Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Polecam graczy @Kacper10, @DIDZEJ1231, @Konkiman i ich kolegę którego nicku nie zapamiętałem(sorki), droga na wyspy była bardzo przyjemna.

Nie polecam gracza @BeemKa. który w Amsterdamie skasował mi naczepę.

Zdecydowanie Przestrzegam Wszystkich graczy oraz Firmy przed gracze o nicku matisek  był u mnie na początku wszystko ok   Km robił   jak coś trzeba to zarząd mu pomógł czy inni kierowcy a dziś zaczął wyzywać cała moja firmą wszystkie kierowców od najgorszych ( dałbym czat z ts ale nie dostałem zgody) tak więc zdecydowanie przestrzegam wszystkich graczy i firmy przed tym graczem

P.S jak ktoś chce czata z TS pisać na PW proszę

Edited by Rudy (PL)

Polecam kierowce Jaro [PL] super spędzony czas podczas jazd jeździ przepisowo nigdzie mu się nie śpieszy woli przepuszczać innych co jadą szybciej niż spowalniać ruch,co prawda było kilka sytuacji że puszczaliśmy innych do przodu i nagle po kilku kilometrach stawaliśmy w korku bo się rozwalali co niektórzy tak to jest jak się jeździ po 130km/h a potem się nie wyrabiają pozdrawiam.

• Upvote 2

Chciałbym polecić gracza Krystian05 i gracza Kamil01. Mili i uprzejmi gracze jak również dobrzy kierowcy.

• Upvote 2

Nie pozdrawiam gracza  "husarz" , jechałem słabą Scanią ( bo lubię jej brzmienie silnika) , koleś jechał powoli więc z rozpędu zacząłem wyprzedzać ale to pewnie był zbyt duży dyshonor dla "husarza" i nie pozwolił się wyprzedzać , wykorzystał fakt że miał mocniejsze auto i ewidentnie przyspieszył ...jechał równo ze mną nie pozwalając się wyprzedzić i wrócić na prawy pas , trwało to zbyt długo więc odpuściłem i zwolniłem , koleś pewnie nie rozumie że nie powinno się przyspieszać będąc wyprzedzanym, obojętnie czy wyprzedza go Scania czy wóz konny. Pozdro.

• Upvote 2

Nie pozdrawiam kierowców firmy CargoTrans a dokladniej to Kazio i VeRuSoNe. Ci dwaj nie znają przepisów ruchu, jezdza pod prad a po zwroceniu im uwagi posłali w moja strone obelgi typu ,,co trabisz kur... ta scania,, albo ,, zaraz Ci tą trąbką przypier... ,, 

Naprawde nie polecam tej firmy i tych dwóch panów.

• Upvote 4

Guest Unn4r

Polecam serdecznie kierowcę @Tesman71, bardzo miły, i rozmowny gracz :)

Bardzo dobry kierowca, można pożartować, porozmawiać i przemierzać kilometry w bardzo miłej atmosferze. ;) 

Polecam gracza @Pogonista99 [PL] miły człowiek, z którym robienie wspólnych kilometrów to czysta przyjemność :) Opanowany, pomocny i serdeczny gość, którego mogę polecić w ciemno każdemu, kto byłby zainteresowany opinią o nim :)  

Spoiler

KGhmvDu.jpg

UJeqmYF.jpg

OQe2zfr.jpg

• Upvote 4

Nie polecam i przestrzegam przed graczem firmy LAA Trans | KrystianHc, polecam nauczyć się zasad ruchu drogowego to raz, a dwa to nie pchaj się na 3ciego jak mogłeś poczekać 5 sekund i byś miał drogę wolną, jeszcze specjalnie spychasz żeby się zmieścić!

Swoją drogą szkoda że skodą można zepchnąć zestaw... :(

• Upvote 1

Pozdrowienia i podziękowania za przyjemną konwersację dla: Agromex | Hiszpan, Wujek Patrol i TRUCKER POLSKA. Fajnie sie z Wami gadało w Poznaniu:)

Spoiler

20161002133735_1.jpg

PS: Jeśli kogoś nie wymieniłem, a z nami rozmawiał to przepraszam ale nie pamiętam nicka.

Edited by bazyliszek14
  • Upvote 1

13 hours ago, bazyliszek14 said:

Pozdrowienia i podziękowania za przyjemną konwersację dla: Agromex | Hiszpan, Wujek Patrol i TRUCKER POLSKA. Fajnie sie z Wami gadało w Poznaniu:)

Hide contents

20161002133735_1.jpg

Rownież pozdrawiam ekipe w/w fajnie sie rozmawialo i mam nadzieje ze jeszcze raz spotkamy sie w taki gronie w Poznaniu. Podrawiam |Agromex|Hiszpan :D

• Upvote 1

Serdecznie nie polecam trzech panów [LKW w.t.s]PanEryk97  [LKW w.t.s]Jasiok302 [LKW w.t.s]FaFik : ) P. Panowie nie dość, że ustawiają się na stacji tak aby utrudnić innym wyjazd na ruchliwej drodze jeszcze rzucają się gdzie się wpychacie. Jadąc za nimi panowie staneli sobie na zakręcie jeden się schował na drugi stanął tak, że gdyby ktoś nadjeżdżał mógłby spokojnie w niego uderzyć. Kolejna sytuacja. Jade sobie za owym Panem Erykiem przed nim nic nie jedzie i zaczyna blokować pół drogi, żeby się zemścić za zwrócenie im uwagi gdzie jeden stał praktycznie na środku drogi. Później na kolejnej stacji staneli sobie jak gdyby nigdy nic na wyjeździe blokując go. Jednym słowem serdecznie nie polecam tych panów.

• Upvote 4

Polecam kierowcę [BTS] CHRIS [PL-NL] bardzo miły kierowca fajnie się z nim jeździ miły,zawszę pomocny nigdzie mu się nie spieszy zawszę poczeka na drugą osobę. :) 

• Upvote 1