Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Jak korzystać z Virtual Speditora?


Recommended Posts

Witajcie Truckersi!

 

Może nie każdy słyszał, może nie każdy wie czym tak naprawdę jest Virtual Speditor.

Jest to program służący do generowania zleceń. Sam możesz sobie wygenerować zlecenie. Wybrać miasto startowe i końcowe oraz to jaki ładunek chcesz wziąć. Od teraz możesz razem z kolegami brać jeden ładunek.

Zapraszam do oglądania poradnika! Jeżeli film Ci się spodoba to zostaw łapkę w górę i komentarz!

 

KLIK KLIK

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Witam. Mam problem z VS. Obejrzałem kilka poradników w tym ten z linka wyżej i w każdym powiedziane jest by wybrać save z katalogu profiles. U mnie on jest pusty. Żadnych innych folderów ani plików w nim nie ma. Katalogi save są tylko w folderach z rozszerzeniem .bak

Który mam wybrać, bo próbowałem różne i nie działa.

 

P.S. Jeśli w złym miejscu zamieściłem pytanie to przepraszam

zrzut 1.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CKDezerterPL said:

Witam. Mam problem z VS. Obejrzałem kilka poradników w tym ten z linka wyżej i w każdym powiedziane jest by wybrać save z katalogu profiles. U mnie on jest pusty. Żadnych innych folderów ani plików w nim nie ma. Katalogi save są tylko w folderach z rozszerzeniem .bak

Który mam wybrać, bo próbowałem różne i nie działa.

 

P.S. Jeśli w złym miejscu zamieściłem pytanie to przepraszam

zrzut 1.png

 

Witaj,

 

Prawdopodobnie masz zaznaczone zapisywanie katalogu z profilem w chmurze Steam, aby to zmienić uruchom grę Euro Truck Simulator 2, następnie w menu wybierania profili wejdź w ustawienia wybranego przez Ciebie profilu i odznacz funkcję Użyj Steam Cloud. Po wykonaniu tych czynności sprawdź, czy problem dalej występuje.

 

Z poważaniem,

EPS!LON
TruckersMP Support

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.