Jump to content
  • 0

Hesabıma ATS'ı Bağlayamıyorum

Grabion

Question

Herkese Merhaba,

Steam hesabım üzerinden American Truck Simulator'ı daha önce almıştım ancak Truckersmp hesabıma eklememiştim. Şuan "Linked Games" üzerinden "Check Games" işlemini yapıyorum ancak oyunu tanımlamıyor. Defalarca bu işlemi tekrarladım lakin olmadı. Steam hesabım herkese açık ve Steam hesabım üzerinden American Truck Simulator için en az 2 saat oynama süresine ulaştım. Bu konu hakkında yardımlarını bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba Sevgili, @Grabion :) 

Steam hesabınızı kontrol ettiğimde, profilinizin bir bölümü gizli gözüküyor. Lütfen aşağıdaki adımları uygulayıp tekrar American Truck Simulator oyununuzu doğrulamayı denermisiniz? 

-Profilinizi açın.
-Profil düzenleme kısmına girin.
-Gizlilik ayarlarını açın.

-Profilim: Herkese Açık
-Oyun Detayları: Herkese Açık

olarak ayarlayın ve Oyun Detayları bölümündeki kutuyu boş bırakın, işaretlemeyin.

Örnek: http://prntscr.com/j7hbhm

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba ben @[G.Anatolia] HaneDan ;

İlk öncellikle steam hesabınızı görünür yapmamız gerekiyor aşağıdaki adımları takip edin lütfen :

> Steam > Profil > Profili Düzenle > Gizlilik Ayarlarım > 

Profil = Herkese açık

Oyun detayları = Herkese açık

Kullanıcılar oyun detaylarımı görüntüleyebilse bilme oynama saatimi gizli tut = İşareti kaldırın

> Ve tekrardan Truckersmp üzerinden oyunu kontrol edin "Check Games"

Saygılarıma..

• 0

merhaba. profili düzenle'yi tıklayın, ardından gizlilik ayarlarım
sonra gizlilik yayınlar. Aşağıdaki resimde olduğu gibi, tüm öğeler için:

https://imgur.com/a/I9CToRp

bundan sonra tekrar kontrol etmeyi deneyin

===================================================

Best Regards.

Grande Abraço.

God above all and everyone!

Deus acima de tudo e de todos!

Mr. Marinho Britto; 

Marketing Director of Virtual Enterprise SBS XPress.

A fé move montanhas.

Faith moves mountains.

• 0

Herkese merhaba,

Tüm yardımlarını için hepinize teşekkür ederim. Dediğiniz üzere gizlilik ayarlarım üzerinden "Kullanıcılar oyun detaylarımı görüntüleyebilse bile oynama süremi her zaman gizli tut." isimli maddenin tikini kaldırdım ve sorun çözüldü.

Tekrardan teşekkürler!

• Thanks 1

• 0

Bu konu hakkında yaşamakta olmuş olduğunuz problemi duymak sevindirici, ilerleyen zamanlarda oyunumuz ile alakadar herhangi bir sorun yaşar iseniz, forum adresimizde bir konu açabilir, ve/veya TruckersMP Yardım Masamıza bir bilet gönderiminde bulunabilirsiniz: https://support.truckersmp.com :) Ve ayriyetten, bu konu hakkında sorununuzun çözüldüğüne dağir bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

Kilitlendi ve Çözülen Konular Bölümüne Taşındı 

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.