Jump to content

[ARCHIVOVÁNO]Systém varování na fóru (01.09.2019)


MrCipr
 Share

Recommended Posts

Drazí uživatelé fóra,


jako součást našich pravidel je pro nás velice důležité sdílet s vámi informace o tom, jak funguje náš systém trestů - jak a kdy se uplatňuje a co je na místě, pokud jej členové fóra porušují.

Zde najdete seznam přestupků a toho, co se stane, jakmile se dostanete do dané fáze:

 

1. přestupek: Soukromá zpráva na fóru - v této fázi vám komunitní moderátor (Community Moderator) pošle soukromou zprávu, kde vás upozorní, že jste porušili jedno nebo více pravidel. Jakým způsobem jste je porušili a poskytne vám o jejich porušení patřičný důkaz. Pokud máte pochybnosti, chcete se omluvit nebo chcete vědět více, můžete moderátorovi odpovědět.

2. přestupek: Soukromá zpráva na fóru - v této fázi vás znovu kontaktuje komunitní moderátor (Community Moderator) přes soukromou zprávu a znovu vás upozorní, že jste porušili jedno nebo více pravidel. Jakým způsobem jste je porušili a poskytne vám o jejich porušení patřičný důkaz. Pokud máte pochybnosti, chcete se omluvit nebo chcete vědět více, můžete moderátorovi odpovědět.

3. přestupek: Varovný bod ve vaší historii;

4. přestupek: Varovný bod se sedmidenním moderováním obsahu*.

5. přestupek: Výstražný bod se 14denním omezením odesílání příspěvků**.

Finální přestupek: Varovný bod s trvalým omezením odesílání příspěvků na našem fóru.

V závislosti na závažnosti přestupku může být váš příspěvek na našem fóru skryt. Toto se může uplatňovat jak na první, tak i na poslední přestupek.
 

Chtěli bychom vám také připomenout, že existují určité sekce fór, kde jsme deaktivovali počítání obsahu, pokud zveřejňujete témata, odpovědi nebo cokoli souvisejícího, včetně podtém mimo diskuzi, hlasování a podfór her. Tohle opatření je zavedeno, aby se zabránilo spamu a tzv. farmení bodů. V ostatních částech fóra je počítání obsahu povoleno normálně.

Mějte na paměti následující: Manažeři moderování komunity (Community Moderation Managers) si vyhrazují právo kdykoli umožnit moderátorům vynechat jakýkoli trestní postup, pokud to považují za nezbytně nutné.

* Moderování obsahu je, když je obsah, který odesíláte, upraven moderátorem, toto omezení trvá 7 dní.
** Omezení odesílání příspěvků je, pokud nemáte povoleno zveřejňovat žádný obsah po dobu 14 dní /trvale.

Pokud vás varuje komunitní moderátor a vy stále máte pochybnosti, neváhejte odpovědět na zprávu, kterou vám zašlou, nebo pokud to považujete za nezbytně nutné, vytvořte tiket zpětné vazby.

Užijte si fórum!

------------------------------------

Původní příspěvek sepsala Nataliia, lze jej nalézt zde.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • MrCipr locked this topic
  • 1 year later...
  • ASIR [CZE] changed the title to [ARCHIVOVÁNO]Systém varování na fóru (01.09.2019)
  • ASIR [CZE] unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.