Jump to content
  • 0

Erken Yaşta Adminlik

Guest

Question

Bunu Türk arkadaşlarıma soruyorum benim yaşım 13-14 acaba bu yaşta admin olurmu diyorum size sormak istedim yorumlarınızı bekliyorum 1 yorum bana göre altın değerindedir <3

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba Sevgili, @BlueFireTR;

TruckersMP Forumu üzerinde, kendi dilinizde bir konu oluşturmak istiyorsanız eğer, lütfen forum üzerinde bulunan Türkçe Tartışma bölümü üzerinde konunuzu oluşturunuz.

Lütfen Not Edin: Help bölümü içerisinde, sadece İngilizce konulara izin verilmektedir

Türkçe Yardımlaşma Bölümüne Taşındı;

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/233-yardım-destek/

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Merhaba,

Ne yazık ki, en son geçerli olan "Oyun Moderatörü" pozisyonu için istenilen Yaş gereksinimi Minimum olarak 17'dir. En son geçerli olan "Oyun Moderatörü" İşe Alımlarının Gereksinimlerini, bu bağlantı üzerinden okuyabilirsiniz. -Ama endişelenmeyin, Kurallar dahilinde her Oyuncu TruckersMP Ekibine katılma şansına sahiptir. Bol Şans. ^^

İlgili Bağlantı:

Saygılarımla.

• Thanks 1

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.