Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Pozdrowienia i podziękowania za wspólny konwój dla WooQash. Polecam, konwoje z nim to czysta przyjemność:)

Pozdrowienia również dla Potworków, których spotkaliśmy po drodze xd

PS: WooQash, dzięki za przypomnienie. Pozdrowienia również dla Blue- Trans i H&C. Przepraszam że o Was zapomniałem ale byłem już po 2 piwie i 17h na nogach:)

• Upvote 2

12 minutes ago, bazyliszek14 said:

Pozdrowienia i podziękowania za wspólny konwój dla WooQash. Polecam, konwoje z nim to czysta przyjemność:)

Pozdrowienia również dla Potworków, których spotkaliśmy po drodze xd

Dziękujemy za pozdrowienia i wzajemnie :) do spotkania na trasie! 

• Upvote 2

Niechcialem tego robic ale musze. Nie polecam kierowcy Strong Bear link na steam do profilu http://steamcommunity.com/id/strongmen .  Juz wyjasniam dlaczego: Po pierwsze chlopak ma 14/15 lat, Po drguie: skacze po firmach jak szalony. Po trzecie i najwazniejsze: KLAMIE. Pierwsze klamstwo bylo w poprzedniej firmie gdzie bylem zastepca szefa. rekrutacja tam swego czasu byla od 16 roku zycia. Przyszedl na rozmowe wszystko bylo ok (mowil ze ma 16 lat) aczkolwiek jego glos nie dawal mi spokoju. w koncu zaczalem lookac po internetach i znalazlem informacje ktore jasno mowily ze ma 14/15 lat (blizej 14). Zostal zwolniony w trybie natychmiastowym. W koncu sie odezwal do mnie po dluzszej przerwie kiedy to juz mialem wlasna firme. ze wzgledu ze rekrutacje mialem od 15 roku zycia dalem mu druga szanse. W czasie rekrutacji pytalem sie czemu wywalali go z innych spedycji mowil ze z powodu jego wady wymowy ze sie z niego nasmiewali. Mozliwe ze tak bylo. Przyjalem go zarazem mowiac "jak by ktos sie z Ciebie nasmiewal daj znac" jak rowniez ostrzeglem innych kierowcow w mojej firmie o tej sytuacji. bylo wszystko ok okres rekrutacji (okresu probnego) przeszedl prawidlowo (nawet zostal pelnoprawnym kierowca szybciej niz przewidujemy taki okres probny). byl u nas okolo miesiaca dzis oznajmil ze sie zwalnia z firmy z powodow rodzinnych. Nie wnikalem o co chodzi bo to sprawy rodzinne. Natomiast pare godzin pozniej...widze ze juz jest w innej firmie. Z zapytaniem czemu mowil ze to sprawa rodzinna skoro juz jest w innej firmie. okazalo sie ze podobno u mnie w firmie byl jego kuzyn i zabronil mu byc u mnie. Na pytanie nick kuzyna odpowiedzial ze nie moze podac jego nicku wiec domyslam sie ze znowu poprostu sklamal. Nie mam pojecia dlaczego skacze z firmy do firmy. Byc moze zbiera informacje by zalozyc wlasna firme.

Moge jednak go pochwalic za to ze jest aktywnym graczem i dobrze jezdzi.

Przeprosil za swoje zachowanie, Przeprosiny przyjete aczkolwiek odbudowanie zaufania bedzie CIEZKIE.

Edited by Shaquall
Przeprosiny ze strony STRONG BEAR
  • Upvote 1

| Peter| PL   id  346301    na drodze dwupasmowej jezdzi srodkem, jak sie zblizylem to zajechal mi droge i sie zatrzymal w miejscu ja niestety bez szans walnalem mu w tyl i taki krotki dialog sie wywiazal:

[ P & S ] Heady1991 (132): ej no ale albo prawym pasem albo lewym
[19:26:39] | Peter| PL (1129): idiota

Przypuszczam, ze wiecej jak 14 lat dany osobnik nie ma.

NIE POLECAM

• Upvote 3

Polecam Kierowce z firmy [BTS] STOPA POLAND.Pełna Kultura,zachowania się na drodze jak i styl jazdy,i super się rozmawia podczas jazdy.Pozdrawiam.

• Upvote 2

Jeśli chodzi o Kosmite to jako zwykła osoba był bardzo w porządku, zawsze można było z nim pogadać. Jednakże wyleciał właśnie za oszustwa w raportach jak wsponieli wyżej inni, przez co też inni kierowcy nie potrafili mu dorównać w kilometrach bo przesiadywali kilka godzin dziennie aby go dogonić lecz była to dla nich z miejsca przegrana walka. Oszustw nie tolerujemu w naszej w firmie !!

• Upvote 2

Nie polecam kierowcy Madara niektórzy znają go jako Mysterio. Koleś dołącza do firmy po czym wbija na ts i wyzywa wszystkich kierowców oraz zarząd, po jakimś czasie dowiedziałem się również że bywa w paru firmach na raz. Radzę uważać na tego typka jeżeli nie chcecie być wyzywani przez niego.

• Upvote 4

Szanowni koledzy chcialbym was poinformować o zachowaniu się dwóch kolegów z  firmy Westyta Trans chodzi mi mianowicie o panów o nicku ,,Werpet'' oraz Filipa zwanego także ,,Jose Gaha''. Panowie po zmianie nicków wstępują do naszej vski gdzie próbowali popsuć atmosferę oraz podebrać pomysły które są realizowane w naszej spedycji. Na domiar złego pan Werpet wchodząc do naszej firmy używał modulatora głosu. Słyszałem już wiele na temat vski Westyta Trans a po zaistniałej sytuacji dochodzę do wniosku że jest to grono nie ogarniętych, nie odpowiedzialnych  szukających zwady  osobników. Nie polecam owej vski ani ich członków a także chciałbym ostrzec wszystkich aby uważali szczególne na tych osobników ponieważ to nie pierwszy ich wybryk. 

• Upvote 1

Informacja dotycząca kierowcy @mati1212777

Jako kierowcę mogę go polecić, ale niestety jako Zastępca Szefa w firmie Potwory & Spółka przekradał do innej firmy kolejne kawałki mojego kodu dostosowując je tylko do innego wyglądu, aż w końcu się zwolnił. Nie wiem jak wiele kodu zostało skradzione, ale gdy dostałem jeden wycinek kodu dot. wysyłania raportów - było to już dla mnie jasne. Jest to także poniekąd dowód. Szefostwo nie wyglądało na przejęte tematem, a nawet na świadome tego co się stało od razu wysyłając mnie do niego i chyba traktując dosyć pobłażliwie jakby nic się nie stało.

A wszystko zaczęło się od zauważenia identycznych nazw plików. Myślę - przypadek? Jednak nie.

Miał on dostęp do wszystkich skryptów, gdyż był także technikiem, ale z czasem zajmował się raczej pomniejszymi rzeczami. Ja także włożyłem w to wiele pracy i na pewno więcej ważnych linii kodu.

Mam pewność, że zostałem okradziony z kodu dotyczącego Top Miesiąca, oraz składania raportu. Zapewne nie tylko z tego. Zapewne poleciał tam też panel administratora, którego akurat nazwy plików zmienił, gdyż chyba wiedział, o tym, że będę się dzięki niemu tam dostać. (W P&S dziura jest już od jakiegoś czasu załatana)

Oczywiście większość układu, czy identyczne komunikaty to norma. Nawet stylistyczne pomyłki w kodzie znajdziemy. Te które popełniłem ja. Tak bardzo leniwy był.

Znam jego umiejętności. Jego nauka php zaczęła się w jeszcze w Vectrix, ale nie była intensywna. Częściej były to pytania "xQu jak zrobić to?", "zobacz dlaczego mam taki błąd".

Żal mi tylko całego skryptu sklepu, który był czymś poniekąd unikalnym w firmie. Jeżeli zobaczycie w temacie jakiejś firmy informacje o sklepie w systemie kierowcy - będzie to prawdopodobnie mój kod. Nie jest on w stanie czegoś takiego napisać sam. Nie wie nawet czym jest programowanie obiektowe. 

Osobiście od firmy, która ma ten system nie będę się domagał usunięcia go. Dopóki nie zostanie wykorzystana jakakolwiek część sklepu. Nie ważne, czy same pliki css, czy skrypty też. Nie wiem, czy zrobił im to za pieniądze, czy nie. Jeżeli tak, to poniekąd oni też zostali okradzeni.

Wiem tylko, że cały kod ma swoje bolączki, a my go niebawem zmieniamy na coś o całkowicie innej formie. Mogę  tylko życzyć im powodzenia.

Nie spodziewałem się czegoś takiego. Po tak długiej współpracy.

Dlatego też nie polecam tej osoby na stanowiska wyższe niż kierowca.

Pozdrawiam,

Mariusz aka xQu

P.S Żałuję tylko, że napisałem, to tak późno.

Edited by xQu
  • Upvote 6

No to może ja tylko dodam coś od Siebie.

Więc zacznę od aktywności Matiego. Jeżeli chodziło o konwoje lub pomoc w poprowadzeniu konwoju to problemów nie było i zawsze mi z tym pomagał jako zastępca w tym się sprawdził. Dlatego to na plus dla niego. Jeśli już chodzi o aktywność indywidualną pracownika to już wyglądało to troszkę słabiej ponieważ bardzo mało jezdził. Na koniec odszedł z naszej firmy ponieważ niby nie miał czasu. Wyszło na to że czas miał ale nie chciał już u nas jezdzić. Szkoda tylko że nie powiedział mi całej prawdy o tym że planuje przesiadkę do innej firmy tylko mi nawymyślał z brakiem czasu i że wkurzają go inni pracownicy. No trudno tak się stało. Nie miał bym do niego pretensji że idzie do innej firmy bo każdy ma prawo do zmiany jeśli tylko chce ale mam do niego pretensje o to że po tylu miesiącach współpracy ze mną nie miał odwagi przyznać się że odchodzi gdzie indziej i nie był ze mną szczery.

No i teraz jeśli chodzi o ten nieszczęsny system. Z mojego punktu widzenia i z tego co wiem Mati na samym początku pomógł mi postawić podstawę forum dla firmy, wiem też że często pomagał mu właśnie xQu. Dopiero po kilku miesiącach doszedł do nas xQu jako oficjalny kierowca i tak naprawdę wtedy zaczęło się dziać z naszym forum coś fajnego. Co jakiś czas mieliśmy jakieś nowości. Dobrze wiem też że xQu włożył w to forum bardzo dużo pracy. Po odejściu Matiego z naszej firmy do innej tam nagle został postawiony system podobny do naszego. Zbieg okoliczności ? Nie sądze. Jak wspomniał xQu, mieliście widoczne błędy w systemie które xQu sam popełnił czyli wyszło na to że były pewne rzeczy kopiowane. Trudno tak się stało i nie ma co się kłócić niepotrzebnie. Ale .... z tego co wiem to ten system miał i ma bardzo dużo dziur i problemów z płynnym działaniem. U nas już wychodzą bolączki tego systemu dlatego xQu ruszył do boju aby stworzyć całkowicie nową stronę internetową dla naszej firmy. Dlatego nie zdziwcie się jak wyskoczą wam po kilku miesiącach jakieś "krzaki" w systemie

Naprawdę, absolutnie nie mam pretensji do firmy Dakar, leczy tylko i wyłącznie nasza firma ma pretensje do Matiego !! Wy w niczym nie zawiniliście w mojej opini.

Pozdro

• Upvote 2

@xQu Pierwsza sprawa to taka co my do tego mamy jako firma, jeśli my to komuś zleciliśmy? Zrobił to dla nas i nie będę mówił, ze nie. Wiec pytanie do Ciebie tego typu co my się mieszać w wasze sprawy jeśli wam coś ukradł to już sprawa miedzy wami... System jest u nas od lutego wiec już prawie 2 miesiące i wtedy powstała tez nowa nasza strona. A jeśli chodzi o to , ze jest to Twój kod i czujesz się jakoś urażony ja się mogę z tobą rozliczyć. Nie widzę żadnego problemu.

Ja przedstawiłem dowody @bakerpk i dzięki jego pomocy widzę, że nie skończyło się na kawałkach kodu, które zostały skradzione. 

@bakerpk dziękuję za dostęp, a z samym matim będziemy już to osobiście załatwiali. 

W tym przypadku KOMPLETNIE nie polecam @mati1212777

• Upvote 4