Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Pozdrowienia dla Turbo[PL], który mijając mnie w mojej samotnej trasie tak po prostu po ludzku życzył mi szerokości :) Niestety miałem przed sobą dość konkretny zakręt i zanim zdążyłem odpisać to był już poza zasięgiem :P

• Upvote 1

Nie polecam gracza Mów_Mi_Pan pokazałeś dzisiaj na trasie do Gdańska jak i w samym Gdańsku swoje "buractwo" oraz brak kultury i wychowania w stosunku do dziewczyny która jechała ze mną i kierowcą z [ADR]u. 

Przestrzegam przed graczem QazMati. Historia tego osobnika jest może niektórym osobom znana. Z tego co wiem przyczynił się on do rozpadu firmy Vectrix-Trans. Mimo złej opinii postanowiliśmy dać mu szanse oczywiście prez cały czas mając na niego oko. Niestety okazało się , ze  ten człowiek niczego się nie nauczył. U nas w firmie nie doprowadził do rozpadu firmy K-SPEED , ale kłamał i knuł za naszymi plecami. Próbował doprowadzić do wyrzucenia z firmy niewinnych ludzi oskarżając ich bezpodstawnie o czyny których nie popełnili. Z tego co wiem planował tez nadać sobie jakieś ukryte uprawnienia na teesie w razie zabraniu mu admina.Najgorsze jest to , że ma on zaledwie  15 czy 16 lat , a jest już taki zakłamany. Zdecydowanie przestrzegam przed nim.

Edited by unn4r
Nie używaj pogrubienia czcionki. Każdy widzi twojego posta ;)
  • Upvote 2

Chciał bym pozdrowić i złożyć życzenia kierowcy firmy Blue-TranS Spedition a mianowicie janusz0821. Ponad 2MLN km przejechanych przez całe 12 miesięcy. Tak dokładnie janusz0821 dziś obchodzi firmowy roczek :) Powodzenia i kolejnych milionów kilometrów życzy [ BTS ] Sieczko :)

Edited by unn4r
Kursywa i pogrubienie są zbędne. ;)
  • Upvote 1

Nie polecam administratora Philip1212. Dzięki jemu dostałem niemiły prezent pod choinkę w postaci bana. Co najciekawsze w zamieszczonym filmiku w ogóle mnie tam nie było, ba! nawet 24 grudnia nie grałem na multi.

Po napisaniu do w/w administratora zamiast dostać unbana to dostałem perma. :) Rozumiem, że to była już późna pora, ale osoba na takim stanowisku nie powinna popełniać takich błędów...

Nie polecam administratora Philip1212. Dzięki jemu dostałem niemiły prezent pod choinkę w postaci bana. Co najciekawsze w zamieszczonym filmiku w ogóle mnie tam nie było, ba! nawet 24 grudnia nie grałem na multi.

Po napisaniu do w/w administratora zamiast dostać unbana to dostałem perma. :) Rozumiem, że to była już późna pora, ale osoba na takim stanowisku nie powinna popełniać takich błędów...

Ee... Coś się tutaj nie zgadza.

image,ROoPJedIWr,400.PNG

Ja rozumiem, że ban jest na liście, ale znając życie musi zostać zdjęty przez kogoś "z góry".

Nie polecam zatrudniać gracza STRONG BEAR http://steamcommunity.com/id/strongmen. Gracz obraża wszystkich na ts3

Ja też nie polecam tego gracza. O jednym się z nim gada, on mówi coś nie w temacie. W konwojach w ogóle nie uczestniczy. Obraża kierowców, oraz szefów firm. Przestrzegam przed przyjęciem tego człowieka w jakiejkolwiek firmie/spedycji.

Może ja się wypowiem. Jeżeli chodzi o STRONGA jako o kierowcę to nie było z nim większych problemów, skargi do nas nie napływały. W konwojach co prawda rzadko brał udział, ale robił to co do niego należy. Jednym słowem jako kierowce mógłbym mu dać kolejną szansę. Jeśli chodzi natomiast o to, jakim jest człowiekiem to już panowie wyżej powiedzieli to co miałem powiedzieć.
Polecam go jako kierowce, ale na ts3 potrafi być uporczywy.

PS. Nie wiem dlaczego tak się wszyscy na niego uparli. Jest jaki jest i nic, ani nikt tego nie zmieni. Czas działa na jego korzyść.
Oczywiście życzę Ci powodzenia w dalszej grze i pozdrawiam :)

@Dawid - jeżeli chodzi o Ciebie, to Ty z 50% firmy masz jakieś zatargi czy problemy, a On się napatoszył jako pierwszy to musiało się jemu oberwać, a nie nikomu innemu. I nie przesadzaj, że już tak poczułeś się przez niego urażony, bo to jest żenujące - trochę dystansu do siebie nie zaszkodzi.
Najpierw czepiasz się jego wymowy - fakt czasami ciężko było się z nim dogadać, ale to już nie jest jego wina i nie ma co go o to osądzać.

Tyle w temacie. Radzę Ci się uspokoić i nie oceniać pracowników po tym, jak porozmawiałeś z nim kilkanaście może kilkadziesiąt minut na ts3.

• Upvote 5

Polecam mocno gracza #GRUBY# [WARSAW] [PL]. Dobrze sie z nim jedzie i pisze na chacie. Jezdzi on przepisowo i nie za szybko. Jest kultularny i miły.

Ja polecam kierowców Wemax, Emar, RoberciQ, CwanyŁowca Patryk671, I resztę osób z którymi jeździłem i którzy mnie znają Pozdrawiam Firmy H&V,ETG

• Upvote 5