Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

DLC leri göremiyorum/çalıştıramıyoum.

Anjelique07

Question

Merhabalar. Oyun içi DLC'leri göremiyorum / çalışmaya inanıyordum. DLC si oyunlarında görün ağırlıyor. Türkiye iş ilanları vs vs 11 adet DLC var çalıştıran gözüküyor ama oyun içeri aktif değil. Gördildiğim hemen sadece harita DLC'leri çalışır durumda. 

Ayrıca sormak istediğim birşey daha var. Şikayet ettiğim birkaç oyuncu hakkında henüz gelişme yok. En geç ne kadar süre içerisinde raporlara geri dönüşler oluyor? Yeni raporları oluşturmam gerekiyor. Oyundan uzaklaştırılması gereken, huzur bozucu oyuncuların cezalandırılmaları için elimden geleni yapıyorum. Fakat oyun yöneticileri yetersiz sanırım. Henüz cevap alamadım raporlara.

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

İlk öncelikle steam gizlilik ayarlarınızın "Herkese Açık" olduğundan emin olunuz,tıpkı aşağıdaki resim gibi:

steamsettings.png

Sonraki Adımınız bu bağlantıya tıklayın https://truckersmp.com/profile/settings/redirect/dlc  ve  "Check DLC" Butonuna tıklayınız.

5.jpg

19 minutes ago, Anjelique07 said:

Ayrıca sormak istediğim birşey daha var. Şikayet ettiğim birkaç oyuncu hakkında henüz gelişme yok. En geç ne kadar süre içerisinde raporlara geri dönüşler oluyor?

Yöneticilerin bize belirttiklerine göre report sistemine çok fazla sayıda report aldıklarını söylüyorlar,bu konuda sabırla reportlarınızın ele alınmasını beklemenizi öneririm.

• 0

Profilinizin gizlilik ayarlarından görünür hale getirin profiliniz gizli ise truckersmp dlc'lerinizi göremez.Steam'den herkese görünü hale getirin truckersmp web sitesine giriş yapın ve ayarlar kısmından '' Linked Games '' kısmına gelin dlc '' check games '' butonuna tıklayın dlc gorunur hale gelicektir.

1 hour ago, Anjelique07 said:

Ayrıca sormak istediğim birşey daha var. Şikayet ettiğim birkaç oyuncu hakkında henüz gelişme yok. En geç ne kadar süre içerisinde raporlara geri dönüşler oluyor? Yeni raporları oluşturmam gerekiyor. Oyundan uzaklaştırılması gereken, huzur bozucu oyuncuların cezalandırılmaları için elimden geleni yapıyorum. Fakat oyun yöneticileri yetersiz sanırım. Henüz cevap alamadım raporlara.

Oyun raporları en kısa sürede bakılmaya çalısıyor sizin gibi bekleyen çok ınsanlar var sabırlı olun ve raporunuzun bakılmanızı bekleyiniz.

Pleasant regards

Kamer

Veteran Driver II

dcba905cdac6291ae8932f4fba24668b.png

role_veteran-ii1.png.ec521170e6dbabfa52c

You can communicate with me (:

• 0

Merhaba @Anjelique07

İlk olarak şunu belirtmek isterim ki bu platformdaki oyuncu sayısı +1milyon üzerinde. Ve oyuncuların hepsinin rapor sitemini kullandığını düşünürsek , yaşanan yoğunluğu tahmin edebilirsin. Ayrıca adminler oyun içi raporlara da bakıyorlar , orada da çok fazla rapor bulunmakta. Sabırlı olunuz , siteden göndermiş olduğunuz rapor yakın zaman da sonuçlanacaktır. Herkesin özel hayatı vardır , adminler belirli vakitler buradalar ve ellerinden geleni yapıyorlar.

DLC konusuna gelirsek eğer @TurkishCrew Installerda demiş olduğu gibi kontrolleri sağlayınız. Steamden sorunsuz yüklediğinize emin olunuz ve steaminizi yeniden başlatınız.

Geri bildirim yaparsanız seviniri.

İyi Forumlar Dilerim.

-AV-

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Selamlar,

15 minutes ago, Anjelique07 said:

Ayrıca sormak istediğim birşey daha var. Şikayet ettiğim birkaç oyuncu hakkında henüz gelişme yok. 

Bu gayet normaldir.

16 minutes ago, Anjelique07 said:

En geç ne kadar süre içerisinde raporlara geri dönüşler oluyor? 

Bunu kimse sana söyliyemez ama genellikle cabuk bakiyorlar. 3 Günden 2 haftaya kadar sürebilir.

17 minutes ago, Anjelique07 said:

Fakat oyun yöneticileri yetersiz sanırım. Henüz cevap alamadım raporlara.

Lütfen biraz sabirli olun. Unutmayin tek siz rapor sitemini kullanmiyorsunuz. :)

Ayrica sorunuz cözüldügü zaman lütfen bize bilgi verin. 

Saygilarimla

.weezy

ღ ɢᴇʀᴍᴀɴ ᴇɴɢɪɴᴇᴇʀɪɴɢ ღ

• 0

@-AV- 

@CrackPrewier Malesef dediğiniz şekilde gizlilik ayarlarımı herkese açık yaptım ve verdiğiniz site üzerinden DLC Chech yaptım. 12 Yüklü DLC buldu fakat aşağıda ki resimde de göstermiş olduğum gibi Turkish point jobs paketi görünmüyor. İlk resim eski resimlerden, 2. resim ise yeni resimdir. Kayıt dosyalarımı kaybettiğimden dolayı aynı boyayı kullanamadığım için yeni çekici alıp boyamak istedim. Fakat 2. görselde ki gibi çekici boya kısmında da görüldüğü gibi sadece 1 adet Turkish point jobs paketinden görsel var. 1. resimde ki boya görülmemekte. Ağır yük DLC si içinde aynı şeyi söylemek mümkün. Ağır yük taşıyamıyorum. Serbest çalış listesinde DLC ye ait ağır yüklü dorse görülmüyor.

aYLYzd.jpg

NDpDZk.jpg

• 0

Tekrardan Merhaba,

"Turkish Paint Jobs" DLC'sini steam üzerinden silip,tekrar yüklemeyi denediniz mi?

Eğer denemediyseniz,

Aşağıda yazacaklarımı takip ediniz;

Steam kütüphanenizi açın ve Euro Truck Simulator 2 oyununa mouse'unuz ile sağ tıklayın ardından "Özellikler" kısmına tıklayın.Tıkladıktan sonra yukarıda "DLC" seçeneği görüceksiniz,oraya gidin ve "Turkish Paint Jobs Pack" DLC'sinin butonunda ki tik :check: işaretini kaldırıp tekrar yerine koyun.Son olarak tekrar deneyiniz.

bandicam_2018_07_16_14_17_58_087.jpg

• 0

@TurkishCrew Installer   2. görselde ki boyama kısmında filtrelerden sadece "Turkish point jobs" paketini seçtim ve sadece 1 adet boyama yüklü ve evet bütün DLC leri silip yeniden yükleme işlemi yaptırdım. Ama sonuç yine aynı.

@CrackPrewier  Maalesef, dediğiniz yönergeleri uyguladım ve sonuç aynı. Ağır yük DLC sorunumu çözdüm sanırım. +40 ton üzeri yük görebiliyorum listede. Fakat Turkish point jobs paketi mevcut değil.

• 0

@TurkishCrew Installer

@CrackPrewier

Arkadaşlar sorunun nedenini buldum. Seçtiğim çekici Scania şasiyi 8*4 ayarladığımız da boya paketi kısıtlanıyor. Sanırım model değişikliğinden kaynaklı uyumsuzluk sorunu var. Şasiyi 6*4 ayarladığımda aradığım boyaya ulaşabildim. Aşağıda paylaştığım görselden de anlaşılacağı üzere sorun çözülmüştür. Desteğiniz ve yardımınız için teşekkürler. Deneyerek bulmak gerekiyormuş. 

1ELE8Y.jpg

@-AV- 

İlgin için ayrıca teşekkür ederim.

İyi forumlar dilerim arkadaşlar sağ olun. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.