Jump to content

Photos by JJay


JJay

Recommended Posts

Witam,

 

Nie jestem osobą wybitną, która potrafi odnaleźć "to coś" robiąc zdjęcia, lecz chciałbym podzielić się moimi zdjęciami z tras jak i konwojów.

Mam nadzieję, że pomimo braku większych umiejętności zdołam utrzymać się między innymi osobami, które prowadzą już wątki z swoimi zdjęciami.

 

YpGsOb0.jpg

 

lysatAU.jpg

 

sZtt5p4.jpg

Edited by JJay
29/07/2018
  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Daruj sobie te tragiczne filtry, bo to po prostu nie wygląda. Kadry też są kiepskie. Pewnie z czasem się wyrobisz.

Link to comment
Share on other sites

Witam @Euro3,

 

Dziękuję za twoją szczerość. Chciałbym jednak zaznaczyć, że zdjęcia, które publikuję i jak je edytuję zależą tylko i wyłącznie ode mnie. Również interesują mnie zdjęcia jakie sam zamieszczasz. Jesteś osobą szczerą i cenię sobie twoje uwagi dot. powyższych zdjęć jednak sam nie pokazałeś na forum swoich z wyjątkiem wątku "Screenshots" utworzonego przez @Bandero. Zdjęcia, które publikujesz są tylko i wyłącznie z jednego kadru. Jeśli w przyszłości zdecydujesz się dzielić swoimi treściami na forum będę skłonny na rozmowę z tobą.

 

Pozdrawiam

JJay

  • Woah! 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

@JJay Ode mnie żadnej fotorelacji nie zobaczysz, bo już w to tyle nie gram żeby się w to bawić. Czasem zrobię zdjęcie jakiegoś auta, które przerobiłem więc kadry będą się u mnie powtarzać. Siedzę na forach tyle czasu dotyczących vs, ets, gts, że jestem w stanie stwierdzić czy te fotki się do czegoś nadają. Chcesz to rób po swojemu ss, ale licz się z tym, że nie każdy będzie Ci słodzić. Jak tak chcesz, to możesz zobaczyć mojego Flickr'a tam masz wszystkie zdjęcia. Tematu swojego nie będę zakładać, bo już nie raz go usuwali z powodu braku aktywności. pozderki :D 

Link to comment
Share on other sites

Fotki w moim ogólnym rozrachunku, czyli osoby, która zajmuje się fotografią także w realnym życiu (amatorsko i hobbystycznie ale jednak) oraz która ma już prawie 1800h w ETSa i zrobiła setki tysięcy screenów, oceniam te zdjęcia na takie 6,5/10 :)
Sam zbierałem nie raz hejty, propsy od innych ale sam siebie też czasami hejtowałem w stylu "jak kiedyś mogłeś coś takiego zrobić?!" (głównie o obróbkę chodzi). Według mnie każdy ma swój styl i robi po swojemu ale niektóre kadry według mnie lekko można by zmienić. W każdym bądź razie, z czasem się "wyrobisz" ;) Życzę Ci tego co najlepsze, może kiedyś jakiś wspólny konwój się pojedzie? ;)

P.S. Zapraszam również do mojej galerii i oceny fotek ;)

P.S.2. Do fotek polecam chociaż na chwilę ustawić chociaż wysokie ustawienia w zakładce "Grafika". Ja osobiście gram na ultra i skalowanie 200%, a do zdjęć ustawiam 400% skalowania (jak nie zapomnę) :P

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Witam @[K-T] Kubasuperrrr

 

Chciałbym podziękować Ci za komentarz oraz miłe słowa. Powiedziałeś: "[...] z czasem się "wyrobisz", popieram to. Jestem początkującą osobą, która nigdy wcześniej nie angażowała się w obróbkę zdjęć. Wcześniejsze zdjęcia zamieszczane na forum nie miały nic.

Każdy ma swój styl i z tym się również zgodzę. Dochodzę również do tego, że brakuje mi kogoś kto wytłumaczy mi co mógłbym zmienić. Jeżeli chodzi o wspólny konwój jestem jak najbardziej za. Nie mam pojęcia ilu osobą już tak powiedziałem, lecz mam nadzieję, że tym razem na prawdę zrobię coś w tym kierunku. Raz jeszcze chcę podziękować Ci za porady dot. zdjęć itd. W każdym razie będziemy w kontakcie. ;)

 

Pozdrawiam

JJay

 

  • Thanks 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.