Jump to content
  • 0

TruckersMP prestal pracovať


dzusill

Question

Dobrý deň,

 

po dlhej dobe nehrania ETS2 MP som sa rozhodol si znova zahrať. Problém je tu ten, že po spustení Launcheru TruckersMP mi okamžite vyhodí, že program prestal pracovať. Nikdy sa mi tento problém nestal, skúšal som napísať na podporu, kde mi Support odpísal, no mnohými bezradnými návodmi. Pozeral som všade možne, t.j. fóra, youtube, ..., no nič mi zatiaľ nepomohlo.

 

Podrobnejší výpis chyby:

 

Názov problémovej udalosti:    APPCRASH
  Názov aplikácie:    Launcher.exe_Launcher
  Verzia aplikácie:    0.0.0.0
  Časová pečiatka aplikácie:    585a04a5
  Názov chybného modulu:    KERNELBASE.dll
  Verzia chybného modulu:    6.1.7601.22436
  Časová pečiatka chybného modulu:    521eb06b
  Kód výnimky:    c06d007e
  Odsadenie výnimky:    000000000001a4ad
  Verzia OS:    6.1.7601.2.1.0.256.1
  Identifikácia miestneho nastavenia:    1051
  Ďalšie informácie 1:    7283
  Ďalšie informácie 2:    72836eb6216b49be15302fdb224c1b5d
  Ďalšie informácie 3:    3214
  Ďalšie informácie 4:    32142972172bc967393f400b8bf73baa

 

Bol by som veľmi rád, ak by sa našiel niekto, kto by dokázal moju chybu vyriešiť.

 

Ďakujem za skorú odpoveď.

S pozdravom

dzusill

err.png

Link to comment
Share on other sites

16 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj @dzusill,

 

jaké máš Windows? U Win7 jsem našel pouze pokusit se stáhnout Service Pack 1.

 

Pokud máš Win10 - Zkus si stáhnout následující soubor:

 

- Otevři ho a soubor Kernelbase.dll zkopíruj do složky, kde máš nainstalované Windows, obvykle to bývá: "C: / Windows / System32".

 

Dej vědět, jestli to vyřešilo tvůj problém.

 

MrCipr

Community Moderator

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdravím ,zkus skusit toto řešení :)

 

Jako první si určitě Skusil TMP Launcher spustit jako administrátora.

 

 

Pokud problém stále přetrvává tak postupuj dle mých postupu : 

 

1. Zmáčkni klávesy Windows+R a do příkazového řádku ,který  se objeví napiš %programdata%

 

2.Tam najdi složku TruckersMP ,kterou rozlikneš a najdeš soubor Uninstall.exe

 

3.To normálně spusť a proveď odinstalaci 

4.Potom běž do dokumentů - a složky ETS 2 MP a Ats Mp smaž .

5.Pak zkontroluj zda nemáš v Tento Počítač - Program Files (x86) nějaký soubor ,který se jmenuje TruckersMP 

6.Pak si připraven na instalaci 

7.Stahni si aktuální verzi programu ,která je zde : https://truckersmp.com/download

 

8. Až bude vše nainstalováno zkus pustit jako administrátora ,je také možné ,že ti to může blokovat nějaký program například antivirový .. 

 

Přeji hodně štěstí ! 

Power Wolf._TMP

TruckersMP Uživatel :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Je možné ,že v počítači chybí nějaké knihovny například Framework ,DirectX ,které může Launcher také využívat ;)

 

Doporučuji ještě toto překontrolovat , samozřejmě mít nejnovější service pack pro Windows 7 

 

 

S přátelským pozdravem 

@Power Wolf. _TMP

 

TruckersMP Uživatel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Poslední věc 

Sou­bor si stáh­ni ...http://download.dll-files.com/057d0aabb078ebd9e276f86f893e5b87/kernelbase.zip?0XFkVEUEjR

 

A na­ko­pí­ruj do slož­ky s na­in­sta­lo­va­ným pro­gra­mem. (Kdy­by to ná­ho­dou ne­po­moh­lo, za­re­gis­truj ho do sys­té­mu)

 

Do systému nainstalujete tak : 

Kla­sic­ky. CMD ja­ko správ­ce:
re­g­sr­v32 C:\ces­ta\k\sou­bo­ru\můj_­sou­bor.dll

 

S pozdravem Power Wolf._TMP

TruckersMP Uživatel 

A také přikládám super stránku ,kterou na tento problém doporučuji ;)

https://www.solvusoft.com/cs/files/chybějící-knihovna-nebyla-nalezena-chyba/dll/windows/microsoft/windows-8-pro/kernelbase-dll/

Přeji hodně štěstí !

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ďakujem za radu. V linku na stiahnutie .dll súboru si musím zaplatiť čiastku  okolo 14€, aby som si KernelBase.dll mohol vôbec stiahnuť. V druhom linku sú tiež aplikácie, v ktorých oprava .dll súborov a podobne je tiež platená. Skúšal som tam návody na sfc /scannow, kde mi systém vyhodil, že všetky súbory sú v pohode. Čo sa týka regsrv32 mi píše následovné: "The module was loaded but the entry-point DllRegisterServer was not found." Samozrejme som cmd spustil ako Správcu/Administrátora. Neviem, čo by sa už dalo spraviť, aby konečne mi TruckersMP Launcher fungoval. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0
19 hours ago, dzusill said:

Ďakujem za radu. V linku na stiahnutie .dll súboru si musím zaplatiť čiastku  okolo 14€, aby som si KernelBase.dll mohol vôbec stiahnuť. V druhom linku sú tiež aplikácie, v ktorých oprava .dll súborov a podobne je tiež platená. Skúšal som tam návody na sfc /scannow, kde mi systém vyhodil, že všetky súbory sú v pohode. Čo sa týka regsrv32 mi píše následovné: "The module was loaded but the entry-point DllRegisterServer was not found." Samozrejme som cmd spustil ako Správcu/Administrátora. Neviem, čo by sa už dalo spraviť, aby konečne mi TruckersMP Launcher fungoval. :(

 

Jaký máš OS? Windows 7 SP 1 - 64 Bit nebo Windows 7 SP 1 - 32 Bit?

 

Jo a PS, NIKDY nestahuj DLL ze stránek jako dll-files.com je to nejhorší věc co můžeš udělat a spíše to tvůj pc jestě poškodí :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj @dzusill,

 

podařilo se ti daný problém vyřešit? Pokud ne, můžeš využít náš Support systém: "https://support.truckersmp.com/". Pokusíme se zde tvůj problém vyřešit.

 

S pozdravem

 

MrCipr

Trial Support.

 

EDIT:

 

Z důvodů 72 hodinové neaktivity přesouvám příspěvek do nevyřešených.

 

//Zamčeno a přesunuto do Nevyřešeno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.