Jump to content
  • 0

mpde fps drop

OrkunDemir0

Question

Merhabalar onlineda fps drop yiyip crash hatası alıyorum şimdi diyeceksiniz internetle yada sisteminle alakalı ama öyle bir şey yok çift 1080 ekran kartına sahibim normal olarak girdiğimde hiçbir sorun yok ama online girdiğimde bu bahsettiğim hatalar oluyor çözümü bilen varsa yardım edebilirmi ve ayrıca aynı sorun ats mp de de olmaktadır!

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0
18 hours ago, BerkaYYY said:

Merhaba,

Aşağı bırakacağım resimden yardım alarak ''Development Logging'' seçeneğini disabled yani devre dışı yapıp tekrar deneyin.

http://prntscr.com/jrbgbm

@BerkaYYY Tamamdır hocam bugün giricem alırsam ss alıp atarım hemen

@HamitCanKilic hocam aynı dediğin şekilde yaptım bi sonuca varmadı halen daha aynı

• 0

Başlat kısmına tıkla çalıştır'ı aç daha sonra oraya komut sistemi yaz açılan siyah ekran da   sfc /scannow  yaz entera bas bi süre bilgisayarını tarayacaktır bittikten sonra senden yeniden başlatma izni ister(istemezse sen yeniden başlat) onaylıyosun, daha sonra Steam>ETS2>OYNA tıklıyorsun eğer çıkarsa DirectX 64'ü seçip başlatıyosun 10-15 dk oynadıktan sonra mp'ye girip deneyebilirsin

---DirectX ve OpenGL güncel olduğundan emin ol !

Umarım işe yarar.

İyi günler :)

• 0

Problemin çözülüp/çözülmediğini bize bildirmediğiniz ve yaklaşik 13 gündür Foruma giriş yapmadiginiz için taşıyorum

Sorununuz devam ediyor ise https://support.truckersmp.com/ vermiş olduğum adresten ticket oluşturabilirsiniz. 

//Kilitlenerek Çözülemeyen konular bölümüne taşındı

ღ ɢᴇʀᴍᴀɴ ᴇɴɢɪɴᴇᴇʀɪɴɢ ღ

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.