Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

OSTRZEGAM!

Przestrzegam przed graczem Mysterio, facet był na okresie próbnym, w pewnym momencie wpuścił na firmowego TeamSpeaka "kolegę", który bez powodu zaczął nazywać członków firmy "cw*lami", gdy vice szef zwrócił mu uwagę, kazał mu "dać sobie spokój, bo to nie jego wina i ma sadzić się do jego kumpla" jak to określił. Na 2 dzień wbił już osobiście na TeamSpeaka i wtedy dopiero się zaczęło... Jak to stwierdził jest znanym Youtuberem i w tym momencie zaczyna transmisje, którą właśnie ogląda +/- 2000 ludzi, a on ma zamiar trolować naszego TS'a. Po przechwałkach na temat youtuba, zaczął wypytywać o zabezpieczenia TS'a, bo jak to stwierdził jest "testerem zabezpieczeń" i już 1 firmie  "zhakował" TeamSpeaka. Następnie po groźbach dotyczących zniszczenia naszego TeamSpeaka zaczął puszczać w kierunku każdego obecnego na TS'ie przecudne "wiązanki", na "ch", na "k", na "c" itp. Z tego co mi wiadomo nasz delikwent miał już opinię na forum, no ale to nic nie pomogło. Także przestrzegam przed zatrudnianiem go w firmach, bo koleś dąży do zepsucia atmosfery w firmach i zniszczenia firmy.

A byłbym zapomniał dodatkowo rozpowiada nieprawdziwe opinie na temat różnych kierowców, więc nie radzę słuchać co opowiada ten delikwent :)

• Upvote 6

39 minutes ago, kamilozmc said:

Kilka słów o kolesiu zwanym Mysterio (niektórym znany jako Madara). Został przyjęty na okres próbny w Dakar Logistic - dopiero po tym fakcie doszły do nas ostrzeżenia przed nim. Ale teraz o tym co u nas.. Gość - rzekomo student na wydziale teologii, a nawet nigdy nie minął się na drodze z pojęciem "kultura osobista".. Po przyprowadzaniu kolegów, którzy robili syf na tsie - wyzywali naszych kierowców od "cweli" - dostał zwolnienie dyscyplinarne. Dzień później (dzisiaj) znowu do nas zajrzał - kolejne wyzwiska, straszenie np. żebyśmy poprawili zabezpieczenia bo on jest wstanie to obejść :) cóż tu dużo pisać.. z takim chamstwem się jeszcze tutaj nie spotkałem.. 

27 minutes ago, Fredziol said:

OSTRZEGAM!

Przestrzegam przed graczem Mysterio, facet był na okresie próbnym, w pewnym momencie wpuścił na firmowego TeamSpeaka "kolegę", który bez powodu zaczął nazywać członków firmy "cw*lami", gdy vice szef zwrócił mu uwagę, kazał mu "dać sobie spokój, bo to nie jego wina i ma sadzić się do jego kumpla" jak to określił. Na 2 dzień wbił już osobiście na TeamSpeaka i wtedy dopiero się zaczęło... Jak to stwierdził jest znanym Youtuberem i w tym momencie zaczyna transmisje, którą właśnie ogląda +/- 2000 ludzi, a on ma zamiar trolować naszego TS'a. Po przechwałkach na temat youtuba, zaczął wypytywać o zabezpieczenia TS'a, bo jak to stwierdził jest "testerem zabezpieczeń" i już 1 firmie  "zhakował" TeamSpeaka. Następnie po groźbach dotyczących zniszczenia naszego TeamSpeaka zaczął puszczać w kierunku każdego obecnego na TS'ie przecudne "wiązanki", na "ch", na "k", na "c" itp. Z tego co mi wiadomo nasz delikwent miał już opinię na forum, no ale to nic nie pomogło. Także przestrzegam przed zatrudnianiem go w firmach, bo koleś dąży do zepsucia atmosfery w firmach i zniszczenia firmy.

A byłbym zapomniał dodatkowo rozpowiada nieprawdziwe opinie na temat różnych kierowców, więc nie radzę słuchać co opowiada ten delikwent :)

Potwierdzam te opinie, sam miałem (nie)przyjemnosc spotkać się z tym kolegą w jednej spedycji.

• Upvote 1

Miałem niedawno kontakt z Mysterio. Podpisuję się pod tym, co napisali chłopaki wyżej. 

• Upvote 5

6 hours ago, Fredziol said:

OSTRZEGAM!

Fredziol dziękuje za info będziemy pamiętać o delikwencie. Pozdrawiam szerokosci

• Upvote 4

Potwierdzam. Proszę uważać na osobę skrywająca się pod nickiem MYSTERIO. Kiedy był w mojej grupie dostał technika na naszym tsie. Pozmieniał wszystko poblokował po usuwał rangi itp Ublizał mi. Myśli,że pozjadał wszystkie rozumy...

• Upvote 2

Nie polecam gracza Niedzwiedz, jest to chłopak ktory ma niespelna 14 lat. Zacznijmy odtego ze kolega oklamal nas z wiekiem, powiedzial ze ma 16 lat, a na dodatek bardzo lubi wyzywac sie z innymi czlonkami firmy.

PROPONUJE NA TEGO KOLEGE UWAZAC.

Nie polecam gracza Fido Dido. Kolega nie wie czego chce, podczas kazdej proby rekrutacji ucieka z ts. Na dodatek jest to osoba wulgarna i niewychowana jezeli chodzi o zachowanie w grze.

• Upvote 1

Nie polecam gracza  |Max-Trans|Karol . Po odrzuceniu zaproszenia do jego firmy zaczęły się typowe "gimbusiarskie" odzywki. Twierdzi że ma ponad 16 lat, ale zachowanie co najwyżej na 12

On 5.03.2016 at 10:53 AM, iHewitt said:

Nie polecam gracza Niedzwiedz, jest to chłopak ktory ma niespelna 14 lat. Zacznijmy odtego ze kolega oklamal nas z wiekiem, powiedzial ze ma 16 lat, a na dodatek bardzo lubi wyzywac sie z innymi czlonkami firmy.

PROPONUJE NA TEGO KOLEGE UWAZAC.

Nie polecam gracza Fido Dido. Kolega nie wie czego chce, podczas kazdej proby rekrutacji ucieka z ts. Na dodatek jest to osoba wulgarna i niewychowana jezeli chodzi o zachowanie w grze.

To samo mogę powiedzieć o niedźwiedziu który na następny dzień miał już inne tagi

16 hours ago, merlin6 said:

Polecam gracza Uwe [PL] duże poczucie humoru, pełna kultura słowna oraz profesjonalne podejście do prowadzenia ciągnika.

Również polecam gracza Uwe[PL] kolega wyżej napisał wszystko co trzeba 

• Upvote 1

Guest legiawarszawacudo

Nie Polecam Gracza  Brony TheKox PL taranuje wszystkich i jest nieogarnietym dzieckiem. JESZCZE RAZ NIE POLECAM!

A ja, polecam i  pozdrawiam kierowce Wafel z firmy Slunski Transport ( jeśli coś przekręciłem przepraszam) przejechałem z nim dziś kawałek Skandynawii i miło spędziłem ten czas na pogaduchach

Nie polecam dwóch osobników niestety Polaków:
1. beikus (PL)

2. MarcinTruck99

Pokazali swoje kulturalne zachowanie, strasznie czuli, wrażliwi na krytykę. Bardzo pragnęli się dowartościować i pokazać swoje "cebulactwo" niestety szkoda że poprzez CB nie mieli na to ochoty :D

02792706616715113386_thumb.png

• Upvote 1

8 hours ago, bakerpk said:

Polecam Kinie z World Express! :) Dziękujem za miło spędzony czas w Konwoju oraz za Twoją "foczke" :D

Dołączam się serdecznie. Foczka jest świetna. No i pozdro dla całej ekipy z WE oraz Polskich Ułanów i podziękowania za świetny konwój

• Upvote 2

Ja także dołączam się i dziękuje za udany konwój. Pozdrawiam ekipę z WE i Dakar Logistic i do zobaczenia na drodze :)

• Upvote 3

On 12.03.2016 at 11:39 PM, bakerpk said:

Polecam Kinie z World Express! :) Dziękujem za miło spędzony czas w Konwoju oraz za Twoją "foczke" :D

On 13.03.2016 at 8:22 AM, KOZIK PL said:

Dołączam się serdecznie. Foczka jest świetna. No i pozdro dla całej ekipy z WE oraz Polskich Ułanów i podziękowania za świetny konwój

On 13.03.2016 at 1:07 PM, ziolo said:

Ja także dołączam się i dziękuje za udany konwój. Pozdrawiam ekipę z WE i Dakar Logistic i do zobaczenia na drodze :)

Dzięki chłopaki za miłe słowa (przekażę Kini) i za konwój :) Bardzo fajnie wypadł nasz konwój i oby więcej takich!!

• Upvote 5

Oto czarna lista graczy z którymi nie mam przyjemności grać. 

1.  bodinho (27)

Ten szanowny kierowca zajechał drogę, stał jak słup soli, kiedy trzeba było ruszyć nawet nie zwolnił miejsca, nie było wyjścia bokiem go, niestety uszkodzenia przez to na swoim koncie zaliczone. Nie rozumiem takiego chamstwa !!!!!

2ac2eb4532f2f5fcgen.png

2. drag05[RUS] 

Ten delikwent w porównaniu do wyżej wymienionego, podczas jazdy drogę perfidnie blokował, uderzał bokiem, i czekał aż do jadę, by ponownie spowodować szkody na moim koncie. A później jak nie powiem kto, odjechał by nie mógł zrobić zdjęcia.

ce9a34bf4062ff68gen.png

Moja lista będzie dodawana, wielu nie udało mi się złapać. 

Jak zablokowanie wjazdu na stacje.

itd.

Proponuje każdej firmie zrobić taka listę na stronie swojej 

Szerokości :)

Dziękuję za usuniecie tematu i za minusy 

Pozdrowienia dla Mileny, dziewczyna jeździ duuużo lepiej niż nie jeden facet! :D

Natomiast Panom którzy dzisiaj byli w Poznaniu ok 20.30 - 21.00 proponował bym zachowanie resztek kultury w odzywkach na CB... nawet szkoda było tego słuchać.

Nie polecam gracza ze firmy [Q-LOG] Mały tz. (Sławek30) Który oszukuje na mvtc przerabia zdjęcia na kilometry i obgaduje innych graczy z innych firmy.

Też nie polecam gracza ze firmy [Q-LOG] NEVADAA  który obgaduje tez i kłamie najczęściej na CB Radio jest pijany. 

Też gracz nie polecam ze firmy [Q-LOG] JohnyBravo2o Trolluje na drodze dołączam filmik.

Uświadamiam inne Firmy żeby uważła na firme [Q-LOG].

Dziękuję Pozdrawiam

• Upvote 1

Nie wiem od kiedy konwój, na który jest zaproszona moja firma nie jest moją sprawą, ale może u was jest inaczej. Nie wnikam. Następnym razem polecam przekazywać pełniejsze informacje, a nie dwa mgliste screeny opatrzone zerowym komentarzem. Nie wiem, którego gracza wyzwałem, ale jak pokażesz mi go palcem, to stawiam piwo.

• Upvote 2