Jump to content
  • 0

problem z modem Schwarzmüller


BOT_Lammer

Question

Witam.

 

ostatnio zakupiłem dodatek do ETS2 Schwarzmüller (https://store.steampowered.com/app/388477/Euro_Truck_Simulator_2__Schwarzmller_Trailer_Pack/) lecz po odpaleniu wszystko niby działa lecz są tylko akcesoria w kabinie do kupienia lecz naczep z napisami itp Schwarzmüller nie mam w ETS2 . NWM czy są tylko one dostępne w wyznaczonych miejscach do transportu czy co czy ja ich nie widze a inni tak.

 

Prosiłbym o pomoc 

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • Web Developer

Cześć @BOT_Lammer

 

Żeby naczepa była w malowaniach schwarzmueller, musisz udać się do firmy spedycyjnej. 

Następnie podczas przeglądania zleceń nacisnąć na kółko zębate znajdujące się na obrazku przy naczepie.

Po kliknięciu będziesz mógł wybrać różne malowania dla naczep, w tym Schwarzmuller.

 

Oczywiście warto dodać że nie każda naczepa ma taką możliwość PLUS malowania działają tylko na zleceniach wewnętrznych. Na zleceniach zewnętrznych ( World of Trucks ), nie ma możliwości zmiany malowania.

Mam nadzieję, że to Ci pomoże :)

 

Pozdrawiam ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witaj @BOT_Lammer

Naczepy albo będę dostępne odrazu z napisem albo przy wyborze ładunku przy naczepie jest taka zębatka i tam jest możliwość wybrania dokładnej naczepy. 

 

Sprawdź też czy na steamie w bibliotece jak masz etsa i zakładkę dlc czy masz tam ze to Dlc jest zainstalowane 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie każda dostawa posiadą ową naczepę.

Jeżeli będzie to dostępne, w zębatce podczas wybierania dostawy będziesz mógł chcianą naczepę.

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.