Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Guest Mikkell [PL/SE]

Chciałbym pozdrowić tym razem nie polaka a Czecha z którym mi się bardzo miło jechało oraz przyznał się ze pierwszy razem jedzieci z polakiem bo ich nie lubi i zmienił zdanie :) :)  Jego nick to SorajCZ. Pozdravit :) 

S5bcnQY.jpg

Nie polecam kierowcy X_x-AviatoR-x_X

A ja za to polecam, sympatyczny gość a z Twojego filmu nic nie wynika oprócz kilku nieudolnie wykonanych manewrów które czasami każdemu się trafiają. Takie posty świadczą o tym że niektórzy grają w tą grę dostępną bez ograniczeń wiekowych ze straszenie spiętą pewną częścią ciała. Ja takich mijam zielonką i jadę dalej.

Wysyłane z mojego LG-D855 za pomocą Tapatalk 2

Pany i Panie.

Temat ponownie wyczyszczony - proszę trzymać się założeń tematu - OPINIE.

Tym razem posypało się bez punktów, następnym razem jak będę musiał przeglądać X-stron wstecz, to punkty polecą.

Pozdrawiam wszystkich 'prawilnych' kierowców ;).

• Upvote 1

Jeśli ktoś lubi jeździć z kobietami polecam szefową firmy Repński transport nick TG Marta  wspaniały kierowca  jazda z nią jest przyjemna Kulturalna no i wesoła Polecam tego kierowce

• Upvote 1

Osobiscie nie lubie jezdzic z kobietami gdyz do tej pory z ktorymi jezdzilem to byly panie po 30- niz przeciwko nim po prostu dosc duza roznica wieku i moje zarty wydaly sie niektorym 'niezabawne' lub przeklinaja caly czas. Wiec ja wole se samotnie jezdzic :D

Karnij się z księżniczką Venomu to może ta niechęć to płci pięknej ci zniknie albo chociaż zmaleje ;)

• Upvote 4

AiIUujO.jpg

Chciałabym pozdrowić Michała z Repiński Transport.

Dzięki za dotrzymanie towarzystwa podczas trasy Węgry - Anglia :) 

Do następnego :D

Nie polecam gracza Bosco.Po zakończeniu jazdy testowej do firmy.Nie mógł się pogodzić,że jego osoba została odrzucona do firmy.Po czym zwyzywał starych chłopów od 15 letnich dzieci.

• Upvote 1

Guest Mikkell [PL/SE]

Chciałbym pozdrowić i podziękować koledze [skew] madridista_13 za wpuszczenie oraz puszczenie długim że mogłem wjechać. Sorry że ci wyprzedzałem ale śpieszyłem się aby oddać rozpiskę do 00:00 Szerokości i do zobaczenia na trasie :) 

Pozdrowienia dla kierowcy <Red Logistic> [szef] Kamil za świetne umiejętności prowadzenia zestawu. Wyprzedzanie na "landówce" na trzeciego - pierwsza klasa ;)  Takich "Szefów" właśnie Nam potrzeba.

Na dodatek jeszcze ciekawe info na czacie tuż po wpadnięciu na pobocze, cyt.: "takie życie".  Brawo  :/

• Upvote 1

Witam,

chciałbym ostrzec was przed kierowcom [WE]MefaDroN - ponieważ został on zwolniony od nas z firmy, gdy poprosiłem go o usunięcie prefixu powiedział ,,JAK MI SIĘ ZACHCE" .

Podejrzewam że bedzie chciał nam dokuczyć i pod naszym szyldem bedzie crashował innych kierowców .

Dlatego ostrzegam że ów delikfent nie jest naszym kierowcą 

profil http://steamcommunity.com/profiles/76561198183815769

Witam ,

Rzadko kiedy zirytuje mnie tak jakiś gracz, aby tutaj o kimś pisać jednak tym razem miarka się przebrała. Chciałbym przestrzec przed graczem o nicku:DAWIDOR GAMES.  Był on u nas zatrudniony na krótki okres czasu, ale jak tylko zauważyliśmy z kim mamy do czynienia został od razu zwolniony z firmy.Jest to młody człowiek , który łamie wszelkie możliwe zasady.Pomijam już przewinienia typu ramming itp. Najgorsze jest to, że jest on niewychowanym , niekulturalnym dzieciakiem, który obraża inne osoby dużo starsze w tym również kobiety. Mało tego  po wydaleniu z firmy nękał , śledził i nie dawał spokoju osobom z naszej firmy.

Radzę uważać na tego osobnika i przestrzegam przed zatrudnianiem go w jakiejkolwiek firmie

Link do profilu: http://ets2mp.com/index.php?page=profile&id=328632

Screen z czata: http://i.imgur.com/aQdtXX0.png

Pozdrawiam

• Upvote 3

Fakt obraziłem tę kobietę, ale potem ją przeprosiłem, co widać na zdjęciu, a nie nękałem. Ja niewychowany? (Każdy polak mówi o sobie). Jeszcze nikt mnie tak nie zirytował. Jak powiedział kolega Michelous: "KAŻDY ZASŁUGUJE NA DRUGĄ SZANSĘ" Ja z K-SPEED-em nie chce mieć do czynienia, bo sądzę, że to oni kłamią. Zdjęcia pokazują chat na którym przepraszam. Dziękuje, Dawid

Serdecznie nie polecam i radzę uważać na użytkownika Tomek.

Kierowca poza nie zbyt miłą kulturą osobistą cechuje się umiejętnościami jazdy godnymi tej samej frakcji, jak i również Rammowanie, trollowanie, a nawet powiedziałbym "Stalking".

Z racji, że firma została kilka dni temu zamknięta, to chciałabym pozdrowić każdego kierowcę, który przewinął się przez Venom Logistic w ciągu 1.5 roku od otwarcia firmy, oraz wszystkich tych z którymi miałam okazję spędzić ostatnie 7 miesięcy na nabijaniu kilometrów  :)

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy na europejskich drogach ^_^

Xb8e6E0.jpg

• Upvote 3