebilirsiniz

TruckersMP Ekibine alınmanız için, belli başlı kriterleri yerine getirmeniz gerekmektedir, bu kriterler takımın liderine göre değişkenlik göstermektedir, bu yüzden bu konu hakkında kesin bir şey diyemeyiz, lakin daha önce oluşturulan kriterleri bu aşağıdaki bölüm içerisinden kontrol edebilirsiniz;

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/211-recruitment/

Eğer kriterlere uyuyorsanız, hiç bir zaman amacınızdan vazgeçmeyin, başvurunuzu gönderin ve takım liderinden bir sonuç bekleyin :) Başvurular reddedildiği zaman neden reddedildiğinin açıklaması iyi bir şekilde size bilgilendirilicektir, bu konu hakkında hiç bir şüpheniz olmasın 

Başka sormak istediğiniz herhangi bir konu varmıdır? Eğer oyunumuz ile alakadar sormak istemiş olduğunuz bir konu var ise bu konu üzerinden tekrar sorabilirsiniz, elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım 

• Upvote 1
  • True Story 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba.

Admin Olma Konusu Forumda Mevcuttur İnceleyebilirsiniz. Eğer Şartları Yerine Getirmeyi Kabul Ederseniz Takım Lideri Başvurunu İnceler Olumlu Veya Olumsuz Bir Şekilde Kararını Verir.

Eğer Herhangi Bir Pozisyona Başvurmak İstiyorsanız Buradan Başvuru Yapabilirsiniz ► http://truckersmp.com/recruitment

Saygılarımla

Uzman Oyuncu

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.