Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

On 1.10.2016 at 8:13 PM, Jaro [PL] said:

Nie polecam i przestrzegam przed graczem firmy LAA Trans | KrystianHc, polecam nauczyć się zasad ruchu drogowego to raz, a dwa to nie pchaj się na 3ciego jak mogłeś poczekać 5 sekund i byś miał drogę wolną, jeszcze specjalnie spychasz żeby się zmieścić!

Swoją drogą szkoda że skodą można zepchnąć zestaw... :(

Ja natomiast polecę tego kierowce. Bardzo miły oraz przepisowy kierowca :D . Nie wiem skąd ta opinia.

• Upvote 1

@wwwkacper8 no opinia @Jaro [PL] jest na 100 procent prawdziwa, znam go chyba ze 2 lata i wiem, że jest to rzeczowy, konkretny i uczciwy facet. Natomiast jak wiemy macie wspólnego TS'a z LAA TRANSEM i może kolega inaczej zachowuje się wsród "swoich", a inacze przy obcych? No chyba, że to koleżeńska opinia, aby podbudować opinię ziomkowi ;)

• Upvote 3

Pozdrawiam graczy  Xanvis_PL bez firmy i  KALI1782 z Promil Trans i dziękuję za wypchnięcie z pobocza na landówce śmierci bo się zaklinowałem na amen.Dwie minuty oporowego holowania i w końcu się udało !!! Dzięęęki :)

• Upvote 2

Serdecznie nie polecam firmy dziad - transu  UniPol czy jakoś tak....Taka grupka osób ,które potrafią zramować i wypchać z drogi "przypadkowo" bez słowa przepraszam, pomimo braku znajomości za grosz przepisów i zasad moralnych.O  zdaniach na CB - RADIO nawet nie chcę już wspominać ,co wy tam wygadujecie i macie czelność mówić to o pomstę do nieba ino natychmiast trzeba się zwrócić.Wstyd i dzieciarnia.

Guest RAMZES GAMING

Nie polecam kierowcy  Agiros-PL-ES  wystawiam tą opinię z tego powodu iż zatrudnił się się w mojej firmie spedycji. Wprowadzał negatywną atmosferę w firmie, wszystko wiedział najelepiej , obrażał innych kierowców. Nie zgadzał się z regulaminami firmy które zostały stworzone. Wychwalał się co to on nie ma kim to on nie jest. Podaje link do jego profilu steam http://steamcommunity.com/id/48738457/ . Kartotekę banów na multi także ma dużą. Zero pojęcia na temat jazdy na multiplayer, typowy troll. Jeszcze raz nie polecam tego człowieka nie zatrudniajcie go bo się przekonacie jaki jest naprawdę. Podaję też link do jego profilu TRUCKERS.MP https://truckersmp.com/user/338251.

Potwierdzam opinie kolegi powyżejna temat  Agiros-PL-ES . Chciał dołączyć do naszej firmy K-SPEED.Od początku cwaniakując i chwaląc się co on to nie ma. .Nie polecam mitoman, cwaniaczek, zabieracz czasu.

Edited by Seba740i (PL)

Nie polecam kierowcy Kapi z firmy SkyLine, pięknie wyprzedziłeś mnie lewym widząc ze skręcam na stacje paliw między Duisbirgiem a Düsseldorfem, masz szczęście że nie zdążyłem jeszcze skręcić... :)

Pozdrawiam kierowcę [ADR] Gizmo [PL] fajnie było spotkać się po długim czasie i znów pośmigać jak kiedyś dziękuje za wspólnie przejechane kilometry oraz miłą rozmowę podczas jazdy :)

Guest RAMZES GAMING

Nie polecam "kierowcy" o nicku MIKUŚ. Zatrudnił się w Mojej firmie od początku z jego strony na okresie próbnym 0 aktywności. Nie polecam go ponieważ zatrudniając się w jakiejś firmie potrzeba chociaż minimum aktywności a nie zatrudnić się i nic więcej. Poniżej podaję link do jego profilu steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198277096989

Nie polecam kierowce o nicku RAF_PL. Był u mnie w firmie, zero aktywności. Nie wie na czym polegają firmy VS. Chłopak nie miał zamiaru z nami jeździć, ani razem z nami porozmawiać na komunikatorze. Nie raz widziałam, że gra, ale kiedy pisałam do niego prywatnie i zapraszałam żeby wszedł do nas żeby razem pogadać i pojeździć to zawsze miał wymówkę. A to słucham muzyki, a to coś innego.... Doszło do momentu, że nie odzywał się do nas.

Bardzo Polecam Gracza ElectroMusic bardzo pomocny ,miły ,a w dodatku uczicwy 

Nie spotkałem nikogo takiego jeszcze na swojej drodze .

• Upvote 1

Guest RAMZES GAMING

Nie polecam i przestrzegam przed kierowca KAMILZO20. Ciągła jazda pod prąd, wywyższanie się że to tylko on jest najlepszy z całej firmy. Bierze się za rzeczy o których nawet nie ma pojęcia. Zero rozumu. Nie polecam. Link do jego profilu steam podaje poniżej,

http://steamcommunity.com/profiles/76561198295094837/

Negatyw z mojej strony z odpowiedzią na zarzuty gracza.

Nie polecam gracza Ziko. Gracz miał pretensję do mnie że:

1) na konwoju "Na Maksa- edycja 2" firma Bazyl-Trans ustawiła się na miejscu firmy HDS.

Firma Bazyl-Trans zgodnie z poleceniem organizatora ustawiła się na swoim, wyznaczonym miejscu zbiórki. Na moją prośbę aby ponownie sprawdził miejsce postoju firmy HDS, gracz twierdził, że własnie na nie patrzy i jest pewny, ze firma HDS dobrze stoi (miejsce HDS było naprzeciw Bazyl-Transu)

Spoiler

ONOHCDf.jpg

2) Bazyl-Trans nie trzymała się kolejności wyjazdu i rozdzieliła firmę HDS

"Bazyle" trzymały się kolejności wyjazdu. Firma HDS wyjechała przed nami a Ziko zaspał moment wyjazdu. Ja tego nie zauważyłem i nakazałem kierowcy wyjechać z miejsca zbiórki. Fakt rozdzielenia został zapewne spowodowany tym, że część graczy HDS dołączyła w trakcie konwoju. A jaką drogą pojechał Ziko z kolegami że znalazł sie za Bazyl-Transem, to ja nie wiem.

3) Gwałtownie hamuję, powoduję kolizję i zmuszam firmę HDS to ucieczki na pas awaryjny.

Zdarzyły się sytuacje, że musiałem awaryjnie hamować. Sytuacje powstały przez to, że gracze przede mną również awaryjnie hamowali. Hamowanie było silne ale w dwóch przypadkach niewystarczające i uderzyłem w kierowcę z MOJEJ firmy. Nie mam natomiast obowiązku pilnowania czy gracze za mną zachowują odległość od poprzedzającego pojazdu.

Wyjaśniliśmy sytuację z szefem HDS ale gracz nie rozumie swojego zachowania podczas konwoju więc dlatego negatywna opinia jest skierowana TYLKO do niego.

Guest Mikkell [PL/SE]

Nie polecam gracz pod nickiem Miszu(N-Trans)  kolega ten uważa że przy wyprzedzaniu zajechałem mu drogę niestety tego mu nie zrobiłem a kiedy dostałem małego laga ten mnie wyprzedził i zchamował mnie do zera a następnie zblokował a jak mu powiedziałem ze mam to nagrane i zgłoszę to zaczął mnie obrażać. Nie polecam i uważajcie na niego (http://steamcommunity.com/profiles/76561198276809592)

Witam,

Kierowca Mateusz został w dniu dzisiejszym zwolniony z firmy z powodu uzasadnionych podejrzeń o dodanie do raportu dokładnie 20 000km. Chęć pobicia firmowego raportu (dystans w 24h) tym bardziej utwierdza nas w tym przekonaniu. Nie przyznał się do tego, aczkolwiek mamy pewność.

Z tego powodu go nie polecę, aczkolwiek jeżeli chodzi o zachowanie, jazdę, czy rozgarnięcie nie mam zastrzeżeń.

Pozdrawiam 

• Upvote 2

^Również nie polecam tego gracza. Byłem jego pracodawcą w firmie NeGabarit, zajmował on się forum i wzorami. Wszystko skopiował od SkyLine i narobił mi wstydu. Niedawno widziałem go w innej firmie (tag na steam), a ostatnio był rekrutem firmy Potwory i Spółka. Zero zdyscyplinowania. Ostatecznie firmę oddałem jemu. (Niech robi to, czego nie umie)

Dowody:

RdlrpUq.png

P.S

Kryje się on pod nickami: Poj***** psychol, FerN, eaNiiX, Mateusz, James Sullivan, Drifterovsky #BmwE36

Guest RAMZES GAMING

Witam! Nie polecam kierowcy od nicku "KILER" dlaczego wystawiam wystawiam taką opinie.? Otóż kierowca o którym mowa nie potrafi wywiązywać się z żadnego regulaminu firmy. Obrażanie innych pracowników firmy. Były przeprowadzone z Nim rozmowy nie dotarło do tego człowieka nic. Jego zachowani jest godne 5 letniego chłopca który nic nie rozumie. Był w innych spedycjach robił to samo co tu. Poniżej przedstawiam fotkę z rozmowy z tym człowiekiem sami oceńcie ile on jest wart.

https://zapodaj.net/eea0ca49fd169.png.html

Link do jego profilu steam 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198278009232/

Nie polecam tego kierowcy szczerze i nie polecam go zatrudniać w żadnej spedycji. 

Polecam kierowce Łukasza zx firmy Demony Szos. Miło i spokojnie się jechało i pogadaliśmy sobie kulturalnie :)