Jump to content
  • 0

Windows 7 ye dönsem fps artırşı olur mu?

bur4kgunduz

Question

Merhabalar,

Dell 3521 laptopum var özellikleri şu şekilde:

İntel 3217U 1.8 ghz 2 core 4 threads işlemci

intel hd 4000 - amd 7670m ekran kartı

4 gb ddr3 ram

gerekli ayarları yaptıktan sonra cs go'da 4:3 stretched 1024x768 90 100 fps oynayabiliyorum ets2mp'de ortalama 40 50 fps calais duisburg gibi yerlede 10 15 fps

windows 8.1 64 bit kurulu win7 64 bit kursam fps artışı olur mu?

Recommended Posts

• 0
4 minutes ago, Doblo said:

Windows 8 Pro Senin İçin Daha Yararlı Olacaktır. Ancak Ben Windows 10'u Öneriyorum Çok Kullanışlı Ve Pratik.

Ben kullanışlı ve pratik olmasından çok hangisinde daha çok fps alırım ona bakıyorum. Zaten bilgisayar çöp.

• 0

Merhaba ben @[G.Anatolia] HaneDan ;

Oyunlar bildiğimiz üzere her geçen gün gelen güncellemeler aracılığıyla gelişmeye devam ediyor , Buna Doğru orantılı olarak Bu döngüyü yakalamak için Windows işletim sistemleri de her geçen gün yeni sürümler yeni güncellemeler çıkartmaya devam ediyor (istisnalar harici).Bizim size tavsiyemiz Bu döngüye dahil olmak ve fps oranlarınızı donanımsal özelliklerinize göre en iyi konuma getirmek için yeni işletim sistemlerini kullanmanızdır ;

"Windows 10, 64 bit"

Saygılarımla...

• 0
1 hour ago, [G.Anatolia] HaneDan said:

Merhaba ben @[G.Anatolia] HaneDan ;

Oyunlar bildiğimiz üzere her geçen gün gelen güncellemeler aracılığıyla gelişmeye devam ediyor , Buna Doğru orantılı olarak Bu döngüyü yakalamak için Windows işletim sistemleri de her geçen gün yeni sürümler yeni güncellemeler çıkartmaya devam ediyor (istisnalar harici).Bizim size tavsiyemiz Bu döngüye dahil olmak ve fps oranlarınızı donanımsal özelliklerinize göre en iyi konuma getirmek için yeni işletim sistemlerini kullanmanızdır ;

"Windows 10, 64 bit"

Saygılarımla...

Merhaba

Bende katılıyorum.

İyi günler

• Thanks 1

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 0

oyun uyumluluğunu ve tüm updateleri düzgün bir şekilde yaparsan win10 senin için daha performanslı olabilir ama çok bir fark bekleme öemli olan uygun işlemci ve ekran kartıdır tabiki darboğaz olmadığından ve doğru güç beslemesi yaptığından emin ol.

iyi şanslar :)

iyi günler :tmp:

• Like 1

• 0

Merhaba Sayın Üyeler;

@bur4kgunduz TruckersMp Calais-Duisburğ Gibi Yerlerde İster Sistemin Son Donanım Olsun Yinede Bir ''Lağ Veya Takılma'' İlaki Olacaktır.

Tavsiyem Windows 7 İşletimine Geçme Pek Çok Günceleme Almıyor Senkronize Olmayabilir Daha Kötü Fps Değeri Alırsın.

İyi Günler.

• 0
On 24.07.2018 at 12:39 AM, bur4kgunduz said:

Merhabalar,

Dell 3521 laptopum var özellikleri şu şekilde:

İntel 3217U 1.8 ghz 2 core 4 threads işlemci

intel hd 4000 - amd 7670m ekran kartı

4 gb ddr3 ram

gerekli ayarları yaptıktan sonra cs go'da 4:3 stretched 1024x768 90 100 fps oynayabiliyorum ets2mp'de ortalama 40 50 fps calais duisburg gibi yerlede 10 15 fps

windows 8.1 64 bit kurulu win7 64 bit kursam fps artışı olur mu?

artık her oyun yeniliklere göre güncelleniyor.Haliyle de windows10'da yenilik getiriyor.yani sen şimdi eski bir sisteme dönersen performans artışı olacağını sanmıyorum.En güncel olanını kullanmak en mantıklısı bence.. 

• 0

bur4kgunduz  BİLGİSAYARI İLK ALDIĞINDA window 8 ise 8 de kalsın neden eğer bir bilgisayarın işletim sistemi ilk olduğundan değiştirsen atıyorum  hadi win 7 yaptın 1 kaç ay içinde daha fazla kasmalar ve fps düşü yaşıyacaksın bu yüzden fps artışı istiyorsan ya sistemi güçlendireceksin yada yeni bir oyuncu  pc alacak  

• 0

Merhaba Sevgili, @bur4kgunduz

Oluşturmuş olduğunuz bu konu Aktifsizlik nedeniyle (İnaktif konular) bölümüne taşıyorum, bu konu hakkında göstermiş olacağınız anlayış için teşekkür ederim, eğer oyunumuz ile alakadar yaşamakta olmuş olduğunuz bu problem devam ediyorsa bildiriniz, Bu mesajdan intibaren 7 gün sonra kilitlenip çözülmeyen konulara taşınacaktır  

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.