Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Pomożecie? Problem z ETS2 MP


Manti

Question

No witam,pisalem juz tu kiedys prośbe o pomoc i nie uzyskałem trafnej.Mianowicie występuje mi taki bład jak na zrzucie...Pisali mi o defragmentacji pliku cache, nwm jak to zrobic,Prosze pomóżcie mi,pisali zebym tez czekał na nowe aktualizacje no i czekałem ponad 3,4 miesiace.Prosze dobry człowieku pomóż mi!!! :( Chciałbym wkońcu sie cieszyć grą

28117596_2021082578133271_239930297_n.png

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj @asuspc44

Masz zainstalowana najnowsza wersje .NET Framework ? Jesli nie masz zainstaluj najnowsza wersje

https://www.microsoft.com/net/download/dotnet-framework-runtime

 

 

  • HaulieLove 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pobrałem i zainstalowałem,teraz wyskakuje mi ze program nie odpowiada ale przynajmniej sie odpala,probowalem rowniez przez administratora.Wiesz moze co dalej robic?Nwm moze zainstalowac nową paczke service pack?Mam Win 7 Professional z service Packiem 1
 

33.PNG

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobra poradziłem se juz z problemem :D trzeba było zaktualizowac caly system bo braki miał a dokładniej to nie miałem  aktualizacji do service packa.Problem  rozwiązany dzieki za fatyge 
temat do zamknięcia ^^
Zaktualizowalem windowsem Update 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.