Jump to content

TruckersMp Yasaklanmış Oyuncular için Hayalet Modu Sunucusunu Açabilir mi?

Guest

Recommended Posts

TruckersMp Yasaklanmış Oyuncular için Hayalet Modu Sunucusunu Açabilir mi? 

Örnek: Avrupa 4 Freeroam

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhabalar Ben Hoş Bulmuyorum Zaten Oyuncu TruckersMP Platformundan Yasaklanıyor Kural İhlali Yapıp Yasaklanıyor Ondan Sonra Bu Yasaklananlara Özel Bir Sunucuyu Pek Hoş Bulmuyorum.

@-EmreBEKAR- İnsanların Hatalarından Ders Alması İçin Yapılması Yönündeyim Ama Sende Haklısın Eğer Sunucu Açılırsa Serbest Mod Olur Zaten Oyundan Keyif Alamazlar Sadece Hatalarından Ders Alacaklar Boş Duracaklarına Oyuna Girip TruckersMp Destek Vermeleri En Doğrusu ! 

İyi Forumlar Düşünce Özğürlüğünüz İçin !

Bu konu yakın bir zaman önce gelişticilere sunuldu. Ve Humanewolf tarafından reddedildi.

No Collesion olarak zaten Europe 4 sunucusu vardır. Ciddi bir şekilde oynamak istemiyorsanız Europe 4 sunucusunu seçebilirsiniz.

Bu konu hakkında fikrimi söylemem gerekirse;

Ban cezası bir kullanıcıya neden verilir?

Bir kullanıcı kural dışı hareket sergiliyorsa ilk 3 ceza kullanıcının kurallara dikkat etmesi için uyarı anlamına gelen yasaklardır. Ve bu ilk 3 yasaklama oyun yöneticilerinin gerek duyduğu süre kadar olur. 

Ve bu ilk 3 ban cezasından sonra eğer kullanıcı hala kural dışı hareketlere devam ediyorsa 4. ban 1 ay, 5.ban 3 ay 6.ban ise perma olacak şekilde yasaklanır.  *Hile kullanımı vb durumlarda kalıcı yasaklama cezası uygulanabilir.

Bu sistem TruckersMP Üst Personeli tarafından kuraldışı hareketler sergileyen kullanıcılara karşı önlem amaçlı sistemdir. (Bu sistem ile ilgili daha fazla ayrıntıyı rehberler bölümünde veya kurallar içerisinde bulabilirsiniz)

Bu sistemin yanında yasaklanan kullanıcılar için özel server oluşturup normal serverlere girişlerini engellemek gerçekten hiç adil olmazdı. Bir kullanıcı ilk 3 ban cezasından sonra bu cezaları göze alarak kurallara uygun oyun oynamayı tercih edebilir.

İlk 3 yasaklanmadan sonra kurallara uygun bir şekilde hareket etmeyi tercih eden bir çok kullanıcı vardır. Önemli olan hata yapmamak değildir hiçbir zaman. Herkes hata yapabilir. Önemli olan yapılan hatalardan ders çıkarıp hata yapmaya devam edilmemesidir. Bir kullanıcı hata veya hatalar yaptı diye böyle bir sistem getirip normal serverlere girişini engellemek gerçekten çok sert bir tutum olurdu ve kimsenin bundan memnun olacağını düşünmüyorum.

Bu konu geliştiricilere sunulup reddedildiği için ve tartışılacak bir tarafı kalmadığından konuyu kapatmak durumundayım.

Verilen bu yanıtın başka kullanıcılar için faydalı olabileceğini düşündüğümden konuyu kapatıp arşive taşıyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim. 

//Locked and Moved to Arşiv due Required answer were given.

• True Story 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.