Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Ostrzegam przed typem wyżej jest głupi i pisze na każdych chyba ts'ach firmowych co za gościu :D

<12:07:43> "dawidos": siema
<12:07:45> "dawidos": masz skejpa
<12:07:47> "dawidos": odpisz
<12:08:28> "rob1": czekaj
<12:08:39> "dawidos": masz skejpa
<12:08:42> "dawidos": odpisz
<12:08:44> "rob1": tak
<12:08:50> "dawidos": zapros mnie
<12:08:59> "rob1": a po co ?
<12:09:07> "dawidos": pogramy w ets 2
<12:09:12> "rob1": a ktos ty
<12:09:23> "dawidos": jestem jutuberem
<12:09:37> "dawidos": to zapros
<12:09:42> "dawidos": pogramy sobie
<12:09:50> "rob1": masz 3 minuty na opuszczenie ts
<12:09:55> "rob1": wiem ze kradniesz konta steam
<12:10:02> Chat partner has closed the conversation

• Upvote 1

Polecam kierowcę [BTS]Duch bardzo przyjemnie się z nim jeździ można z nim szczerze pogadac od czasu do czasu potrafi jechać i zagadać całą moc aż człowiekowi chcę sie jechać. Polecam :)

• Upvote 3

Nie polecam gracza Flisikowski ( czy jakoś tak ) w mieście Calais spotkałem gościa co podszywa się pod Firmę Repiński Transport nie maja zezwolenia, a ja nie mam takiego kierowcy w swojej firmie. Osobiście mam zezwolenia na używanie nazwy i Loga w grze na piśmie więc Nie polecam w/w gracza

Polecam kierowce [Agromex] axoN bardzo miły,pomocny kierowca fajnie się z nim jeździ według przepisów wszystko na spokojnie bez pośpiechu oby było znacznie więcej takich ludzi :)

Co do Kierowcy [Agromex] axoN to ja bym go tak nie polecał ponieważ jest to osoba nie sprawiająca na początku problemów, ale z czasem jest tej osobie bardzo ciężko dostosować się do jakichkolwiek zasad panujących w firmie.

Nie polecam kierowcy GRZESZNIK PL. Jeździ Scoutem jak wariat, jechał częściowo na przeciwnym pasie ruchu. Kiedy powiedziałem mu po angielsku "id*ot", zwyzywał mnie od ped**ów. Chwilę później mnie dogonił i próbował uszkodzić zestaw. Zdarzenie nagrane i wysłany report. Jeśli to czytasz, życzę Ci miłego odpoczynku od ets2 bo wedle historii powinieneś otrzymać bana na 3 miesiące.

On 5.06.2016 at 2:33 PM, bazyliszek14 said:

^

Ok, sorry, pisałem pod wpływem emocji bo naprawdę sytuacja która tam była wołała o pomstę. A wiadomo że w grze nic nie zrobię bo można dostać bana ale nie jeden by nie wytrzymał gdyby co chwilę ktoś mu wjeżdżał w naczepę. Dopiero za 7 razem zdołałem wyjechać z Rotterdamu i przejechać przez EP bez większych uszkodzeń. 40 minut grania na to poświęciłem, i mam materiał na ok. 7- 10 reportów

PS: ktoś na pewno powie żebym poszedł na eu1. Napiszę więc z góry że nie pójdę bo na eu1 mi się nudzi. Na trasie Poznań- Rotterdam spotkam 15 graczy i jazda jest monotonna.

PPS: Poprzedni post edytowany

Nie cały miesiąc temu, widzę że się nie nauczyłeś. Jak już piszesz na forum to może sam bądź bez winy i dopiero mów jak to inni źle jeżdżą i obrażają... oj bazyliszek podpadasz. Dalej podtrzymuje że ja reportów nie wysyłam ale jak się ktoś nie nauczy za pierwszym razem to może dłuższy odpoczynek potrzebuje? Za byle co chcesz odpoczywać? Naucz się być miłym i dopiero potem wymagaj tego od innych. 

• Upvote 5

Okej dajemy juz spokój chłopakowi, i mamy szczerą nadzieje że się poprawisz Bazyliszek :) tak jak pisali, nagraj kogoś i reportuj, ale nie obrażaj ludzi w grze bo to prowadzi tylko i wyłącznie do prowokacji i do jeszcze gorszych zachowań na drogach ets jak i ats, które tylko będą irytować Ciebie i Twoich bliskich(koleżanki/kolegów z którymi jeździsz). 

• Upvote 2

Guest Unn4r

Nie polecam kierowcy LamAll, chodzi po firmach i przyjmuje się na jakiś czas po czym się zwalnia i idzie do kolejnej firmy.

Osoba ta to zwykły oszust i kłamca obiecuje ale nie realizuje.

W firmie totalny brak aktywności, nie oddaje tras , nie pojawia się na firmowym  teamspeak.

Używa fake konta na facebooku jako LamAll i prawdo podobnie to kret który szpieguje po firmach. 

Obraził moją firmę oraz firmę Agromex ustawiając w nicku steam "J***ć [LTS] i [Agromex]. screen poniżej.

Spoiler

6721383d613ba.png

Uważajcie na kierowcę Daszek [PL]. Jechał dzisiaj za mną prawie w mojej naczepie, a kiedy jechałem "ślimakiem w górę" oraz zwolniłem do przepisowej 40-stki gościu jeszcze do tego mnie obtrąbił. Na moje prośby o zachowanie bezpiecznego odstępu na radiu żadnej reakcji (no chyba że miał wyłączone radio). Pozdrawiam tego kierowcę oraz mam nadzieję że to przeczyta i wyciągnie jakieś wnioski.

Nie polecam kierowcy ForReksTV, który jeździ dla firmy ***. Kierowca ten nie zna przepisów ruchu drogowego, wyprzedza na ciągłej, w dodatku na sporych łukach. Ponadto kierowca po wykonaniu nieudanego manewru wyprzedzania 10 ciężarówek naraz i uderzenia w jedną z nich nie miał zamiaru w ogóle przeprosić i pojechał dalej wyprzedzać kolejne 10 zestawów :).

• Upvote 9

Niepotrzebne komentarze zostały schowane, proszę takie sprawy załatwiać w prywatnych wiadomościach między sobą a nie na forum. Zostawiam ostatni komentarz Foczki, bo jako jedyna napisała coś z sensem, a cała reszta osób niech przemyśli swoje zachowanie, bo aż mnie korci żeby każdego po kolei tutaj ukarać, nie zwracając uwagi na rangi... To ostatni komentarz w tej sprawie, następne już mają wrócić na temat graczy. 

• Upvote 6