Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Ets 2 Yakıt Tüketim hatası

Guest

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Oyun Ayarlarından Gerçekçi Yakıt Tüketimi Yazısının Yanındaki Tik İşaretini Kaldırırsan Sorun Büyük İhtimal Çözülecektir.

9NNOv3.png

Umarım Sorunun Çözülür.

Saygılarımla

• 0
10 minutes ago, Uzman Oyuncu said:

Oyun Ayarlarından Gerçekçi Yakıt Tüketimi Yazısının Yanındaki Tik İşaretini Kaldırırsan Sorun Büyük İhtimal Çözülecektir.

9NNOv3.png

Umarım Sorunun Çözülür.

Saygılarımla 

Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederim fakat denedim sonuç alamadım.Daha önce bu sorunla karşılaştığımda kullandığım profili değiştiriyordum acaba profil ile ilgili hata olabilir mi ?

• 0
17 minutes ago, TR_Tar?k_TR said:

Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederim fakat denedim sonuç alamadım.Daha önce bu sorunla karşılaştığımda kullandığım profili değiştiriyordum acaba profil ile ilgili hata olabilir mi ?

Son Olarak Havalı Fren Simülasyonu Tikini Kaldırmayı Deneyin. Yakıt Belirli Bir Kilometrenin Altına Düştüğünde Uyarı Vermeye Başlar. Çok Azaldığında İse Adblue Devreye Girer Ve Bir Süre Daha Gitmenizi Sağlar. Yokuş Yukarı Çıkarken Ortalama Tüketim Artar, Yokuş Aşağı İnerken de Azalır. Adblue Oyunda Mevcut Mu Onu Bilemem Ama. Belki de Sorun Bu.

• 0

Merhaba Sevgili, @TR_Tar?k_TR

Oluşturmuş olduğunuz bu konu Aktifsizlik nedeniyle (İnaktif konular) bölümüne taşıyorum, bu konu hakkında göstermiş olacağınız anlayış için teşekkür ederim, eğer oyunumuz ile alakadar yaşamakta olmuş olduğunuz bu problem devam ediyorsa bildiriniz, Bu mesajdan intibaren 7 gün sonra kilitlenip çözülmeyen konulara taşınacaktır  

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.