Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Serdecznie nie polecam kierowców Lohner, Michał, Zosia [PL] (niestety kolega zmienia często nicki) oraz Zbigniew [PL] - znany jako Kamil, którzy popsuli nam dzisiejszy firmowy konwój....1,5 h zmarnowane... ciągłe rammowanie i blokowanie kierowców. Wielki hejt i sprzęgło Wam w d****..... dziękuje.

Ahh i serdeczne dzięki dla Ridosa [PL], który wspierał naszą firmę i pomagał nam spokojnie pokonywać kilometry do kolejnych polskich miast :)

Podpisuje się pod tym Marto  ja osobiście dziękuje Patrycji i wiaterkowi za pomoc i pozdrawiam

Od tego jesteśmy by pomagać ^^ nie ma za co :)

To ja ze swej strony pozdrawiam każdego kierowcę ( czy to Litwin, Rosjanin, Polak, etc. ), który zachowuje kulturę z prawdziwego świata w multiplayerze, tj. jeździ zgodnie z zasadami ruchu drogowego, na wąskich wjazdach do spedycji potrafi cofnąć swojego trucka, aby przepuścić wjeżdżającego ( mimo, że strefa bezkolizyjna i mógłby bez problemu sobie wyjechać "przeze mnie" ), bądź też w oczekuje w kolejce na wyładunek :P Z tej racji, że dopiero stałem się posiadaczem Skandynawii, a podobno właśnie tam jeżdżą najbardziej przyzwoici ludzie ( nie ma miejsca dla trolli ), to wszelkie wymienione zdarzenia dzieją się na tych obszarach. Elo :D

Polecam gracza _Kojot był u mnie w wirtualnej firmie. Niestety musieliśmy się rozstać lecz w miłej atmosferze.  Kulturalny, wesoły człowiek. Zna się na robocie:) Polecam

• Upvote 1

Niestety nie polecam trzech graczy: Pifko - nerwowy, wulgarny, próbujący ustawiać innych; Happy - awanturujący się i robiący duże konflikty z niczego; DedkingPL - nie potrafi jeździć, robi niemiłe żarty na drodze i nie stosuje się do przepisów. Wszyscy trzej panowie wywołali burze w firmie, po czym jeden został wywalony a pozostali dwaj odeszli za nim. Dziękujemy za zwolnienie miejsc :)

Żeby było jakieś wyrównanie to serdecznie polecam kierowce MAHOMET[PL][MT]. Można się z nim przejechać w świetnej atmosferze.

• Upvote 1

Nie polecam gracza o nicku [E40]MF.1908 który zjeżdżając z drogi A1 na A21 przy Wiedniu nie zatrzymał się na lini bezwarunkowego zatrzymania i nie ustąpił mi pierwszeństwa gdy kierowałem się na wjazd na drogę A1. Czego skutkiem było gwałtowne hamowanie, zjazd na pas zieleni i o mały włos nie wywrócenie ciężarówki. Jechałem 80km/h z 21T ładunkiem. Pan wyżej wymieniony jechał z naczepą. Gdybym był parę metrów bliżej najprawdopodobniej wbił bym się z prędkością ~75km/h prosto między jego ciężarówkę a naczepę. 

Nick: [E40]MF.1908

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198058984179/

ETS2MP Profile: http://ets2mp.com/index.php?page=profile&id=16243

ETS2MP ID: http://ets2mp.wooqash.net/16243

Guest Mikkell [PL/SE]

I znowu chciałbym pozdrowić Pati i Vaiarka :) zawszę jak was spotykam to tylko we dwójkę, a gdzie reszta firmy  :) Szerokości i do zobaczenia znowu :) mam nadzieje ze kiedys się zwami wybiorę :) 

Nie polecam kierowcy VIRUS-INFACT. W ciągu kilku sekund wymusił mi pierwszeństwo podczas zmiany pasa ruchu (obaj wjeżdżaliśmy na środkowy tylko ze ja z prawego), potem zwolnił a gdy go wyprzedzałem zajechał mi drogę i spowodował kolizję. Na koniec się rozpędził i ostro zahamował powodując następną kolizję

A ja szczerze nie polecam gracza o Nicku NijakaPl . Po pierwsze śmie twierdzić ze ja nie potrafię jeździć i robię kawały na drodze. Faktycznie. Ciekawe czy ktos to potwierdzi. Pochwal sie swoimi wynikami robienia glupot na drodze(historia banow) zajeżdżasz drogę jak ktos wyprzedza. Wczytujesz się ogromną ilość razy na oficjalnych konwojach(firmowych) a o swobodnej jeździe z graczem meto1bialystok nie wspomnę. Na TSie ciągle bylo słychać od was ze leżycie oboje w rowach :) Najpierw popatrz na siebie a potem oceniaj innych bo o ile mi wiadomo, ja i pifko banow nie mamy w porównaniu do ciebie. I to przez ciebie od firmy odeszło 11 osób ;) serdecznie nie pozdrawiam ich :)

• Upvote 6

Nie polecam gracza JEŹDZIEC. Mam podejrzenia że gracz bezprawnie jeździ pod szyldem firmy "Bazyl- Trans" gdyż zauważyłem go z tą nazwą przed chwilką na ts3 konwoju przyjaźni. Oświadczam że ten gracz już od dawna nie jeździ w "Bazyl- Trans" i i ta firma nie odpowiada na ewentualne skargi na w/w gracza.

Nie polecam graczy skubi73PL i MANIUSSS - Gracze po tym jak chcieli mi zajechać drogę zaczeli mnie wyzywać że nie umiem jeździć itp. a po jakimś czasie zablokowali całą trasę abym ja i inni gracze nie mogli jechać.

Nie polecam i przestrzegam przed takim zawodnikiem jak Darek ( profil steam https://steamcommunity.com/id/darkospl/ )

Koleś mi wygląda na jakiegoś zwiadowce co biega po firmach i robi sobie jaja albo co gorsza może kopiować nasze/wasze firmowe pomysły dla kogoś innego. Zresztą nie ma co tu dużo tłumaczyć sami zobaczcie jego poprzednie NICKI ile sobie zwiedził firm ;/

Przyszedł do nas na rekrutacje, zmarnował czas ludzi i po rekrutacji odrazu zrezygnował.

Dlatego też nie polecam wam byście brali go do swojej firmy

• Upvote 7

Nie polecam kierowcy o nicku JimmyPl ( steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198042780715)

Ten kierowca nie potrafi zachowywać się podczas konwojów oraz podczas pobytu na TeamSpeaku.

Jest typowym "dzieckiem". Nie potrafi dostosować się do regulaminu firmy. Z tego co wiem już pracował w kilkudziesięciu firmach i z każdej został wywalony.

Nie polecam żadnej firmie mieć takiego kierowcy.

Guest PSTvs.eu Z SmoQ

JimmyPL-

1Chłopak zmienił wiele firm w dość krótkim czasie. Na dodatek to nie dość że zatrudnił się w firmie w której pracuje i biorę czynny udział w jej rozwoju to wczoraj potrafił pojechać w konwoju z inną firmą i do niej się zgłosić z zapytaniem "Witam chciałbym dołączyć do waszej spedycji, przed chwilką z wami jechałem nick : Jimmy PL, Prosiłbym o wasz IP ts3, ponieważ bardzo jestem wami zachwycony oraz chciałbym z wami porozmawiać." Także odradzam tego kierowce bo więcej z nim zamieszania niż korzyści. 

Co do tego co @Funtek napisał o nijakim Darku.

W Venomie również był, 2 razy próbował się do nas dostać. Za pierwszym razem złożył podanie, jazda testowa została wyznaczona, wszystko fajnie, przychodzi godzina jazdy, wszyscy czekają i co? Darka nie ma.

Za drugim razem przyszedł, wszystko grało, wybraliśmy się na jazdę testową, przeszedł ją pomyślnie, wszystko zaliczone, dopisał tag do nicku, dostał uprawnienia na forum itp., a niespełna godzinę później zamiast "Venomu" miał w nicku coś innego (założył własną spedycję).

Także, miejcie oczy otwarte :)

• Upvote 4

Nie polecam gracza Patrykoos4us 

Gracz po dojściu do mojej firmy wydawał się ogarnięty, lecz po kilku dniach zobaczyłem jego jazdę, zajeżdża drogę innym graczom, wyzywa pracowników na ts'ie i ogólnie odwala, wcześniejszy jego prezes ostrzegł mnie przed nim, a ja widząc co wyprawia zwolniłem go. Także radze graczom na niego uważać.

• Upvote 3

Nie polecam gracza Patrykoos4us

Gracz po dojściu do mojej firmy wydawał się ogarnięty, lecz po kilku dniach zobaczyłem jego jazdę, zajeżdża drogę innym graczom, wyzywa pracowników na ts'ie i ogólnie odwala, wcześniejszy jego prezes ostrzegł mnie przed nim, a ja widząc co wyprawia zwolniłem go. Także radze graczom na niego uważać.

Zwykle nie wystawiam opinii byłym graczon mojej firmy ale w takim wypadku zrobię wyjątek.

Nie polecam tego gracza w ogóle przyjmować do firmy. Zanim go przyjąłem by m bardzo aktywny na firmowym team speaku. Z chwilą dołączenia i zaliczenia jazdy testowej, aktywność spadła do zera. Oficjalnie odszedł sam, ale gdyby poczekał jeszcze 24h to bym go wyrzucił za nieaktywność

Owszem dostanie raporta, lecz administrator nie przyleci w parę sekund by sprawdzić co się tam stało (przeważnie są już po zdarzeniu) dlatego dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest nagrywanie OBSem mi spada te 10-20klatek czasem, lecz mam dowod na to, że ktos mnie rammował czy coś innego robił.

Szkoda tylko ze jak ścina obraz, to admin odrzuci raport bo "nie widzi dowodu". Raz tak miałem (sytuacja opisana na forum) i admin odrzucił raport

Pozdrawiam gracza z firmy Blue Trans [bTS] MattzV2 [PL] gracz jechał za nami nie wielki kawałek drogi lecz widząc Twoją jazdę muszę przyznać, że nie wiele takich kierowców istnieje ^^ Także wielkie pozdrowienia dla Ciebie i oby Takich graczy było coraz więcej.

Serdecznie nie polecam gracza Adisan- Prezes. Gracz wyprzedza w niebezpiecznych miejscach, na linii ciągłej, przy dużym natężeniu ruchu i zajechał drogę mojemu kierowcy, który cudem uniknął wylądowania w rowie i śmie twierdzić że to była wina kolegi bo miał laga, którego w rzeczywistości nie było.