Jump to content

Jak nagrać dowody do zgłoszenia bez programu do nagrywania?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 3/29/2019 at 4:33 PM, David said:

A czysto-technicznie - który z tych programów "zżera" więcej - DVR defaultowy z W10, czy ShadowPlay od Nvidii? Może ktoś sprawdzał :)

Miałem kartę graficzną z NVIDII oraz AMD, więc mogę się wypowiedzieć. ShadowPlay jest prosty w obsłudze, ReLive od AMD już mniej i nie zawsze działa, ale game DVR jak dla mnie jest idealne. Mało zżera zasobów, i nigdy nie widziałem żeby w menedżerze zadań zużywał więcej niż obs czy inne programy do powtórek/nagrywania.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na pewno soft od dostawcy sprzętu będzie mniej klatkożerny, bo będzie lepiej zoptymalizowany pod konkretny sprzęt niż to co napisał M$ do wszystkich sprzętów.

 

Dużą różnice robią też ustawienia. A zwłaszcza format wyjściowy pliku - ile klatek na sekundę, jaka rozdzielczość, jaki format wyjściowy  itp. Grzebiąc w tym można jeszcze sporo klatek "oszczędzić". Przy czym narzędzie windowsowe chyba nie ma za dużych opcji do wyboru, natomiast te od dostawców sprzętu i te "zewnętrzne" - owszem, mają sporo opcji.

 

Tyle teorii, bo mam za słaby komp by testować to w praktyce. Może za rok zmienię grafikę, to sobie poszaleję z nagrywaniem ;)

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2019 at 3:58 PM, roweroraffi said:

Na pewno soft od dostawcy sprzętu będzie mniej klatkożerny, bo będzie lepiej zoptymalizowany pod konkretny sprzęt niż to co napisał M$ do wszystkich sprzętów.

 

Dużą różnice robią też ustawienia. A zwłaszcza format wyjściowy pliku - ile klatek na sekundę, jaka rozdzielczość, jaki format wyjściowy  itp. Grzebiąc w tym można jeszcze sporo klatek "oszczędzić". Przy czym narzędzie windowsowe chyba nie ma za dużych opcji do wyboru, natomiast te od dostawców sprzętu i te "zewnętrzne" - owszem, mają sporo opcji.

 

Tyle teorii, bo mam za słaby komp by testować to w praktyce. Może za rok zmienię grafikę, to sobie poszaleję z nagrywaniem ;)

Nie wiem czemu twierdzisz że soft od MS jest klatkożerny. Na moim dośc leciwym sprzęcie, program od Microsoftu w ogóle nie zżera klatek przy ustawieniu full HD i 30 FPS. Do nagrywania reportów nic więcej nie potrzeba. Wiadomo, że do wszelkiego streamowania się nie nadaje, ale do dowodów jest w sam raz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nagrywanie ShadowPlay czyli ustrojstwo od Nvidi jest chyba bardziej wygodne , prosto z panelu mozna wysylac filmiki od razu na Youtube czy inne serwisy , ja i tak wole PlaysTV , jest najlatwiejszy i najwygodniejszy jesli chodzi o reportowanie graczy , tyle ze zre wiecej od DVR czy Nvidi , ale jak ktos ma mocnego PCeta to nie odczuje tego , polecam przetestowac .

  • Like 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.