Jump to content
  • 0

Not Activate Sorunu Nasıl Düzelir

Guest

Question

Herkse Merhaba Eski Hesabımı Sildigim İçin Mecburen Yeni Bir Hesap Almak Zorunda Kaldım Aldıgım Hesapda TruckersMP Profilimde Not Aciteve Olarak Gözüküyor Bunu Nasıl Düzeltebilirim Veyada Bu Kendisimi Düzeliyor İlginiz İçin Teşekkür Ederim.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

TruckersMP'ye kayıt olduğunuz e -mail adresinize, bir Elektronik Posta gönderilecektir. Gönderilen bağlantıya tıklayarak hesabınızı aktif edebilirsiniz. Ancak endişelenmeyin, hesabınızın Aktif olmaması sizin için bir dezavantaj durumuna dönüşmeyecektir.

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba

Bu cokda onemli degildir oyun oynamanizi vb. Etkilemez ama mail iniza gelen mesaja gittiginizde oluyor olmasi gerek. Kafaniza cok takmayin :)

İyi günler

• 0

Merhaba Sevgili Dostum, @-EmreBEKAR-;

Maalesef, sizlere bu konu hakkında yardımcı olamayacağız, çünkü kayıt olma esnasında TruckersMP için belirlemiş olduğunuz E-Mail adresinize bir Hesap Doğrulama bağlantısı geldiği zaman buna tıklamadıysanız ve/veya buna sahip olamadıysanız ve/veya bu konu hakkında herhangi bir problem oluştuysa, maalesef bu konu hakkında sizlere yeni bir tane Hesap Doğrulama bağlantısı gönderemiyoruz. Bu yüzden bu konuyu kilitleyerek çözülmeyen konular bölümüne taşıyorum :)

Kilitlendi ve Çözülmeyen konular bölümüne taşındı

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.