Jump to content
Sign in to follow this  
AdaBey

[SCS Blog] Otoyol 1 Bugün Yeniden Açılıyor!

Recommended Posts

American Truck Simulator Oyuncuları nihayet Amerika Birleşik Devletleri Otoyol 1'in varsayılan uzunluğunu tekrar kullanabilecekler. Big Sur Etkiliği sırasında  Kamyon Simülasyonu hayranlarının olağanüstü çabası sayesinde, bölgede oluşan Heyelan'ın kalıntıları rekor sürede temizlendi ve yolun kalan kısmı sizler için hazırlandı.

 

ats_hq_5b4c8bd1_09.jpg

 

1 Otoyolu artık kullanılmaya hazır bir hal aldı. Artık #OperationBigSur etkinliğini yapmanıza gerek yok. Ayrıca, World of Trucks - Big Sur Etkinliği'de en nihayetinde tamamlandı. Tüm katılımcılara sonsuz teşekkürler! Sadece Steam'in oyunu otomatik olarak güncelleyecek olmasına dikkat edin.

 

Sizlerden 500.000 teslimat yapmanızı istedik. Ancak hal şu ki, Etkinlik sonunda bu Sayıyı fazlası ile geçtiğinizi gördük. Etkinliği varsayılan bitiş Tarihinden birkaç gün daha uzattık. bu, Etkinliği tamamlayamayan Oyunculara şans tanımamız içindi.

 

blog_tabulka_Big_Sur_2.jpg

 

 

Etkinlik sonunda elde ettiğimiz veriler ve almış olduğumuz olumlu geri dönüşler ile, sizlerin bundan keyif aldığını ve Topluluğu ilgilendiren daha fazla etkinlik görmek istediğiniz ortada. Bizler, bir etkinlik ve içeriğini oluşturmak için birçok Şirket Departmanı ile elimizden geldiğince çaba sarf ediyoruz. Ancak, sizlerin isteklerini göz önünde bulundurmak ve Etkinlik hatlarımızı iyileştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

trucks.jpg

 

Biz bu Etkinliği birlikte tamamladık! Sahil yolu tekrar eski haline döndü ve Heyelan'dan temizlendi. Havalı Etkinlik ödülleri, etkinliğe katılan ve çabalayan herkese dağıtıldı. Etkinlikten kazanmış olduğunuz Boya paketini, Kamyonlarınız'da görmekten gurur duyarız!

 

Konunun tamamı için bu bağlantıya tıklayın.
 

Orijinal konu:

 

 

 

Çeviri, Türk arkadaşların anlaması açısından anlam bütünlüğü bozulmadan değiştirilmiştir.

 

Saygılarımla, 

 Topluluk Üyesi AdaBey

 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest DASDASDAS

Çeviri için teșekkürler emeginize saglik. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...