Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

To może ja się wypowiem na temat tego Pana bo jak widać nie nauczył się nic po rozmowie na TeamSpeaku HGT.

Ten Pan był pracownikiem Agromexu dokładnie od dnia 11/04 do 19/04 kiedy przydział tagi Firmy HGT bez informowania Nas o tym. Krótko po tym wszedłem na TeamSpeak'a Firmy HGT chcąc podziękować mu za współpracę ale niestety nie zastałem go i porozmawiałem sobie z pewną osobą z zarządu. Spotykając się nie pierwszy raz z taką sytuacją po prostu to olałem, bo czasami zdarzają się tacy, którzy bez słowa idą gdzieś indziej.

Dzień później czyli 20/04 zostałem niejako wywołany do tablicy przez szefów HGT, bo na jaw wyszły nowe fakty o tym jegomościu, że pomiędzy byciem w Agromexie, a HGT był jeszcze w KFK, gdzie również w tamtej Firmie nie poinformował nikogo o przejściu do HGT. Mając na uwadze też inny fakt, że 16/04 napisał do mnie Łukasz z Potworów i Spółka (w którym był On wcześniej) zagadałem do niego i opowiedziałem o tej sprawie i okazało się, że w dniu 17/04 (czyli będąc jeszcze w Agromexie oficjalnie i dojściu do KFK) pytały się o tego Pana aż 3 Firmy: Dakar, Ekard oraz K&P Logistic, a to są tylko informacje potwierdzone. Pytanie do ilu jeszcze Firm złożył podanie.

Na bazie tych faktów doszło do konfrontacji zarządu KFK, HGT oraz Agromex z Panem Gorczesiem a'ka Ksionże na TeamSpeak'u HGT w celu porozmawiania o sytuacji. Wyjaśniliśmy, że nie jest fajne takie przeskakiwania z kwiatka na kwiatek bez uprzedniego informowania poprzednich pracodawców, nie jest również fajne wysyłanie podania do wielu firm na raz. Rzekomo przyjął to, ale i tak zarząd HGT podjął decyzję o zwolnieniu dyscyplinarnym tego Pana.

Jak widać jego postępowanie trochę się zmieniło, ale wcale na lepsze, bo kłamstwem daleko nie zajedzie dlatego popełniam ten post. Gdyby mówił w prost, że nie podoba mu się tu i idzie do innej firmy - ok, każdy by to przyjął, bo każdy ma prawo do zmiany firmy, ale jeśli albo nic nie mówi i okazuje się, że zarządy 3-ch firm twierdzą, że to ich pracownik, a On jest w jeszcze innej, albo kłamie mówiąc, że ma rozwalony komputer, a tak na prawdę idzie do innej firmy - tego mocno ludzie z "tej branży" nie trawią.

Dlatego nie polecam Pana Gorcześ aka Ksionże identyfikującym się kontem:

- TruckersMP o identyfikatorze 1233418

- Steam o identyfikatorze 76561198017995823

Powód: Skacze z kwiatka na kwiatek, nie informuje poprzednich firm o przejściu do innej, składa podania do wielu firm będąc w innej i kłamie odchodząc z firmy.

Pozdrawiam, prezes ltrn100.png

Edited by WooQash
  • Like 2
  • Upvote 2

22 hours ago, WooQash said:

To może ja się wypowiem na temat tego Pana bo jak widać nie nauczył się nic po rozmowie na TeamSpeaku HGT.

Ten Pan był pracownikiem Agromexu dokładnie od dnia 11/04 do 19/04 kiedy przydział tagi Firmy HGT bez informowania Nas o tym. Krótko po tym wszedłem na TeamSpeak'a Firmy HGT chcąc podziękować mu za współpracę ale niestety nie zastałem go i porozmawiałem sobie z pewną osobą z zarządu. Spotykając się nie pierwszy raz z taką sytuacją po prostu to olałem, bo czasami zdarzają się tacy, którzy bez słowa idą gdzieś indziej.

Dzień później czyli 20/04 zostałem niejako wywołany do tablicy przez szefów HGT, bo na jaw wyszły nowe fakty o tym jegomościu, że pomiędzy byciem w Agromexie, a HGT był jeszcze w KFK, gdzie również w tamtej Firmie nie poinformował nikogo o przejściu do HGT. Mając na uwadze też inny fakt, że 16/04 napisał do mnie Łukasz z Potworów i Spółka (w którym był On wcześniej) zagadałem do niego i opowiedziałem o tej sprawie i okazało się, że w dniu 17/04 (czyli będąc jeszcze w Agromexie oficjalnie i dojściu do KFK) pytały się o tego Pana aż 3 Firmy: Dakar, Ekard oraz K&P Logistic, a to są tylko informacje potwierdzone. Pytanie do ilu jeszcze Firm złożył podanie.

Na bazie tych faktów doszło do konfrontacji zarządu KFK, HGT oraz Agromex z Panem Gorczesiem a'ka Ksionże na TeamSpeak'u HGT w celu porozmawiania o sytuacji. Wyjaśniliśmy, że nie jest fajne takie przeskakiwania z kwiatka na kwiatek bez uprzedniego informowania poprzednich pracodawców, nie jest również fajne wysyłanie podania do wielu firm na raz. Rzekomo przyjął to, ale i tak zarząd HGT podjął decyzję o zwolnieniu dyscyplinarnym tego Pana.

Jak widać jego postępowanie trochę się zmieniło, ale wcale na lepsze, bo kłamstwem daleko nie zajedzie dlatego popełniam ten post. Gdyby mówił w prost, że nie podoba mu się tu i idzie do innej firmy - ok, każdy by to przyjął, bo każdy ma prawo do zmiany firmy, ale jeśli albo nic nie mówi i okazuje się, że zarządy 3-ch firm twierdzą, że to ich pracownik, a On jest w jeszcze innej, albo kłamie mówiąc, że ma rozwalony komputer, a tak na prawdę idzie do innej firmy - tego mocno ludzie z "tej branży" nie trawią.

Powód: Skacze z kwiatka na kwiatek, nie informuje poprzednich firm o przejściu do innej, składa podania do wielu firm będąc w innej i kłamie odchodząc z firmy.

oczywiście jako założyciel firmy HardGroupTransport podpisuje sie pod tym postem iz jest on w 100% zgodny z prawdą a Panu KSIONŻE życzę powodzenia z takim podejsciem do zarządów "porządnych" VS

• Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Firma OL-Trans nie poleca kierowcy o nicku Wujek Michał.

Kierowca jest nieuczciwy wobec vs-ki, kłamie na każdy temat.

Osoba ta wzięła urlop na czas nie określony z powodów osobistych lecz ciągle uczestniczy w grze, łamiąc przy tym regulamin firmy.

Osoba ta jest nie odpowiedzialna.  1NXPQft.pngOto ile Wujek Michał przejechał przez 2 miesiące: 8rBF0ru.pngJedna trasa przeniesiona z Virtual Company oraz jedna przejechana ( 429 km )

Profil TruckersMP: https://truckersmp.com/user/60624

Profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198018745398

• Thanks 1

Polecam gracza ADIX241  z firmy EMK LOGISTICS PL , jestem bardzo zadowolony pełna kultura na cb jak i na drodze bardzo dziękuje za traski 

pozdrawiam założyciel TOS-SPEDITION

On 28.04.2018 at 9:43 PM, WooQash said:

TuptuśTRANS również nie poleca Kierowcy Ksionże aka Gorczes. Dołączył do firmy 17 kwietnia 2018, a odszedł 18 kwietnia z powodem, cytuję "brak czasu na jazdę".  Jak widać ten Pan potrafi być w wielu firmach jednocześnie. Zdecydowanie nie polecamy.

• Like 1
  • Upvote 3
  • True Story 1

Witam. Chciałbym ostrzec was przed dwoma kierowcami > EXODUS oraz JESSICA wyjaśniam o co chodzi. Exodus podczas konwoju z ładunkami Heavy oraz High cargo pack, wjechał pod prąd na stacji benzynowej i dostał spore ostrzeżenia od szefa. Jeśli chodzi o kierowcę Jessica, gdy został upomniany o zrobienie trasy, jego odpowiedź była "Że nie chce mu się robić tras" lecz po chwili nagle opuścił konwersację z takim podpisem, na imgur podrzucam dowody. Nie polecam obu kierowców

Dowody > https://imgur.com/a/DDH6lQX

Truckersmp Exodus > https://truckersmp.com/user/1462335

Truckersmp Jessica > https://truckersmp.com/user/1834422

Edited by {HGT} Al Etihad
  • Like 1

On 7.05.2018 at 9:45 PM, ZosiazMarsa said:

TuptuśTRANS również nie poleca Kierowcy Ksionże aka Gorczes. Dołączył do firmy 17 kwietnia 2018, a odszedł 18 kwietnia z powodem, cytuję "brak czasu na jazdę".  Jak widać ten Pan potrafi być w wielu firmach jednocześnie. Zdecydowanie nie polecamy.

Maximus Maximus Virtual Spedition  też nie poleca Kierowcy Ksionże aka Gorczes

• True Story 1

UWAGA !

Nie polecam rozpoczynać współpracy z kierowcą t3rror!st wcześniej nazywał się Potatoman1229. Złożył podanie do firmy HGT lecz napisał że w pierwsze konto steam zostało "zhackowane''' i miał tam 40 h a na obecnym koncie ma 0 h, wydało nam się to podejrzane więc zaprosiliśmy go na teamspeak aby porozmawiać. Był on w 4 firmach gdzie szczegóły znajdziecie w filmiku z rozmowy. Dodatkowo on twierdzi że konto tmp oraz steam dzielił z  kolegą gdzie na początku było ukradzione, inna jego wersja później mówi że zostało sprzedane a nie ukradzione, jeszcze potem inna wersja mówi że jego pierwsze 3 bany były z jego winy. Ten człowiek sam poplątał się w tym co mówi. Tak podsumowując to konto steam zostało zhackowane, a pierwsze konto tmp niby zostało ukradzione a potem okazało się że zostało sprzedane. Jeszcze dodatkowo dopisze że ten "kierowca" zaczął robić szum na grupach FB opisując jak bardzo go obraziliśmy i wyrzuciliśmy z ts, lecz to był zwykły przypadek i chceliśmy wrócić do rozmowy lecz nie wrócił. Jak dodatkowo twierdzi potem w rozmowach że on był tylko "Współwłaścicielem" pierwszego konta tmp

i teraz ma swoje drugie kontro tmp oraz steam. Tak więc powiem że nie polecam tego kierowcy nie tylko za dodatkowe konto tmp gdzie na pierwszym ma perma za historię, ale też dlatego że na grupach pyta "Czy ktoś jedzie drogą C-D?" albo inne tego typu posty widać że to troll i pcha się na bany. Podsyłam pod spodem rozmowę oraz screeny z rozmowy na fan-page. Nie mam jego obecnego konta tmp ale podeśle jego pierwsze.

#01 TMP konto - https://truckersmp.com/user/1398046

Rozmowy z fan-page > https://imgur.com/a/grhqDuu

Rozmowa na Teamspeak > https://www.youtube.com/watch?v=G87Fhzyj9rA

Edited by {HGT} Al Etihad
  • True Story 1

Witajcie koledzy truckerzy! Mam do przekazania złą opinie o jednym z moich dawnych pracowników. Był jednocześnie w 2 Vs'kach (W MTD-Logistic w zarządzie na stanowisku os. ds. Rekrutacji i w Black Smoke Logistic również w zarządzie) o firmie BSL pisałem wcześniej, wiec prawdę o nich wiecie. Tą osobą o której jest mowa to servus1215 LINK STEAM https://steamcommunity.com/profiles/76561198405145031/  nie przyznał się do tego, był na tyle chamski i bez czelny, że  rekrutował osoby do innej firmy pod moim logiem i na moim TS'sie. 

DOWODY: 

35098067_1961255424185528_2709463230870135071232_1961255597518844_7051334859687435241411_1961255764185494_3564079813452835130829_1696761680444643_29474467030216

Osoba nie jest godna polecenia, jak cała VS'ka Black Smoke Logistic

• Thanks 1
  • Woah! 1

Witam z tej strony członek Zarządu Black Smoke Logistic.

Nie wiem dlaczego Miłosz (ugi21) zdecydował się na nagonkę na naszą firmę.

Prawdopodobnie główny powód to frustracja z powodu odejścia z MTD kilku pracowników (w tym mnie) i założenie nowej, niezależnej "VS'ki" Black Smoke Logistic. 

Powód? Ugi21 traktuje siebie jako najważniejszą osobę w firmie gardząc przy tym niektórymi pracownikami. Sam robi bardzo mało km. Nie mam żadnych screenshotów jako dowodów, ponieważ tak, jak kaźdy normalny człowiek załatwiam sprawy słownie, nie boję się komuś czegoś powiedzieć, zamiast pisać i zbierać "dowody". Chyba, że sprawa jest bardzo poważna lub ktoś mnienbardso mocno zdenerwował. 

Prawda w oczy kole panie "prezesie"?

Po pierwsze nie pozwolę na obrażanie przyjaciół i kolegów.

Po drugie nie jest to stricte VS'ka, a raczej społeczność graczy. Stawiamy na dogadywanie się, nie na ślepe granie w ETS2 i robienie km.

Po trzecie - podejrzewam, że bez servusa, który jest prywatnie moim kolegą firma bardzo szybko zakończy działalność. Niewtajemniczonych zapraszam na TB firmy MTD :)

Po czwarte  - ADAMS jest równieź prywatnie moim kolegą. Jego jest bardzo łatwo wyorowadzić z równiwagi, poza tym ugi21 zadbał o relacje między nimi, gdy ADAMS jeszcze jeździł dla MTD.

Absolutnie nie jest to post obrażający firmę MTD Logistic (skrótami pisałem samo MTD - piszę to, żeby ugi wiedział o jaką firmę mi chodzi, żeby zaraz nie było posta, że to nie o jego firmie). Sama firma jest bardzo porządną i zorganizowaną VS'ką, każdemu zapalonemu kierowcy serdecznie ją polecam. Jednak sposób zarządzania firmą jest tragiczny w szczególności bez servusa.

Jeśli jednak masz inne zainteresowania, niż wyłącznie ETS2, to sam podejmij decyzję, czy chcesz się pchać do MTD.

Pozdrawiam w imieniu Zarządu Black Smoke

Jakub (Narcyzek)

• Upvote 1

Gracz: DesTrofit, emircakir125

Graczom ewidentnie się nudziło więc zaczęli taranować na screenie widać tylko jednego ze skórką scout na pilota lecz za naczepą był bodajże w niebieskim scout'cie. Nie rozumiem takich ludzi chcesz sobie pograć na spokojnie a ktoś taki ciebie taranuje nie powiem gdyby napisali sorry czy na radiu powiedzieli coś ale uciekli. Moim zdaniem takie zachowanie jest żałosne.  (grafika słaba ale nie każdy ma jakiegoś super kompa)

20180613152907_1.jpg

Od Członka Zarządu Black Smoke (prywatnie kolegi) ADAMS udało mi się uzyskać dowody na to, że kierowca Dawid (nicku nie podam, wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi) jest nieodpowiedzialny i dąży do rozwiązania lub upadku firmy. Zalecam ostrożność przy rekrutowaniu lub przyjmowaniu tej osoby do firmy :excl:https://steamcommunity.com/profiles/76561198261439665

Dodatkowo chciałbym ostrzec, że w MTD Logistic przebywa aktualnie Ksionże, który jak można przeczytać wyżej nie jest kierowcą godnym polecenia. Link do TB firmy oraz screen. http://trucksbook.eu/company/6890

Jakub (Narcyzek)

PS. Dawida zapraszamy do Black Smoke :)

35156801_601764393524813_7558047305903898624_n.jpg

35190901_601764423524810_300978745324339200_n.jpg

Screenshot 2018.06.13 - 19.24.51.71.jpg

20 hours ago, Narcyzek said:

Nie wiem dlaczego Miłosz (ugi21) zdecydował się na nagonkę na naszą firmę.

Prawdopodobnie główny powód to frustracja z powodu odejścia z MTD kilku pracowników (w tym mnie) i założenie nowej, niezależnej "VS'ki" Black Smoke Logistic. 

Powód? Ugi21 traktuje siebie jako najważniejszą osobę w firmie gardząc przy tym niektórymi pracownikami. Sam robi bardzo mało km. Nie mam żadnych screenshotów jako dowodów, ponieważ tak, jak kaźdy normalny człowiek załatwiam sprawy słownie, nie boję się komuś czegoś powiedzieć, zamiast pisać i zbierać "dowody". Chyba, że sprawa jest bardzo poważna lub ktoś mnienbardso mocno zdenerwował. 

Prawda w oczy kole panie "prezesie"?

Po pierwsze nie pozwolę na obrażanie przyjaciół i kolegów.

Po drugie nie jest to stricte VS'ka, a raczej społeczność graczy. Stawiamy na dogadywanie się, nie na ślepe granie w ETS2 i robienie km.

Po trzecie - podejrzewam, że bez servusa, który jest prywatnie moim kolegą firma bardzo szybko zakończy działalność. Niewtajemniczonych zapraszam na TB firmy MTD :)

Po czwarte  - ADAMS jest równieź prywatnie moim kolegą. Jego jest bardzo łatwo wyorowadzić z równiwagi, poza tym ugi21 zadbał o relacje między nimi, gdy ADAMS jeszcze jeździł dla MTD.

Absolutnie nie jest to post obrażający firmę MTD Logistic (skrótami pisałem samo MTD - piszę to, żeby ugi wiedział o jaką firmę mi chodzi, żeby zaraz nie było posta, że to nie o jego firmie). Sama firma jest bardzo porządną i zorganizowaną VS'ką, każdemu zapalonemu kierowcy serdecznie ją polecam. Jednak sposób zarządzania firmą jest tragiczny w szczególności bez servusa.

Jeśli jednak masz inne zainteresowania, niż wyłącznie ETS2, to sam podejmij decyzję, czy chcesz się pchać do MTD.

Jakub (Narcyzek)

Jakub (Narcyzek) witaj kolego powiem krotko i na temat co ty za glupoty gadasz znam ugi21 od samego początku co powstała jego firma, polubiliśmy się od samego początku i do dziś trzymamy się razem jako firmy i nigdy nie słyszałem skarg kierowców na jego osobę ze karze dużo jeździć dla kilometrów. niby niechcesz mieszac w do firmy a przytaczasz ze firma by nie istniała bez jakiegoś gościa ugi jest super szefem i da sobie rade nawet bez cb. 

• Like 1

Jako prezes MTD-Logistic Polecam bardzo serdecznie Firmę Spedycja Bad Boys, a przede Wszystkim Szefa Pro100wryj miałem przyjemność z nimi rozmawiać oraz jechać konwój! Super zgrana ekipa, mili ludzie, wielcy pasjonaci ETS'a,  godziny u nich na TS'sie zmieniają się w niezapomniane sekundu! Każdej Wirtualnej Spedycji polecam tą firmę do organizacji konwojów i nie tylko! Szerokości mobilki!

37 minutes ago, I BAD BOYS I Pro100wryj said:

Jakub (Narcyzek) witaj kolego powiem krotko i na temat co ty za glupoty gadasz znam ugi21 od samego początku co powstała jego firma, polubiliśmy się od samego początku i do dziś trzymamy się razem jako firmy i nigdy nie słyszałem skarg kierowców na jego osobę ze karze dużo jeździć dla kilometrów. niby niechcesz mieszac w do firmy a przytaczasz ze firma by nie istniała bez jakiegoś gościa ugi jest super szefem i da sobie rade nawet bez cb. 

Maximus Maximus Virtual Spedition zgadza się  Ugi21 super gość

• Like 1

Witam

Nie polecam kierowcy o nicku > Ziółek < Wyjaśniam. Już raz opisywałem tego kierowcę ale wątek został usunięty, chodzi o to że obraża firmę HGT i nadal ma ból o to że został wywalony. Powód był taki że on chodzi po publicznych ts''ach i siedzi na tyralniach, jeśli ktoś wie co to jest to sie domyśli o czym mówie. W skrócie to kanał na jakimś ts gdzie można sie wyzywać nawzajem. Wracając do w/w kierowcy to on właśnie zaczął odwalać na firmowym ts używając stwierdzeń "Zamknij r*j" itp przez co wyleciał z firmy. Sytuacja była kilka miesięcy temu, dzisiaj wjeżdżam do Poznania aby na chwilę stanąć w serwisie a tu nagle sie zaczęła akcja po mojej reklamie. Zaczął obrażać mnie i firmę, oczywiście wulgaryzmy zakryłem zgodnie z regulaminem forum. Co chodzi o kablowanie, była to sytuacja gdy jego kolega zbyt sobie pozwolił w firmie i zgłosiłem to szefostwu. Dziwne jest to że on niby szuka firmy ale nadal ma jakąś tam swoją NASI (Wcześniej był w TPL). Jego kultura do tej pory sie nie zmieniła tak więc proszę wszystkie firmy o zwrócenie uwagi na tego kierowcę.

Dowód > https://zapodaj.net/b12d3ef58bfc5.jpg.html

Steam > https://steamcommunity.com/profiles/76561198144652898

Truckersmp > https://truckersmp.com/user/1788875

EDIT [19:03]

Serdecznie chciałbym też pozdrowić gościa > Xeggiee < lub > PaosxTrucker < Nazywa się Paweł K... nie będę pisać nazwiska ze wzgl na RODO. Problem z tym kierowcą jest taki że ma Perma na tmp głownie za uderzanie w kogoś lub blokowanie, ma jednego perma za awatar lecz chyba sie odwołał od tego. Napisał podanie do firmy Hard Group Transport podanie lecz zostało mu odrzucone z powodów oczywistych (Banów) ten nagle zaczął nas wyzywać, tak więc uważajcie na tego kierowcę.

Steam > https://steamcommunity.com/id/Paosv123/

TMP > https://truckersmp.com/user/1532607

Dowody > https://imgur.com/a/hXprFSb

Nie polecam gracza o nicku na steam Playson, najpierw zaczyna ze Mna konwersacje na steamie, ze chcialby do vs ale pozniej okazuje sie ze nie robi zadnych km tylko dodaje jakies trasy po 13km i do tego nic sobie z tego nie robi, myslami jest ze to on jest szefem vs i wszystko mu wolno.
AVATARU MOJEJ ROBOTY NIE CHCE ZMIENIC.

>>Trasa Playsona<<
https://imgur.com/iOHZf1h

Jego steam:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198292502295

Screeny:

1. https://imgur.com/DEb0u2T

2. https://imgur.com/933gxda

3. https://imgur.com/R8cvDXf

4. https://imgur.com/2hdzXHh

5. https://imgur.com/yWixYIC

6. https://imgur.com/qdrRfDB

I teraz moje pytanie brzmi co moge z takim delikwentem zrobic.