Jump to content
  • 0

ADMİN OLAN VARSA YARDIM LÜTFEN

mehmetoztturk

Question

25 haziranda oyun oynarken alta yazı yazdığım sırada sağ tarafta park eden admine vurdum videoyu attığımdada alta yazdığımı göreceksiniz ve adminde haklı olarak 3 gün ban attı bana (oda videoda altta gözüküyor.) fakat oyuna suan girmeye çalıştığımda ban temmuzun 27 sınde son buluyor nasıl olduda 3 günlük ban 1 ay oldu bunu sorucam son ban sebebide admine vurmam yani sonrasında bisey oldu ve 1 ay yemedım gereği nasıl yapılır yardım bekliyorum video:

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

5. Yasağınız olduğu için, 3 Ay süreyle TruckersMP'den uzaklaştırılmışsınız. 4. Yasağınız'da 1 Ay, 5. Yasağınız'da ise bu süre, 3 Ay'a çıkacak, 6. Yasağınız'da ise "Sınırsız" olarak uzaklaştırılacaksınız.

Lütfen, bu Konu'ya göz atın:

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0
Guest GЯΞУHOUИD

merhaba;

admin size yalnış yasaklama tarihi eklenmiş bulunmakta.

• ilk 3 ban admin insiyatifine göre belirlenir.
  • 4. ban 1 ay
  • 5. ban 3 ay
  • 6. ban ne yazık ki kalıcıdır.

Saygılarımla;

^AquaCloud^ 

• 0

Merhabalar Bu Ban Eger 5. Banınız İse 3 Ay Olur Sebebi Ne Olursa Olsun 6. Ban İse Sınırsız Olmaktadır.

Banınızın Açılmasını Beklemek Durmundasınız.

• 0
7 minutes ago, .weezy said:

4 degil 5 Tane bani var.

@mehmetoztturk 5. Banin oldugu icin bi kac saate/güne 3 aya cikacak.

Merhaba,

İlgili Moderatör tarafından Ceza alan arkadaşın geçmişine istinaden, İki taraf'da düzenlendi. Yine de teşekkürler.

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Kurallar Gereği Ceza Süreniz Uzatılmış. Tek Sizde Değil Bütün Kural İhlali Yapan Oyuncularda Bu Kural Uygulanıyor. Keşke Sizin Elinizde Video Olsa Banı Açtırma İmkanınız Fazla Olurdu. Geçmiş Olsun Diyelim.

• 0

Sorunuza cevap bulmak için lütfen TruckersMP Kurallarını okuyun:

§2.11 Yasaklama(Ban) Uygulaması Nasıl Yapılır - How bans are issued

İlk üç yasaklama(ban) cezası Oyun Moderatörü inisiyatifindedir.

Dördüncü yasaklama(ban) cezası bir(1) ay olarak uygulanır.

Beşinci yasaklama(ban) cezası üç(3) ay olarak uygulanır.

Altıncı yasaklama(ban) cezası süresiz(kalıcı) olarak uygulanır ve geri dönüşü yoktur.

Oyuncuya ban uygulanırken, son ban uygulamasından 12 ay önceki banlar dikkate alınmaz. Bunu bekleme süresi olarak açıklayabiliriz. Eğer belirli bir süreç boyunca iki ban geçmişiniz mevcut ise, yöneticiler sonraki ban uygulamasında bu süreci geçmiş yıldaki ban geçmişiniz ne olursa olsun uzatabilir. Örneğin, halihazırda iki adet 1 aylık ban kaydınız mevcut ise, sıradaki ban uygulamanız 3 ay olarak uygulanabilir. Eğer iki 3 aylık ban kaydınız varsa, sıradaki ban uygulamanız sınırsız olarak uygulanabilir. Unutmayın, dördüncü, beşinci ve altıncı ban kayıtlarınız silinmez. Kesin olarak uygulandığı süre boyunca(bir ay, üç ay ve sınırsız) devam eder.

Gereken cevaplar verildi. Başka bir sorunuz olursa tekrar konu açabilirsiniz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.