Jump to content
  • 0

Problem z plikiem coreatsmp.dll


thegrafiti12341

Question

Mój problem polega na tym, że gdy próbuję pobrać aktualizację klienta TMP,  podczas pobierania pliku o nazwie coreatsmp.dll pobieranie zatrzymuje się i już nie rusza. Dzieje się to w różnych momentach pobierania. Czasami zatrzymuje się na 1,38 mb, czasami na 2,65 mb. Próbowałem uruchamiać launcher jako Administrator, ale nic. Próbowałem też kilkukrotnie odinstalować i zainstalować ponownie TruckersMP - też z mizernym skutkiem. Wersje gry są poprawne.

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • Web Developer

Cześć,

 

Do reinstalacji TMP polecam również przeinstalować ETS. 

Dodatkowo po usunięciu klienta TMP oraz ETS polecam przeczyścić cache oraz naprawić rejestr CCleanerem.

 

Dość dziwny błąd, nie spotkałem się z nim jeszcze. Jednak ta procedura powinna pomóc. Życzę powodzenia ;)

 

Pozdrawiam ^^

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sprawa ma się następująco:

Zrobiłem to, co polecił mi @BoSsik2, ale w niczym to nie pomogło. Dalej był taki sam problem. Usunąłem więc cały folder C:\ProgramData\TruckersMP oraz odinstalowałem TruckersMP. Po ponownym zainstalowaniu zaczęły mi się pobierać pliki od nowa, i teraz pojawił się identyczny problem, tylko że z plikiem o nazwie "data2.mp", pobiera się do połowy i się zatrzymuje. (Jest to dokładnie plik 46/89 przy pobieraniu) 

 

@Kid Fabi

Co do reinstalacji ETS2, chciałbym aby była to ostatnia deska ratunku, ponieważ przy moim internecie gra będzie pobierać się parę godzin i przy okazji uniemożliwiać korzystanie z internetu reszcie rodziny. Zrobię to przez noc, ale do tego czasu możemy jeszcze pokombinować.

 

Mogę spróbować podmienić folder od kogoś innego, ale potrzebowałbym osoby, która zauploaduje cały folder "TruckersMP" z C:\ProgramData\TruckersMP i podeśle link do pobrania. Od razu mówię, że nie wiem czy nie ma tam jakiś prywatnych plików, ale jeśli są to zrozumiem odmowę :) Mogą też być same pliki "data2.mp", "coreatsmp.dll" i "coreets2mp.dll"(Bo możliwe, że będzie taki sam problem)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
7 hours ago, thegrafiti12341 said:

Mogę spróbować podmienić folder od kogoś innego, ale potrzebowałbym osoby, która zauploaduje cały folder "TruckersMP" z C:\ProgramData\TruckersMP i podeśle link do pobrania. Od razu mówię, że nie wiem czy nie ma tam jakiś prywatnych plików, ale jeśli są to zrozumiem odmowę :) Mogą też być same pliki "data2.mp", "coreatsmp.dll" i "coreets2mp.dll"(Bo możliwe, że będzie taki sam problem)

Cześć @thegrafiti12341 proszę Cię bardzo wysyłam Ci trzy pliki których Ci brakuje:

"coreets2mp.dll" - wklejasz C:\ProgramData\TruckersMP

"coreatsmp.dll" - wklejasz C:\ProgramData\TruckersMP

"data2.mp" - wklejasz C:\ProgramData\TruckersMP\data\shared\mods

[LINK] https://www42.zippyshare.com/v/xf3Lr6Sr/file.html

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na chwilę obecną wygląda to tak:

 

Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie Launcher TruckersMP. Po jego włączeniu, napisy wyświetlają się poprawnie, ale nie ładuje się tło. (Screen: http://prntscr.com/k0wqf7 ) Jest to o tyle problematyczne, że nie widzę jakie pliki się instalują i w którym momencie pojawia się błąd, bo te napisy też są na biało.

 

W momencie gdy pobieranie się zatrzymało wyłączyłem Launcher i wkleiłem pliki które podesłał mi @Shadii [PL/ENG], jednak po ponownym uruchomieniu TruckersMP, tło nadal się nie ładuje, a pasek postępu znowu ładuje się do 3/4 i zatrzymuje się w miejscu. Nawet nie jestem pewien czy to znowu w momencie pobierania "data2.mp" czy czegoś innego. 

 

Wydaje mi się, że jest to problem z Launcherem, bo z samą grą raczej nie, bo Singleplayer działa jak należy. (Dlatego też nie przeinstalowywałem całej gry) 

Próbowałem też uruchamiać Launcher TruckersMP z innymi ustawieniami (tj. jako Administrator, w trybie zgodności z win7 itd.), ale to też nic nie daje. 

 

Chciałbym uniknąć formatowania komputera, ale powoli podejrzewam, że to jedyna droga :<

 

#EDIT
Zauważyłem, że gdy pobieranie się zatrzyma, w folderze "C:\ProgramData\TruckersMP\data\shared\mods" pojawia się plik "sh_skoda_car.mp". To chyba na tym pliku pobieranie się teraz zatrzymuje, bo waży 0 KB.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Przed chwilą odkryłem, że również mi Launcher (choć wczoraj było wszystko okej) się wykrzaczył, choć normalnie mogę kliknąć "Launch ATS/ETS2"... : P 

- Nie wiem co może być spowodowane, być może coś zespół TruckersMP robi, ale kto wie...

 

tXp7awp.png

 

A tu wyszukałem tego samego problemu w zagranicznej sekcji:

 

 

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

PROBLEM ROZWIĄZANY!

 

 

 

Absolutnie nie mam pojęcia jak, ale udało mi się natrafić na temat z innego działu

 

[VIVA] Martin podał rozwiązanie, które mi zadziałało. Jednak tło w Launcherze nadal się nie wczytuje. Może to jakiś problem z hostingiem od strony TruckersMP, ale reszta już działa.

 

Dziękuje za chęci pomocy wszystkim co odpowiedzieli :)

 

Temat do zamknięcia.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.