Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Korzystając z okazji chciałbym ostrzec przed graczem M3SLIN.

Kierowca ten otrzymał ten początkowo 5-dniowego bana ale potem zaczął kombinować.

Na angielskiej części ban appeal forum zaczął się tłumaczyć z tego wypadku.

Cytat pochodzi z http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/11694-ban-appeal-erykmoz/

My battery pack from my gamepad was discharged, thats why i hit this trucker. I send for him big sorry, but he still  report me.

Problem z rozładowaniem pada można zrozumieć ale te przeprosiny.

Nie wiem jak inni uważają ale komentarz pod filmem z youtube'a udowadniającym winę tego gracza nie wydaje mi się najlepszą formą "przeprosin"

https://www.youtube.com/watch?v=7A2MAYpD5KQ

Tyle osób dziś widziałem podczas mojego osobistego eventu :P

Pozdrawiam gracza KubaPL (Za współpracę przy wyprzedzaniu) z Elity PL. Firmę także pozdrawiam w całości, bo po drodze znalazłem ich "tajne" spotkanie :P

Pozdrowienia kieruje także do Naleśniqa i Willy'ego (Którego spotkałem praktycznie w ostatnim momencie mojej podróży) z H&V (Firmę też, a co tam, raz się żyję :P)

Także pozdrawiam kierowcę Blue-Trans arinio12 (Firmę też :P)

Ale co to za podróż bez graczy uprzykrzających rozrywkę ;)

Nie pozdrawiam gracza dawid123 który wpierw próbował mi wmówić że także jest kierowcą STP, i że to jego prywatne konto bla bla bla, a kiedy zrozumiał że moja inteligencja przewyższała jego oczekiwania, po prostu na mnie nawrzucał i poszedł sobie...

Szerokości!

EDIT: Jeszcze adama1992PL pozdrawiam, bo też go spotkałem :P

• Upvote 1

Ja polecam siebie do jazdy, he he :D Mi się nigdzie nie śpieszy, jak ktoś ,, musi być pierwszy ", to zjadę na bok, ustąpię drogi :D

Jeżdżę sobie spokojnie 80 - 90 :) Przeważnie biorę ciężkie ładunki :) Najczęściej można mnie spotkać na trasach: Anglia - Holandia, Anglia - Niemcy, Polska - Niemcy, Niemcy - Polska,

Polska - Anglia, czasami Niemcy - Anglia. Jeśli ktoś chce ze mną pojeździć, to może mnie dodać :) Dzieci proszę nie dodawać mnie :D

Guest Mikkell [PL/SE]

Kierowca Bartekpoznan chociaż że jest młody i ma zaledwie 15 lat to jeździ jak by miał 40 lat spokojnie bez stresu zgodnie z przepisami :) :) 

Niech wszystkie VS uważają na gracza QineQ gość totalnie nie umie jeździć , nie zna przepisów ruchu drogowego , posługuje się bardzo wulgarnym i pozbawionym kultury językiem , skacze z firmy do firmy by później nie trafnie wypowiadać się na ich temat , z tego co mi wiadomo wcześniej legitymował się nickiem Paradox lecz zgarną na tym koncie słusznego bana za obrazę administracji , no ale kupił nową grę , ma nowe konto i niestety nadal gra w ets2mp ! 

Guest Mikkell [PL/SE]

o dzięki za info :) a nie raz raportowałem go za blokowanie drogi lub rammowanie i się doigrał :) 

Polecam pracownika @Kadziu wszystkim tym, którzy chcą go na "zwykłym" stanowisku jako kierowca naprawdę nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń jeździł był aktywny.

Lecz nie polecam go w zarządzie ponieważ od momentu "awansu" na fotografa owemu pracownikowi zaczęło coraz więcej rzeczy nie pasować.

Ja jak i reszta zarządu zauważyliśmy właśnie, że zaczęło mu odrobinę odbijać i zaczął być problemowym pracownikiem. 

(Nawiązuje do postu, który napisał @Kadziu w "opinie o firmach"). 

Szkoda, że nie napisał dlaczego tak się stało. 

Owy pracownik sam zaproponował korektę naszego regulaminu po większych namysłach się zgodziłem.

Podobno regulamin był robiony, ale później postanowił "zwinąć" swoje zabawki i tak jak to powiedziałem "uciec". 

Kolejną rzeczą, która zaczęła sprawiać problem było to, że siedział często tylko z jedną osobą na kanale i zaczął być "aspołeczny" , na zwykłe pytanie wzięły się pyskówki... 

PS. Napisałem tylko to po to, żebyście nie mówili czasami , że chowam "głowę w piasek". 

To co napisałem niestety wynikło z tego , że zobowiązał się do wykonania pewnej rzeczy tymczasem uciekł.... 

Mimo wszystko ja polecam @Kadziu jako kierowcę. :)

Pozdrawiam. 

• Upvote 2

Polecam pracownika @Kadziu wszystkim tym, którzy chcą go na "zwykłym" stanowisku jako kierowca naprawdę nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń jeździł był aktywny.

Lecz nie polecam go w zarządzie ponieważ od momentu "awansu" na fotografa owemu pracownikowi zaczęło coraz więcej rzeczy nie pasować.

Ja jak i reszta zarządu zauważyliśmy właśnie, że zaczęło mu odrobinę odbijać i zaczął być problemowym pracownikiem. 

Owy pracownik sam zaproponował korektę naszego regulaminu po większych namysłach się zgodziłem.

Podobno regulamin był robiony, ale później postanowił "zwinąć" swoje zabawki i tak jak to powiedziałem "uciec". 

Kolejną rzeczą, która zaczęła sprawiać problem było to, że siedział często tylko z jedną osobą na kanale i zaczął być "aspołeczny" , na zwykłe pytanie wzięły się pyskówki... 

PS. Napisałem tylko to po to, żebyście nie mówili czasami , że chowam "głowę w piasek". 

To co napisałem niestety wynikło z tego , że zobowiązał się do wykonania pewnej rzeczy tymczasem uciekł.... 

Pozdrawiam. 

Dużo ludzi traci głowę w momencie kiedy zdobywa odrobinę władzy - nawet mi się to kiedyś przytrafiło choć w innej grze - na nich nie ma się wpływu.

• Upvote 2

Kierowcy SKY LINE nie znają PRD. Zajeżdżają drogę i niszczą cięzarówki. Ot i realia firmy. ROBSON i Majczii brak kultury jazdy

• Upvote 1

Bardzo gorąco i serdecznie pozdrawiam gracza egzekutor44 Rotex Logistic!

Spor znaku Volvo w Göteborgu przejechaliśmy razem pół Skandynawii i pół Europy. Spotkaliśmy wielu frajerów, kretynów, debili, noobów oraz kilka fajnych osób. Sam egzekutor jeździ super, jest komunikatywny i naprawdę fajnie spędza się z nim czas. Do następnego razu!

A tu zdjęcie w Liege gdzie egzekutor odstawił swoją naczepę. Ja ze swoimi Volvo jechałem dalej do Luksemburga ;)

jKxo2Ro.jpg

Guest Mikkell [PL/SE]

Niech wszystkie firmy uważają na koleśa który na nick [ETR] Madara lub Razor. koleś ma nie równo pod sufitem skacze z firmy do firmy a do tego kultury zero. Uważajcie

(Nawiązuje do postu, który napisał @Kadziu w "opinie o firmach"). 

Pozdrawiam. 

U nas był grzeczny.. A co daje stanowisko fotograf? to zwykły kierowca w u was nie może sobie fotek robić?

• Upvote 1

U nas był grzeczny.. A co daje stanowisko fotograf? to zwykły kierowca w u was nie może sobie fotek robić?

Panie NewTon ..

Nie w każdej firmie jest tak , że fotograf jest tylko "fotografem" .

W naszej firmie akurat wygląda to tak , że są różne stanowiska wydzielone akurat fotograf dokładnie u nas się nazywa "Specjalista ds. marketingu " , taka osoba nie tylko fotografuje , ale także ma większe obowiązki jak i uprawnienia.

Nie będę się tu rozpisywał jakie otrzymuje przywileje oraz nabywa obowiązki.

Dołącza do zarządu tzn. administracji gdzie m.in. przyznaje punktacje za nadesłane raporty przez naszych pracowników.

Z poważeniem Leader Vector.

PS. Jeżeli był u was grzeczny no to super. Tak jak wspomniałem jako kierowca u nas również nie stwarzał problemów i go poleciłem. :) ( Czemu był? Już nie pracuje? )