Jump to content
  • 0

Silinen Hesabı Tekrar Açma Hatası

E_EKO

Question

Merhabalar, 

Öncelikle şahsi hesabıma giriş yapamıyorum o yüzden arkadaşımın hesaptan yazmaktayım. Şahsi Hesabım: "mekatron"

1 buçuk hafta önce ets den ban yemiştim ban sürem doldu fakat banım kalkmadı daha sonra hesabımı silip tekrar açmak istedim fakat "We were unable to find Euro Truck Simulator 2 or American Truck Simulator on your account, please ensure your profile is set to public and that you have played the game at least 2 hours" bu hatayı vermekte, söyleneneni yapmama rağmen kayıt olamıyorum. Sürekli bu uyarıyı veriyor. Hesabımı tekrar kaydetme veya başka bir yolu varmı acaba?

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba Sevgili, @E_EKO;

Bu hatayı alan arkadaşınızın, Steam profili Herkese açık olmalıdır + Oyun Detayları herkese dahil görünüyor olmalıdır.

Lütfen aşağıdaki adımları takip edin;

1. Profilinizi açın,
  2. Profil düzenleme kısmına girin,
  3. Gizlilik ayarlarını açın,
  4. Profilim: Herkese Açık
  5. Oyun Detayları: Herkese Açık

Olarak ayarlayın ve Oyun Detayları bölümündeki kutuyu boş bırakın, işaretlemeyin

Örnek: http://prntscr.com/j7hbhm

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0
4 minutes ago, E_EKO said:

Teşekkür ederim dediklerinizi yaptıktan sonra o hatayı almıyorum artık. Fakat hesap silindikten sonra 2 hafta beklememi söylüyor..

Bu bir önlemdir, maalesef bu özelliği getirdik :)

Örnek:

5/06/2018 Tarihinde, bir TruckersMP Hesabı oluşturduğunuzu farsayalım, ve daha sonra siz bu 5/06/2018 tarihi içerisinde oluşturmuş olduğunuz TruckersMP Hesabını 6/06/2018 tarihinde sildiğiniz zaman, tekrar hesap oluşturmak için 07/06/2018 tarihinde hesabınızı tekrar oluşturamazsınız sildiğiniz 5/06/2018 tarihinden intibaren 14 gün saymalısınız (5/6/7/8/9/10/11/12/13/14/15/16/17/18) yani 18/06/2018 tarihinde tekrar bir hesap oluşturabilirsiniz (Tarihler örnek olarak verilmiştir)

1

• 0

Evet anlıyorum ben 1 hafta ban yemiştim sanırım 1 ay olmuş gibi oldu banım :( 
Elinizden gelen bir durum var ise veya sistemden bakabiliyor ve kayıt yapabiliyorsanız çok iyi olur 2015 de kayıt oldum ve 100 saat oyunum var yeni değilim. Yardımcı olabilirseniz inanın çok mutlu olurum.  

Steam Hesabım: https://steamcommunity.com/id/mekatron/

İyi çalışmalar dilerim.

• 0
35 minutes ago, E_EKO said:

Evet anlıyorum ben 1 hafta ban yemiştim sanırım 1 ay olmuş gibi oldu banım :( 
Elinizden gelen bir durum var ise veya sistemden bakabiliyor ve kayıt yapabiliyorsanız çok iyi olur 2015 de kayıt oldum ve 100 saat oyunum var yeni değilim. Yardımcı olabilirseniz inanın çok mutlu olurum.  

Steam Hesabım: https://steamcommunity.com/id/mekatron/

İyi çalışmalar dilerim.

Maalesef, bu konu hakkında yardımcı olamıyoruz, 14 gün boyunca tekrar kayıt olmak için beklemek zorundasınız

Başka sormak istediğiniz bir soru var ise sorabilirsiniz :) 

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.