Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Nie polecam gracza Mistereq http://steamcommunity.com/profiles/76561198281244194

Nie mam pojęcia jakim cudem jest członkiem jakiejś spedycji , ale jego jazda i ciągły ramming/przeszkadzanie na drodze jest wyczynem.Posiada tyle aktywnych banów ,że aż wstyd o tym wspominać.Wstyd dla firmy jeszcze większy ,ale widać że cenią sobie porządnych kierowców jak i ład i zasady panujące w ruchu drogowym.WIOCHA !!!

• Upvote 1

Proszę nie robić spamu, każdy w tym temacie może wypowiadać się na temat kierowców. Owe dowody, oraz swoje sprawy załatwiajcie na priv.

Nie polecam pana o aktualnym nicku Jaś. Nie dość że zaczął cofać scoutem na środek autostrady (a ja oczywiście musiałem przy 120 km/h się w niego wbić bo nie miałem gdzie uciec) to jeszcze pisze że to moja wina "bo jechałem lewym pasem a powinienem prawym". Też mogę się z tego cieszyć bo fajnie było zobaczyć jak pana Jasia osobówka leci na inną stojącą na poboczu xd. Więc polecam uważać. I jeszcze dam wklejkę ze znajomości ruchu drogowego Jasia. 

"Jaś (720): jak ja na lewy wjeżdżam to mi się nie wpie***laj"

Profil TruckersMP: http://truckersmp.com/pl_PL/user/89418

Profil Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198129317223

Edited by Plotaaa

@PlotaaaZ tego co podałeś (chodzi mi tu głównie o profil TruckerMP) tam jest napisane że dostał bana permanentnego więc fizycznie nie możliwe jest abyś go widział w grze albo ja się w jakiś dziwny sposób mylę. 

Chciałem pochwalić gracza Kacper(PL) bardzo dobrze jeździ i przede wszystkim efektywnie :D 

[ETG] [MENADŻER DS. REKRUTACJI] [LEGENDA] Emar

Nie polecam gracza Misiek[PL] a teraz jezdzi teraz pod nazwą [ITL]Niedzwiedz[PL]  ( http://steamcommunity.com/id/SDPMISIEK/  ) Kwiatuszek przylazł do mnie z chęcią dołączenia do naszej firmy + dodatkowo dostał szansę ponieważ ma 16lat zamiast 18 które jest u nas wymogiem. Oczywiście tłumaczenie całego procesu rekrutacji zajął mi mój czas. Gdy zaczynaliśmy się zbierać na rekrutację moi kierowcy zauważyli że dany kolega ma już inną firmę oraz wywalił mnie ze znajomych. Nawet o niczym nie poinformował.

Także jest to dla mnie zwykły gbur który marnuje czas innych ludzi. Na dodatek mam podejrzenie że nie ma nawet 16lat.

I tyle w temacie

• Upvote 3

^Tak samo, nie polecam tego miśka. Wbił na kanał firmowy STP i zaczął drzeć się (nie pamiętam co mówił), a potem jego kolega (nie pamiętam nicku) zaczął go uspokajać. Wszedł na kanał, ponieważ miał rozmawiać ze SkyBlue w sprawie rekrutacji. Szkoda gadać.

• Upvote 1

Zdecydowanie przestrzegam inne VS żeby nie przyjmować kierowcy o nicku łobuz mówiąc wprost  owszem na ts z początku zachowuje się normalnie ale potem kompletny leń z niego bo nie chce mu się przejść okresu próbnego i proponuje innym kierowcom by zrobili to za niego  w mojej VS taka sytuacja  miała miejsce 2 razy  więc poleciał dyscyplinarnie

Edited by unn4r
Nie używaj czerwonego koloru bez powodu. Każdy widzi co piszesz ! :)
  • Upvote 2

^ Potwierdzam słowa Rudego. Chłopak jest całkowicie nieogarnięty, zachowanie na TS jak i odzywki pod kierunkiem zarządu lekko mówiąc bezczelne. Uważajcie na niego :)

Niby 18-latek, a zachowanie jakby miał 10...

• Upvote 3

Nie polecam kierowcy @unn4r. Próbuje zniszczyć Firmę, w której był kilkanaście dni i wrócił na swoje śmieci. Wykorzystuje treści, które nie są w 100% jego własnością. Nie daje sobie nic przetłumaczyć, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nadużywa nazwy pewnej znanej spedycji w życiu realnym posiadając tylko zgodę na używanie logotypu, a nie na używanie jako logo spedycji ani nazwy spedycji. Pisze kłamliwe teksty na temat VS'ki, z której odszedł w celu jej zniszczenia.

Również nie polecam kierowcy Rekin70, w firmie Go Edit narozrabiał tak samo jak w firmie Polaris co napisał kolega wyżej i jak najbardziej popieram ostatnie zdanie Hewita.

• Upvote 1

Pozdrawiam Pana Wasyla, Szanownego Prezesa ETG, którego ulubione zajęcie to po prostu zaglądanie to innych VS-ek i szukanie dziury w całym :) a tak poważnie to już tłumaczę o co chodzi. A więc Wasyl, zmieniłem o Tobie zdanie jak po zaproszeniu nas na konwój przyszedłeś do mnie ze śmiesznymi pretensjami i wręcz rozkazałeś mi przerobienie tematu - jak sam widziałeś czasu do konwoju nie było dużo, a ja też nie miałem czasu przerabiać tego na Twoje życzenie.. mam ważniejsze sprawy niż robić to co mi "karzesz" lub próbujesz kazać. I jeśli chcesz rozmawiać o "dezorganizacji" to zrób najpierw porządek u siebie. Wtedy zapraszam, kulturalnie porozmawiamy.. nie tak jak ostatnio. Kolejna sprawa to czepianie się o nasze "malowanie okolicznościowe" którego używaliśmy jeden dzień na początek EURO.. A więc przepraszam, nie skaczę jak Ty do wszystkich VS-ek i nie patrzę kto jakie ma drugie, trzecie, czy dziesiąte malowanie firmowe. Polecam Ci jeszcze napisać do każdej VSki która używa "Sunrise" i poprosić o zmianę, gdyż ten wzór SCS stworzył z myślą o Was :) Przecież bogactwo malowań od SCSu jest tak duże, że każda firma Polska czy zagraniczna wybierze dla siebie unikalny wzór, którego nikt inny nie posiada :)

Więcej dystansu, to tylko gra. Bo się gubisz w tym.

Pozdrawiam

Vice Szef Dakar Logistic

• Upvote 6

@kamilozmc

Wszystko zostało wyjaśnione na Facebooku oraz Steam. Co do tematu powinno być tobie wstyd bezczelnie kopiować całą zawartość naszego wpisu o konwoju łącznie z grafikami, które samodzielnie stworzyłem poświęcając na to swój czas. Czy miałeś czas czy nie - twój interes, ale jeśli faktycznie nie masz czasu na sporządzenie samodzielnie notatki na temat konwoju dla swojej Firmy to po co się za to chwytasz równocześnie oświadczając waszą obecność w tym konwoju? Nie mogłeś powiedzieć np. "sorry, dla nas to jest zbyt późno"? Nikomu by korona z głowy nie spadła. Co do terminu, wspomniałem ci z jakiego powodu zostałeś poinformowany o tym z opóźnieniem. Nie rozkręcaj kolejnej nic nie wartej "gówno burzy".

Co do tzw. "malowania", ostro podkoloryzowałeś. Nie chodzi o to czy jest to zakazane czy nie, bo jest to dla każdego i każdy może tego używać jak chce i kiedy chce, ale obracając się w tej społeczności miejmy do siebie odrobinę szacunku i nie "malujmy się" identycznie tylko ze względu na to, że nie jest to zabronione i każdy tak może. W tej grze istnieje pełno motywów "malowań" tak, więc dlaczego nie mogło paść na inny?

Z mojej strony to wszystko pamiętajmy tylko, że im mniej się będziemy wzajemnie dogadywać tym gorzej dla obu stron.

@Robercikosky

Bardzo proszę osoby postronne o nie wtrącanie się do sprawy jeżeli nie mają o niej zielonego pojęcia.

• Upvote 7

Naprawdę chcecie to ciągnąć tutaj? Nie ma sensu bo my wiem swoje i Ty wiesz swoje co do korony z głowy to jak widać Tobie też niechce spaść jedli chodzi o malowania ;) nikt nic nie zabroni zresztą rozmawialiśmy już na ten temat. Myślę że nie ma co ciągnac tego dalej więc przestanmy robić spam ;)

• Upvote 5

Panowie proszę o przeniesienie dyskusji na prywatne wiadomości. Chowam wszystko, do komentarza Bakera. 

• Upvote 2

Ostrzegam przed użytkownikiem "dawidos" który dziś około wpół do dziesiątej rano na TeamSpeaku TruckersMP próbował wyłudzać od użytkowników loginy i hasła do Steama. Mam nadzieję że nikt nie jest na tyle głupi żeby się nabić.

• Upvote 2