Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Kabul Edilen İtirazlar

Recommended Posts

Merhabalar sevgili Yöneticiler ve oyun arkadaşlarım;

Bildiğiniz üzere oyun içerisinde Oyun Yöneticileri tarafından denetleniyoruz. Kurallara uyulmadığı zaman gerekli işlemler hakkımızda yapılıyor. Yanlışlık olduğunu düşündüğümüz,hatalı olmadığınızı düşündüğünüzde itiraz edebilme hakkına sahibiz. İtirazımız kabul edilsin veya edilmesin TruckersMP sitesinde ki profilimizde yasaklama özeti yer alıyor. Fakat gördüğüm eksiği açıklığa kavuşturmak isterim. Yasaklama itirazımız kabul edildiğinde profilimizde itirazımızın kabul edildiği ve suçsuz olduğumuz bilgisi verilmiyor/yer almıyor. Şuana kadar 2 kez oyunda yasaklandım. İlk yasaklama itirazım kabul edildi. 2. yasaklama itirazım henüz işlem aşamasında. TruckersMP sitesinde ki profilimizde yasaklama itirazımızın kabul edildiği ve suçsuz olduğumuz bilgisinin verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Başka bir konuya daha değinmek istiyorum. Oyun içinde hakkımızda yasaklama geldiğinde ve buna itiraz ettiğimizde, yaptığımız itirazlara sadece bizi oyunda yasaklayan Oyun Yöneticisi değil diğer Oyun Yöneticileri de görüp itirazı değerlendirebilmeli. Bahsi geçen 2. yasaklama itirazımın kabul edileceğini düşünüyorum. Fakat yasaklama itirazıyla sadece yasaklamayı yapan Oyun Yöneticisi ilgilendiği için geri bildirimde gecikme oluyor. 2. yasaklama itirazım kabul edilse dahi yasak süremin sonuna gelmiş bulunmaktayım. Anlatmak istediğim, masum olan oyuncuların yasaklama itirazlarıyla bütün Oyun Yöneticileri ilgilenebilmelidir. 2. yasaklama itirazımın kabul edileceğini düşünüyorum ve kabul edilse dahi 2 gün boyunca oyun erişimim engellendi. 

Önerimin faydalı olabilmesi dileği ile.

Saygılarımla.

İyi çalışmalar.

Anjelique07

Merhaba @Anjelique07

Bu konu bir öneri olarak gözükmektedir. Ve dolayısıyla bu konuyu öneriler bölümüne taşıyacağım.

Lütfen en yakın zaman da bu formata uygun şekilde önerinizi düzeltin:

Uyulması Gereken Format:

Öneri Adı:

Önerinin Tanımı:

Örnek Görsel veya Video:

Neden Eklenmeli/Değiştirilmeli/Çıkartılmalı?

Eğer formata uygun bir şekilde düzenlemezseniz, Öneriniz formata uymadığı için reddedilecektir.

//Moved to Öneriler

• Like 1
  • Upvote 1

2 hours ago, Suleyman.53 said:

Merhaba @Anjelique07

Bu konu bir öneri olarak gözükmektedir. Ve dolayısıyla bu konuyu öneriler bölümüne taşıyacağım.

Lütfen en yakın zaman da bu formata uygun şekilde önerinizi düzeltin:

Uyulması Gereken Format:

Öneri Adı:

Önerinin Tanımı:

Örnek Görsel veya Video:

Neden Eklenmeli/Değiştirilmeli/Çıkartılmalı?

Eğer formata uygun bir şekilde düzenlemezseniz, Öneriniz formata uymadığı için reddedilecektir.

//Moved to Öneriler

Merhabala @Suleyman.53 

Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler. Forumda dolaşmaya yeni başladım. Konuyu öneriler bölümünde paylaştığımı düşünüyordum ve birdaha ki sefere formata uygun paylaşacağım. 

Teşekkürler

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.