Jump to content
  • 0

Yardım Edin

Guest

Question

Merhabalar ben can truckersmp hesabımla steam hesabımı arkadşaıma ödünç olarak verdim hesabımı çaldı e posta ve şifresini değiştirdi hem turckersmp hemde steam ın steamla mail yolu ile steam hesabını geri aldım fakat bu iğrenç insan geldi ve truckersmp hesabımın hem e postasını hemde şifresini değiştirdi yardımınızı bekliyorum çalınan hesabımın eski e posta ve şifresini biliyorum hesabımı kurtarmamda yardım edermisiniz (Bu hesap değil calınan hesap)

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @CanKinq [TR]

Öncelikle yapmış olduğunuz bir hata. Hesap paylaşımı sakıncalı bir olaydır ve sizde nasibinizi almış duruyorsunuz. Sizin adınıza üzüldüm. Bu durumda yapılacak bir şey yok gibi. Eğer telefon numaranızın kayıtlı olduğu bir yerler varsa şayet şifrelerinizi kurtarma şansınız olabilir aksi takdirde ''-üzgünüm'' demekten başka çarem yok. Siz siz olun bir daha hesap paylaşımı yapmayın.

İyi Forumlar Dİlerim.

-AV-

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhabalar Hesabınızı Geri Kurtarmak İmkansız Gibi Görünüyör Fakat Steam Hesabınızı Kurtarabildiyseniz Steam Hesabınız Olmadan Oyunu Oynuyamaz Sabırın Sonu Erdemdir Elbet Bir Gün Verecktir Bilgileri Oynmuyamadıgı İçin. Hiç Bir Anlam İfade Etmez.

• 0

Merhaba @CanKinq [TR] TruckersMP Kurallarını incelediğimizde böyle bir kural ile karşılaşıyoruz.

§1.1 Hesap - Account

Kendi hesabınızdan sorumlusunuz. İhlalin yapıldığı sırada hesabı kimin kullandığı göz önüne alınmaz. Kural ihlali yapıldığında, kural ihlalinin yapıldığı hesap cezalandırılır.

Örnek: Kural ihlali gerçekleştirildiğinde hesabınızda sizin, arkadaşınızın, kardeşinizin, ağabeyinizin ya da bir başkasının oynuyor olması bu durumu değiştirmez. Halihazırda kullanmakta olduğunuz hesaptan tamamen siz sorumlusunuz ki, bu duruma hesabınızın çalınmış olması da dahildir.

Yani kısaca özel hesabınızı başka biri ile paylaşmamanız gerekirdi. Paylaştığınız takdir de oluşabilecek sorunlardan TruckersMP sorumlu değildir. 

Size yine de en iyi yardımı yapabiliecek support ekibidir bunun için support ekibi ilgilenmesi için bir ticket açmanız gerekmektedir.

Ticket açmak için buraya tıklamalısınız: https://support.truckersmp.com/

Sormak istediğiniz başka bir konu var mı?

• Upvote 1

• 0

Merhaba,

Ne yazık ki, bu durum hakkında detaylı bilgiyi "Support" ekibi ile iletişime geçerek alabilirsiniz. Her birey, kendi Hesabından sorumludur. TruckersMP'ye giriş yapar iken, Kuralları okumuş ve anlamış olduğunuz varsayılır.

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Endişelenmene gerek yok, steam hesabı onda olmadığı sürece bağlı olduğu TruckersMP hesabı ile birlikte oyun oynayamaz.

Hesabını nasıl geri alacağına gelirsek destek talebi oluşturman gerekicek, onlarda muhtemelen üst birimlere ileticektirler. Eğer steam hesabı sende ise geri alma şansın olabilir, umarım kısa zamanda sorunun çözülür.

• 0

Konuya uzun bir süredir herhangi bir cevap gelmediği için Kilitlendi & İnaktif Konular'a Taşındı.

Hesap problemleri için lütfen bizlere başvurunuz.Ben veya takım arkadaşlarım sizin sorununuzu giderebilmeniz için ellerinden gelen her şeyi yapacağından emin olunuz. https://support.truckersmp.com/

Katılımınız için teşekkürler,

//Locked and moved to İnaktif Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.