Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Nie wykrywa kierownicy na innym koncie


z0n3

Recommended Posts

Witam, mam problem. Na moim glownym koncie normalnie gram kierownicą itd, kolega postanowil mi udostepnic dlc ale na inne konto bo inaczej nie dziala, no i wszystko spoko. W tym problem, że kierownicy mi nie wykrywa na tym koncie, tylko na tym, nawet na koncie kolegi jest wszystko okej... Mial ktos taki problem? ETS 2

Link to comment
Share on other sites

Własnie próbowałem zrobic konfiguracje w tym ets 2 tak jak na początku gry po zainstalowaniu, ale nie wykrywa tam zadnego kontrolera...

 

//edit Jeszcze zauwazylem jeden problem ale to juz na dzialajacych kontach, ze gaz i hamulec działają po prostu jako wciśniecie klawisza, i nie da sie rozsadnie jezdzic bo odrazu full speed w ciezarowce, i trzeba hamowac i tak na zmiane...

//edit 2 Problem z gazem i hamulcem ogarnąłem, ale czemu kierownicy nie wykrywa na 2 koncie to juz nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Próbowałeś przekopiować konfigurację z jednego konta na drugie? Chodzi mi o pliki config.cfg oraz controls.sii z folderu ETS'a z Moich Dokumentów.

ETS.PNG.2a337ffcfe35d45aca8e74e733712cc0.PNG

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.