Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Nie polecam gracza Satroxxhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198260737071/

Osoba ta wysłała do mojej firmy podanie. Wszystko OK, umówiłem się z nim na TSa, żeby umówić jazdę próbną. Wytłumaczyłem mu jak to wszystko będzie wyglądało (okres próbny, rozliczanie kilometrów po okresie próbnym, etc.). Jednak ta osoba zaczęła przeinaczać niektóre rzeczy co powiedziałem, a gdy starałem się go poprawiać, wdał się w głupią pyskówkę, nie wiedząc, że rozmawia z jedną z głównych osób w zarządzie firmy. Zastanawiam się, jak ten osobnik poradzi sobie w innych firmach, jak nawet nie wie z jaką osobą w firmie rozmawia, lekceważąc ją jednocześnie.

Bardzo, ale to bardzo nie polecam kierowcy o nicku Oliwier EB! Wczoraj mieliśmy firmowy konwój, w Calais doczepił się do nas w/w delikwent. Zaczął dziwne odzywki, jechał za nami kilkaset kilometrów, rammował chłopaków i miał pretensje, jeśli nie trzymając odstępu wjeżdżał w nas i się przewracał. Generalnie koleś nie potrafi jeździć, przez co cierpią kierowcy, którzy preferują spokojną jazdę.

Pozdrawiam również kierowcę z ETG cHabi'ego.Jechałem autostradką dziś sobie ładnie w Dojczlandach i widząc ,że owy kierowca nie pcha się na wszystkie pasy dałem mnie się wyprzedzić , oczywiście podziękował.Szacun.

• Upvote 1

Nie polecam gracza Chmielu, Na początku był firmie  H&C Logistic ( Wiem od pracownika H&C) i po jednym dniu przeszedł do nas u nas był na okresie próbnym i po nie całym dniu zrezygnował nie podając powodu... Napisał tylko, ze składa wypowiedzenie...

Nie polecam kierowcy jacenty00110. Jadąc z kierowcą zatrudnionym zrobił coś takiego

i jeszcze ma pretensje do całej załogi że dostał bana. Niby 15lat ale zogarnięciem jest problem. Dodatkowo jeździ dalej na naszym malowaniu po zwolnieniu i z tagiem firmowym. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za w/w kierowcę bo u nas już nie pracuje.

Pan jacenty00110 jeżdżący pod tagami Rekrut H&C nie jest już nawet rekrutem nie umiał się dostosować do zasad panujących w firmie nie polecam go żadnej firmie :D

Nie polecam pana Rudy30. Najpierw naubliżał na Forum w PW za co otrzymał "nagrodę", teraz dalej ubliża tyle, że na Facebook'u. Ten Pan nie potrafi przyjąć konstruktywnej informacji do siebie i musi powyzywać jak dziecko z podwórka.

Teraz tak zauważyłem, że w kierunku supportu też nie ma szacunku - patrz lista banów.

• Upvote 5

Nie polecam pana Rudy30. Najpierw naubliżał na Forum w PW za co otrzymał "nagrodę", teraz dalej ubliża tyle, że na Facebook'u. Ten Pan nie potrafi przyjąć konstruktywnej informacji do siebie i musi powyzywać jak dziecko z podwórka.

Teraz tak zauważyłem, że w kierunku supportu też nie ma szacunku - patrz lista banów.

Mi się wydaje, że ten człowiek nie ma po prostu honoru i grama szacunku, jak WooQash napisał.

Ja nie rozumiem - człowiek po (chyba) 30-stce, a tolerancji - brak.

Co się z co niektórymi ludźmi dzieje?!

arusf2011 (PL) sa ludzie po 30 na poziomie ale sa i z brakiem kultury. Sa 15latkowie ogarnieci i kulturni ale sa i tacy na odwrot. A tak już poza tonie wiedziałem że łeb się pisze łep chodzi mi o screena z bana :) 30 lat żyłem w błędzie

Nie polecam Gracza Layo'S . Myśli że wszystko może i nagrywa rozmowy na ts bez zezwolenia innych użytkowników . Jeżeli ktoś mu zwróci uwagę to powie ze on ma do tego prawo i wyzywa wszystkich od najgorszych itp.

• Upvote 2

Serdecznie nie pozdrawiam małego dzieciaka o nicku sergiusz :D.

Typowe zachowania każdego małego [...] który wchodzi do ETS tylko po to by uprzykrzyć innym życie. Jak go spotkacie, nagrywajcie ile wlezie, ja miałem takiego pecha że nagrałem czarny ekran i się dziecku upiecze, a szkoda.

Radzę na niego uważać.

Lekko zmieniona treść

Pozdrawiam i polecam gracza & kierowcę z firmy [ADR] o nicku SaxRev, z którym miałem okazję jechać dzisiejszej nocy przez Polskę do Szwecji.

Pełna kulturka! :)

Pozdrawiam przy okazji również Artura, którego mijałem tejże nocy!  ;)

Nie polecam gracza Benqu  http://steamcommunity.com/profiles/76561198148903715. Chłopak dostał od zarządu drugą szansę, po tym jak został zwolniony z firmy za nieobecność. Nie bierze udziału we wszelakich konwojach, a co najlepsze nie widać go na ts-ie, mając firmę, siedzi na kanałach i jeździ z innymi, więc nie wiem po co wgl chciał do nas dołączyć. Osobiście go nie polecam, moim zdaniem jest to "duży" mały dzieciak, który obraża się za byle co i o byle co.

• Upvote 1

Serdecznie polecam graczy Mikuuś[PL], Legwandus [PL], Leon Bone z firmy ROXA. To najlepsi kierowcy z jakimi miałem przyjemność jeździć, pracowici, zabawni i pozytywnie zakręceni. Pozdrowienia dla was chłopaki :)

Nie polecam gracza KorwinTheDilerDrozdzowek Piotr lat 17. steamcommunity.com/profiles/76561198130574455, https://ets2mp.com/index.php?page=profile&id=399246najogólniej mówiąc rasowy trol. Spamił wyzywał na ts innych kierowców z jazdą też jest problem ogólny. Dla córki szatana jęczał na kanale rekrutacyjnym. W naszej firmie pobył 30min bo wyleciał za spam na ts oraz za wyzwiska. Tak go zabolało że opowiada głupie rzeczy na temat naszej firmy https://hostmat.eu/images/77263935568300890899.pngUważajcie przy zatrudnieniu

Wiatam

Serdecznie nie polecam graczy takich jak :

Sepix - https://steamcommunity.com/id/SepiXXX/

Szyman - http://steamcommunity.com/profiles/76561198072621797/

Kolejne księżniczki które przychodzą i zawracają fujare o przyjęcie do firmy. 30minut tłumaczenie ponownie na marne !!!!!! Na dzień przed rekrutacją obaj usunęli mnie ze znajomych na steam i oczywiście nie stawili się na trasie rekrutacyjnej. 10 osób czekało na nich na marne !!

Poprostu kolejne buce marnujące nasz cenny czas !!

• Upvote 3

Polecam gracza :B-TEAM I Brodatty[PL]  Ponieważ to bardzo Kulturalny człowiek i bardzo dobrze się z nim gada na TS3 i bardzo dobrze jeździ w ets2mp

76561198143189855.png