Jump to content

Hányan vagyunk a fórumon?


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Jelen! Kevesen, de jelen! :P

 

  • Like 1

----------------------------------------------------------------------------------------------

🇬🇧 Rules Support Feedback | Guides Ban Appeal 🇬🇧

🇭🇺 Szabályzat Támogatás | Visszajelzés | Tudásbázis Fellebbezés 🇭🇺

----------------------------------------------------------------------------------------------

TruckersMP

role_Support.png.ad716e35768b3c7e90fca2d eHGAe2j.png

----------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

@Petrova megmondom őszintén, hogy tetszik. Elhiszem ha te meg Darts nem annyira kedvelitek, de én örülök. Vagy... legalábbis nem tudom titeket hogy érintettek ezek a változások.

 

Nagyon sok embertől hallottam ugyan azt a dumát: " Ez egy kamion szimulátor, és nem autó szimulátor " - Igen, de valószínűleg amikor betették a skodát az volt a koncepció hogy ezzel pótolják az AI forgalmat. - Nem így lett :D

Bár itt nem a skodáról van gondolom szó, hanem a Calais-Duisbourg közötti útról. ( Szerintem ) Darts a Funny Moments videóival lett híres, és ezzel az újítással is azt akarta a TruckersMP hogy elmenjenek a játékosok erről az útról.

A TruckersMP-nek már nem célja az olyan játékosokat megtartani, akik trollkodnak és másokat idegesítenek.

 

Sajnos nagyon sok játékos nem arra használja és nem arra használta a multiplayert amire kellett volna. Letöltöttek egy profilt és már rohantak is a C-D útra. Szerintem nem ennek kellene a legfontosabb szerep, hanem azokra a játékosokra akik tényleg szabályosan játszanak, és élvezik a multiplayer adta lehetőségeket, hogy együtt tudjanak vezetni ( normálisan ).

Link to comment
Share on other sites

@KDD[HUN] teljesen igazad van a trollokkal kapcsolatban, ezzel egyetértek :)

 

Nos igen, ahogy Darts is és más komoly videósok például Darwen, BP, Toast és a többi az egész csatornájukat a Calais és Duisburg közötti "kisút"-ra alapozták és építették fel. Ezzel a hatalmas változással, amiről a játékosok 1 %-át sem kérdezték meg, nem hogy a több ezer embert, akik napi szinten játszanak a Multi résszel körülbelül annyira átformálták és rideggé, eseménytelenné tették a szervereket, hogy szinte hihetetlen számomra, hogy megmerték lépni ezt az egészet, miközben a szakadék szélén állt már régóta a TMP.

 

Eddig csak hallgattam napi szinten sok-sok embertől, hogy "ezért - azért - amazért hal ki a TMP, emiatt - amiatt" stb., de most már én is látom, hogy ezek az emberek miről is sírtak nekem hónapokig. Én is szeretek Külsős fuvarokat vinni és normálisan, minden közlekedési szabályt betartani, viszont Én kimondottan csak a CD út miatt játszottam eddig a TruckersMP-n. Ott mindig történt valami, ami esetlegesen felvidított és kb. ez a "made my day" dolog ha érted :D Egy szar nap után kisúton tuti felvidultam, a sok hülyeség stb.

 

Most viszont mire köteleztek? Mert végül is nem kértek meg rá, hogy a közösség teljes tagjaként esetleg szavazzak, mint ahogy bárki más is megtehetné, hogy szeretnék-e kőbevésett - túlreagált lassan IRL-hez közelebb álló szabályokkal, szimulációs szerveren játszani és betartani az eleve rosszul megírt közlekedési szabályokat (amit az SCS baszott el, pl. a kereszteződésekkel, melyeknél csak egyenesen van lehetőség tovább menni, vagy például a szinkronizálatlan közlekedési lámpákkal ( a TMP baszta el, a szerver lag miatt), mert persze nekem zöld, de a csávónak is a fordulósávban és össze ütközünk..) na itt van a probléma. 

 

Azt pedig válaszként nem fogadom el a Projektmenedzsmenttől, hogy "ha nem tetszik ott az ajtó". Mert ezzel kb. végleg kiverik a biztosítékot nálam. Azt sem fogadom el, ha azt mondja valaki menjek fel az Arcade szerverre, ha annyira akarok "rallyzni", nem a rallyzásról van itt szó, hanem arról, hogy Ők beszélnek róla mennyire realisztikussá teszik a játékot és ezzel plusz játékélményt biztosítanak nekünk, de ezzel saját magukat hazudtolják meg, mert olyan a Földön sehol sincs, hogy egy kamion maximum sebessége 110 km / óra és ez vonatkozik a Skodára is, ami tudtommal nem csak 110-el tud menni IRL és persze IRL olyanról sem hallottam még, hogy lenne No Collision.

 

Na itt bukott meg a nagy realisztikusság, adtak a szarnak egy pofont és sajnos vagy nem sajnos, de elásták magukat teljes mértékben, ahogy én számolom körülbelül a játékosállomány 70%-ánál.

A többit,

vagy nem érdekli a dolog,

vagy nem érintett benne mert nem játszik már a játékkal / multiban,

vagy a tisztelt felső vezetés elhitette vele, hogy egyre realisztikusabb a játék. (Edit: nem sértés! )

 

(Amúgy remélem, picit beindul a magyar fórum közössége, elég csendesek vagyunk, ami elszomorító számomra :/ Helyesírásért bocsi, de elég félkómás állapotban vagyok :D :troll:)

Petrova

DC: Petrova#6591  |  VTC: Wolves™  |  My YT Channel  |  Languages what I speak: Hungarian, English, Russian

Link to comment
Share on other sites

@Petrova és @KDD[HUN] én megmondom az őszintét, nekem tetszik ez az update, az igaz ,hogy IRL-ben egy kamion nem csak 110-el tud menni, de a legtöbb kamion nem is megy többel mint 110, persze vannak kivételek, azzal ,hogy szigorították a szabályokat reményeim szerint elfog tűnni a sok magát normalizálni nem képes játékos, no collision area nélkül a játék élvezhetetlen lenne, azt be kell ismerni ,hogy a játék így már nem elég realisztikus, de valahogyan kellett tenniük az ellen, hogy valaki trollkodás képp ott álljon a leadó pont előtt, azzal játékosokat vesztettek volna, a ghost mod sem erősíti azt ,hogy IRL, de arra is szükség volt, gondoljatok az első beta verziókra, ha visszanéztek pár streamet, no collision és ghost mod nélkül ma hatalmas káosz lenne, a skoda meg szerintem egyáltalán nem kellett volna....

Én azt a pillanatot várom amikor megjelenik majd a HGVMP és az IFMP, "ha megjelenik", legalább lesz egy kis verseny szellem, és akkor tényleg a játékosok igényei szerint fognak alakulni a modok, legalábbis remélem.

Másrészt ezt az updatet egy játékos sem fogja tudni elérni, főleg a TruckersMP-nél, hogy töröljék, bele kell törődni, és tovább játszani vele, vagy megvárni az új multiplayer modokat, esélytelen próbálkozásokat látok nap mint nap, hogy vonják vissza az updatet stb, nem fogják...

Link to comment
Share on other sites

Az én észrevételem a "Road to Simulation" frissítéssel kapcsolatban az, hogy sokan nem látják a legszembetűnőbb dolgokat:

 

  1.  "Út a szimuláció felé". Szerintem mindannyian tudjuk, hogy ez a TMP-n belül mit takar: A TMP-nek régi vágya az, hogy a Multis "versenyzésből" egy Co-op típusú játékmódot hozzon létre.
  2.  Miért kellett a 110 km/h-ás szabályozás? A játék fizikája miatt is. Itt arról beszélek, amikor nyomod a gázt, jön egy bukkanó és 220-al megindulsz egy random irányba, lényegében irányíthatatlanul.
  3.  Miért kellettek árkád szerverek? "220 felett, észre sem veszed és elhagyod a valóságot". Ha ez valamilyen okból megtörténne, akkor ne tudj lezúzni másokat, ezzel esetleg mégjobban elrontva a napjukat. A videójátékok azért vannak, hogy egy sztresszes nap után le tudjon nyugodni az ember.
  4.  Ezen kívül  biztosan megvolt az oka, miért is kellett a további sebességkorlátozás. De ebbe csak az adminisztátorok látnak bele, hogy milyen okokért érkezik a legtöbb report, valamint azokat mi idézte elő.

Egyébként a TMP-s csapat legnagyobb hibája az, hogy nem kommunikálnak eleget a játékos-közösséggel. Ezt valahol meg tudom érteni, elvégre ott van a report funkció, abból rengeteg információt ki lehet szűrni a játékból, azonban ez édeskevés.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Viszont a fórum post eredeti lényegére visszatérve, tényleg nagyon kevesen használják a Fórumot, bár annyira ez nem is baj.

Néha erre téved 1-2 játékos az is csak azért, mert a Fórum moderátorok át helyezik a Magyar szekcióba. És ha ránézünk ezekre a felhasználókra, akkor jobb ha nem is vannak a Fórumon.

Használhatnánk mi aktívabban is a Fórumot, de minek... A magyarok nem olvasnak. Van tapasztalatom a magyarokkal az ETS2 Hírek / Segítségek facebook oldalával.

( Volt már olyan játékos, aki megadta az oldalnak a felhasználónevét, és a jelszavát ) - de mi nem kértük, és az üzenetet el is távolítottuk.

 

Nyilván valóan az ETS2-höz, vagy a multiplayernek nem feltétele a Fórum.

 

Pontosabb még nem néztem át, de megtekintve más országok szekcióját, nekik sokkal több AlFórum van. Ha lehetne igényelni akkor én egy konvoyok alfórumot igényelnék, de minek? 4-5 aktív embernek?

 

Ki kellene használni ezt a lehetőséget. Megoszthatnánk egymásnak olyan dolgokat, amiket csak a fórumozó közösségnek szánnánk. Gondolok itt olyanra hogy a Virtual Speditor program használata, vagy a "Hogyan készíts céget?" ahol akinek van rutinja, és meg szeretné osztani másokkal azokat is megtehetnénk.

Link to comment
Share on other sites

On 7/13/2019 at 9:57 AM, Marcii | EHHVTC said:

Én azt a pillanatot várom amikor megjelenik majd a HGVMP és az IFMP, "ha megjelenik", legalább lesz egy kis verseny szellem, és akkor tényleg a játékosok igényei szerint fognak alakulni a modok, legalábbis remélem.

Én is ezt a 2 új multit várom már nagyon :)

 

On 7/13/2019 at 12:03 PM, buksee [HUN] said:

Az én észrevételem a "Road to Simulation" frissítéssel kapcsolatban az, hogy sokan nem látják a legszembetűnőbb dolgokat:

 

  1.  "Út a szimuláció felé". Szerintem mindannyian tudjuk, hogy ez a TMP-n belül mit takar: A TMP-nek régi vágya az, hogy a Multis "versenyzésből" egy Co-op típusú játékmódot hozzon létre.
  2.  Miért kellett a 110 km/h-ás szabályozás? A játék fizikája miatt is. Itt arról beszélek, amikor nyomod a gázt, jön egy bukkanó és 220-al megindulsz egy random irányba, lényegében irányíthatatlanul.
  3.  Miért kellettek árkád szerverek? "220 felett, észre sem veszed és elhagyod a valóságot". Ha ez valamilyen okból megtörténne, akkor ne tudj lezúzni másokat, ezzel esetleg mégjobban elrontva a napjukat. A videójátékok azért vannak, hogy egy sztresszes nap után le tudjon nyugodni az ember.
  4.  Ezen kívül  biztosan megvolt az oka, miért is kellett a további sebességkorlátozás. De ebbe csak az adminisztátorok látnak bele, hogy milyen okokért érkezik a legtöbb report, valamint azokat mi idézte elő.

Egyébként a TMP-s csapat legnagyobb hibája az, hogy nem kommunikálnak eleget a játékos-közösséggel. Ezt valahol meg tudom érteni, elvégre ott van a report funkció, abból rengeteg információt ki lehet szűrni a játékból, azonban ez édeskevés.

Egyetértek és meg is értem miért csinálták, nekem csak az a problémám az egésszel, hogy korrekt választ nem ad semmire az Upper Staff a feedback-et beleértve és persze az azonnal lezárt és "Trash"-be átpakolt Road to "simulation"-ról szóló véleményeket (enyémet is) halomba gyűjtve dobálják el.. Tehát ezzel csak annyit mutatnak meg magukból és a hatalmas célkitűzéseikből, hogy magasról leszarják a játékosközösséget.

  • True Story 1

Petrova

DC: Petrova#6591  |  VTC: Wolves™  |  My YT Channel  |  Languages what I speak: Hungarian, English, Russian

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.