Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Guest Mikkell [PL/SE]

Polecam kierowce Matias00 super się z nim jeździ. Ostatni zwiedzieliśmy chyba 2 razy cała skandynawie wiec oceniam go na POZYTYWNEGO kierowce :) :)

Chciałbym pozdrowić gracza o nicku peresPOL z FBN Transport, który wczoraj koło godzin 20:50-21:00 na landówce w kierunku Pecs zrespił się na środku drogi, przy okazji szkodząc mnie.

Po tym miałem nie przyjemną sytuację, w którym dwóch anglików grozili mi reportem, więc dziękuję za fajne ustawienie się na drodze. ;)

I jeszcze jedną osobą - egzekutor44 [PL], który usilnie poszukuje kierowców do firmy o nazwie FeniX Logistic (dawniej Rotex Logistic).

@WooQash - może Cię nie zaskoczę, ale po wejściu w link do składania podań TUTAJ pojawia się wielkie logo Fenix Logistic.

Logo Fenix Logistic

A to, że pyta mnie gość z byłego Rotexa zdradza zdjęcie profilowe chłopaka.

2e9b5ef2cedbd7b7f8cb94da8348ffc9103b852d

Nie będę już nic więcej pisać, by nie wywołać kłótni/dyskusji na temat tej "firmy".

Owszem, pracownika można nazwać "pracownikiem byłego Rotexu" ale Firmy po rozmowie z założycielem Rotexu już nie, bo nastąpiło jej całkowite zamknięcie i otworzenie nowej (poniekąd na zgliszczach). Co innego gdyby nastąpił rebranding, ale to już inna bajka. Do jednej i do drugiej firmy nigdy nic nie miałem i nie mam, więc moje posty są czysto informacyjne, a nie "obgadujące" żeby potem nie było znowu jakiś niuansów.

• Upvote 2

Chciałbym podziękować Gilowi[PL] za wspólną jazdę,może nie wszystko poszło ok,ale zawsze miło pojechać z rodakiem.

A teraz będzie troszkę gorczycy w tym miodzie.

"serdeczne"podziękowania,dla tych wszystkich,którzy odpowiadają "bo co" jak się go zapytasz gdzie jedziesz,dalej już się nie chce z takim gadać.No i to co przelało czarkę tej gorczycy.Koledze który tak bardzo chciał pojeździć z moją żoną (czytaj STARĄ ).Proszę bardzo zapraszam Cię do Iłowej koło Żagania możesz się wykazać.Dzięki naszej służbie zdrowia,moja żona od 2011 roku przykuta jest do wózka,więc możesz się wykazać!!!! A na drugi raz zastanówcie się co piszecie,bo nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie. Pozdrawiam kierowców z ELITY,VEMOMA i SKY szacuneczek dla was.

SKY LINE , dzięki dwóm kierowcą z tej firmy w parę minut miałem towar do Polski.A oni nie nacięli się na raje do Erfurtu.

• Upvote 3

Polecam kierowcę QazMati, chociaż że tylko chwilę jechaliśmy ze sobą na autostradzie, widać że kierowca umie opanować ciężarówkę mimo szybkiej prędkości, i widać że zna przepisy ruchu drogowego ;)

Pozdrawiam :)

Uwazajcie na kierowce: "Trucker z Polszy". Kierowca jezdzi niebezpiecznie i wogole nie obchodza go inni na drodze. Podczas jednej z tras konwoju 64 ten kierowca zdecydowal sie wyprzedzic 8/9 ciezarowek jechajacych pod gore, na zakrecie- tym oto sposobem zablokowal konwoj gdyz z naprzeciwka nadjezdzal inny kierowca, a gdy byl proszony przez Polakow jak i obcokrajowcow o zaprzestanie wyprzedzania odopwiedzial: "Nie ma podwojnej to wyprzedzam". Kierowca ten przynosi wstyd innym Polakom ktorzy jezdza normalnie. Kierowca ten kilkukrotnie mial stluczki z innymi kierowcami z konwoju przez jego dziecinade! 

Nie polecam gracza RidosPL wyjątkowo trudny do zrozumienia gracz. powoduje częste konflikty. Osobiście nie widzę żeby taka osoba by mogła u mnie pracować. Technika jazdy tego gracza pozostawie bez komentarza podobnie jak znajomość mapy  :P  Życzę powodzenia temu graczowi w znalezieniu jakiejś VS.

• Upvote 5

Nie polecam gracza RidosPL.Jak z nim siedzisz to masz chęć wsadzić łeb do pralki.Żarty suche jak chleb z biedronki.Jeździ jak by kierował częścią dzięki której dzieci powstają.Trzeba mieć od niego kilka miast odległości(3-4).Współpraca z nim to jak współpraca dwóch blondynek przy naprawie samochodu.Wywalają go z każdej firmy nie zatrudniajcie go. 

• Upvote 7

Nie polecam gracza HORSEMAD, po zaakceptowaniu go do mojej firmy po 3 godzinach zadal zeby dac go do zarzadu bo jak nie do odejdzie. Gdy odpowiedzialem mu ze droga wolna- to zwyzywal moja firme i odszedl. Nastepnego dnia wysyla mi wiadomosc ze byl wkurzony etc. i ze chce wrocic do firmy jako Brygadzista. Jego umiejetnosci drogowe pozostawiam bez komentarza....

Nie polecam firmy VENOM jak i również gracza Pacio jest zbyt przemądrzały i zbyt za bardzo się mądrzy gdybym miał oceniać jego jazde jest okej ale poza tym że lubie po wkurzać ludzi to wole nie pogaraszać sytuacji a Pacio się nie martw że nie znajde VS a tu się zdziwisz wręcz ;P

Wedlug mnie gracz Pacio jest mily :D Przynajmniej z tego co go poznalem. Z taka opinia na ETS2MP troche ciezko ci bedzie czyba ze jakas strasznie mala. Mowiac teraz z perspektywy szefa StyPar Logistics ja takiego kierowce jak ty bym nie chcial. 

• Upvote 1

Patrycja to nie ma sensu.Pracuje w firmie(w realu) gdzie jest 200 galer,ponad dwustu kierowców i zawsze w stadzie znajdzie się czarna owca.Ale nie o tym chciałem.... .Ostatni konwój Venoma i tu chciałbym zwrócić uwagę na kierowcę który zamykał konwój KRZYSIEK[PL] pełna profeska,przejrzystość jazdy,no i pełna kultura.Oby więcej takich kierowców......

Serdecznie nie polecam gracza Neon PL

Steam: https://steamcommuni.../id/AdrianJurek

Steam2: http://steamcommunity.com/id/nowinpro

MP: http://ets2mp.com/in...ofile&id=117338

Osoba ta podaje się, że ma 16 lat. Prawdą jest, że ma poniżej 14 lat.

Był u nas w firmie, na początku zachowywał się okej, pod koniec jego "kariery" u nas zaczęło się typowe "gimbusiarskie" zachowanie.

Nie stosował się do regulaminu i całkowicie olał firmę. Dopiero po banie na TS3 zaczęło się wyzywanie wszystkich.

http://imgur.com/qs7...kYOeha4,bIILPIw

Serdecznie nie polecam tego gracza oraz odradzam akceptacji jego podań.

To ja też dodam coś od siebie :). Ostatnio miałem okazję przejechać z Patrycją krótki odcinek i muszę powiedzieć że jak na sterowanie myszką oraz tak małą ilość FPS było lepiej niż bardzo dobrze. Jedynie trzeba zachować większy odstęp bo może zaboleć ;).

• Upvote 3

Ja ze swojej strony powiem, że Patrycja jest nie tylko miła w kontakcie prywatnym, ale też jako kierowca jest bardzo dobrą osobą. Moim zdaniem opinia RidosPL nie jest konstruktywną krytyką. Wnioskując z opinii Pacia, on nie jest też (patrząc na ilość godzin przejechanych w grze - ponad 700 w porównaniu z moim 281) dobrym kierowcą na drodze. Mimo wszystko każdemu życzę szerokiej drogi! ;)

• Upvote 3