Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Chciałbym pozdrowić gracza Trybcio, CórkaSzatana oraz całą firmę 4TUNA

Na konwoju z wami miło się jeździ, ogarniacie temat. Mam nadzieje że wspólnych wypadów będzie więcej :3

• Upvote 2

Cześć i czołem!

Pozdrawiam serdecznie wspaniałych graczy w ilości hurtowej, tj. Trybcio86 (mało obiektywnie, ale no..:)), Pifko, Czesiek, Saurian, M!ksS, Darek i egzekutor44, Kamil (ten z karabinkiem, co strzela ślepakami :D) oraz przy okazji firmę Vexo. Chłopaki, jesteście zaje***ci. Z Wami na koniec świata, nawet na Rotterdam przy pełnym serwerze. :D

• Upvote 2

Chciałem pozdrowić kierowcę [MT] Grycza22 {PL} który jechał trochę za mną a ja wcześniej wcisnąłęm przypadkiem F9 wyłączając czat w grze i tego nie zauważyłem ... Brawo Ja ;D

Serdecznie nie polecam gracza Patrykoos4us !!! Ten czlowiek nie potrafi jezdzic i nie przestrzega zadnych regulaminiow zasad itd. Mialem nieoprzyjemnosc jechac z nim w konwoju gdy byl rekrutem w firmie vexo i dzis napotkalem go gdy jechal pod prad ze swoim kolezka !!!

b4cdbda1ffefe2f8.jpg

• Upvote 2

To co napisał Trybcio to święta prawda, gracz był u mnie w firmie przez niecały tydzień, lecz został wyrzucony przez to że odwalał, ramował innych graczy, cały czas wdawał się w kłótnie z moimi pracownikami. Nie wiem jak on jeszcze nie ma bana na MP. 

• Upvote 1

To co napisał Trybcio to święta prawda, gracz był u mnie w firmie przez niecały tydzień, lecz został wyrzucony przez to że odwalał, ramował innych graczy, cały czas wdawał się w kłótnie z moimi pracownikami. Nie wiem jak on jeszcze nie ma bana na MP. 

Bo nikt go po prostu nie zgłosił do ukarania. Nie od dziś wiadomo ze zwykła funkcja report nic nie daje. Teraz trzeba go nagrać i zgłosić w systemie

Nie polecam gracza o nicku Crazy-Trucker zmienia firmy jak rękawiczki mówi, że nie może grać, że ma naukę i takie tam, i że chce urlop, a w trakcie tego urlopu pisze podania do innych firm i jeździ normalnie jak gdyby nigdy nic. 

Witam Panie i Panowie :) Czas się rozpisać... Więc tak chciałbym polecić kierowców :
wwwkacper8 - najlepszy prezes w świecie MP :)
Givster - najlepszy przyjaciel i super kierowca - chyba najszczersza osoba, z którą miałem narazie do czynienia ;)
Scatman - lubiłem się drażnić z tym osobnikiem :) Oczywiście świetny kierowca :P

Przejechałem z nimi kilka tysięcy kilometrów i polecam :) Oczywiście jakieś tam zgrzyty czasami były, ale to normalne :)

Jeszcze raz Panowie pozdrawiam was i życzę dalszych sukcesów :)

• Upvote 1

Chciałbym polecić kierowcę Malteno. Był to jeden z najlepszych kierowców jakich spotkałem. Jest on praktycznie codziennie dostępny w grze jak i na Ts3. W naszej firmie na tachografie zajmował w rankingu 1 pozycję. Trasy z nim są przyjemnością. W roli V-ce Prezesa również się sprawdził. Cóż tu więcej dodać. NAPRAWDĘ POLECAM!

• Upvote 1

Serdecznie polecam gracza Bandero, który zawsze zabiera mnie do ukochanego przez mojego PC'ta Rotterdamu...

Aczkolwiek dzisiaj udało się dojechać do innego miasta :3.

Do następnego XD.

ShgCI45.jpgEy8Z17I.jpg

• Upvote 1

Dziękuję i również serdecznie pozdrawiam gracza o nicku Wexu, jazda z tym człowiekiem to czysta przyjemność a im dłuższa trasa tym więcej śmiechu :) Odwiedziny Rotterdamu z tym człowiekiem to nie tylko wrażenia na całe życie ale i wspomnienia które warto zapamiętać ^.^ Śmieszek jakich mało i człowiek z dystansem do siebie :3 

Szerokości i miłej podróży :)

fe912a9ee7a40.png

• Upvote 1

Guest Mikkell [PL/SE]

Nie polecam kierowcy Darek jego steam ( http://steamcommunity.com/id/darkospl/) tak jak napisał Funtek i Patrycja skacze z firmy do firmy jeździ parę dni i do następnej. Zero kontaktu z nim dopiero jak się zrobił szum to wtedy się odezwał. Widzę że nie tylko firma HDS miał z nim do czynienia. 

PS. Nie przepraszam cię Trollu bo nawet na to cię nie stać. Życzę ci aby nikt już cie do firmy nie przyjmował I OSTRZEGAM INNE FIRMY PRZED NIM !!!!!! 

Po małym zamieszaniu zwiazanym z brakiem komunikatu o wiadomosci na steam od kierowcy Darek informuję ze nie jest on juz kierowcą firmy HDS i sprawę z jego odejsciem okazała sie nieporozumieniem za co przepraszam Darka w imieniu zarządu firmy High Distance Squad

• Upvote 4

Witam  Nie Polecam Gracza  Darek  to co piszą Wyżej @@@@@up o nim na forum to prawda , przychodzi do firmy  pojeździ 2 -3 dni i nagle go nie ma , zaglądasz na jego profil steam a tam juz inna firma , ni z tąd ni z owąd zmienił sobie firme od tak , zauwazyłem ze ludzie czesto o nim mówią ni to ślązak, ni to niemiec czy anglik rózne wersje są , w zapytaniu do niego dlaczego odszedł cytuję " Kolega założył Firme" obecnie jest w Firmie "ITC" Powodzenia chłopaki Serdecznie nie polecam linkuje 

!

http://steamcommunity.com/id/darkospl/

Uważajcie na Niego Panowie i Panie :)

• Upvote 2

Witam  Nie Polecam Gracza  Darek  to co piszą Wyżej @@@@@up o nim na forum to prawda , przychodzi do firmy  pojeździ 2 -3 dni i nagle go nie ma , zaglądasz na jego profil steam a tam juz inna firma , ni z tąd ni z owąd zmienił sobie firme od tak , zauwazyłem ze ludzie czesto o nim mówią ni to ślązak, ni to niemiec czy anglik rózne wersje są , w zapytaniu do niego dlaczego odszedł cytuję " Kolega założył Firme" obecnie jest w Firmie "ITC" Powodzenia chłopaki Serdecznie nie polecam linkuje 

!

http://steamcommunity.com/id/darkospl/

Uważajcie na Niego Panowie i Panie :)

Z mojej strony idzie na tego pana również OGROMNY MINUS! :angry: :angry: :ph34r: UWAGA NA TEGO TYPA!!!!

• Upvote 3

Nie polecam gracza (kierowcą go nie można nazwać) CamaroPL. Dałeś mi oraz dwóm kumplom pokaz nauki jazdy (takie twoje zdanie na ten temat było) Wyprzedzanie pod góre na tzw "trzeciego", wyprzedzania na zakrętach również na czołowe a także spychania z drogi. Wielkie BRAWA! :D Naszczęście chociaż raz trafiła kosa na kamieć i wylądowałeś w rowie.

• Upvote 1