Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Polecam gracza @sabinakmiecik,nie wiem w  jakiej firmie zasuwa,ale gość jest wpąsiu,niestety wylogowano go i nie dokończyliśmy trasy.

Może się odezwie  :)

Nie polecam gracza o nicku [KM-Trans] Kacper455 [PL], stanął mi na środku drogi (przez co dobiłem do niego) a następnie zaczął mnie wyzywać, ponadto mimo "PL" w prefiksie ustawianym pod TABem pisał do mnie na czacie fatalnym językiem angielskim przez co nie mogłem zrozumieć ani trochę z jego wypowiedzi. Zgłosiłbym go, nawet mam screena ale wyszukiwarka TruckersMP nie chce go znaleść.

//edit: Report poszedł ;) .

Nie polecam firmy Polscy-Trakielsi.  

Tu znalazłem nagranie od szefa jak oni jeżdżą .

-Nie znają  KD

-Nie znają regulaminu ets 2 mp

-Firma łamie regulamin ets 2 mp

Polecam 1:59 Jazda pod prąd -Ban 4 dniowy

Pozdrawiam

• Upvote 1

Chciałbym napisać pare słów o pewnej osobie która została u nas zwolniona. Mianowicie Mirek.pl. Osoba ta została zwolniona ponieważ w pewnym momencie nie potrafiła dogadać się z kilkoma pracownikami. Było jeszcze pare innych czynników wpływających na jego zwolnienie których nie będe wymieniał i pozostawie dla Siebie

Aczkolwiek powyższy pracownik był mega aktywnym pracownikiem w firmie oraz codziennie robił niesamowitą ilość kilometrów w grze ETS2. Potrafi wykręcić około 150 tyśięcy kilometrów co miesiąc. Warto też wspomnieć że pracownik ten jezdził z nami od prawie roku czasu w Vectrixie oraz w Potworach więc to też świadczy o tym że jest solidnym graczem.

Mimo że został zwolniony z pewnych powodów z firmy "Potwory i Spólka" to bardzo mocno polecam Mirek.pl !! Jeżeli chcecie mieć w swojej grupie aktywnego pracownika to się nawet nie zastanawiajcie.

• Upvote 1

Witam. Nie polecam kierowcy Dawidor Games pcha się on do władzy w firmie nie ma on szacunku do innych kierowców, wyzywa, wyśmiewa, po zwróceniu mu uwagi nie ma reakcji. http://steamcommunity.com/profiles/76561198216661952/

To nie pierwszy przypadek takiej "przepasci" tego gracza.Jego zmiana firm ,ekipy, i prostactwo to nie pierwszy raz od niedawna...Nie pisze bez powodu ,ale dlatego ze uwazam iz ten gracz jest falszywym ponad wszelka miare.Oczywiscie jest to moja etyczna opinia , bez obrazy dawidorgames.

Znam Dawida i to bardzo sporo czasu.
Jego zachowanie niejednokrotnie było wymuszone przez innych członków tej oto spedycji w której był.
To, że pchał się do władzy w firmie to może i fakt, ale panowie nie oszukujmy się, wchodząc do was na kanał, to aż strach się bać co można tam usłyszeć, a Wy się obrażacie z tego powodu, że człowiek się troszkę pośmiał.... Chciał tylko zrównać się do waszego poziomu.
Polecam go jako kierowcę, większych problemów nigdy z nim nie było.
@konrad55551 Tobie to ja radzę składnię poćwiczyć, bo to co napisałeś nie trzyma się kupy.

Chciałem pozdrowić 3 graczy:

-2 kierowców z teamu Orzeł-Trans slawo i melag, do których się przyłączyłem w drodze ze Sztokholmu do Bergen (niestety musiałem odrzucić zaproszenie do teamu, gdyż obecnie mam trochę innych spraw na głowie) oraz...

- gracza Neonator, z którym jechałem do Karlskrony (on dlaej do Wawy). Obcokrajowiec, ale jeżdżący bardzo spokojnie i przepisowo. :)

Polecam gracza Jacobs, bardzo fajnie się z nim jeździ, zna przepisy i jeździ wzorowo.

Polecam gracza Atomic do wspólnej jazdy, kulturalny, zna przepisy, dobrze jeździ.

Edited by MisiekNT
Wiesz ze jest taka opcja jak edytuj?

Witam. 

Kilka zdań o graczu o nicku Dawidor Games jak dla mnie nie wzbudzał we mnie jakichkolwiek zastrzeżeń może i jest troszeczkę porwisty ale to nie skreśla go z bycia dobrym człowiekiem. Co do dojście do władzy nie wypowiadam się w tym temacie. Ale pod żadnym względem on nie pchał się do władzy. Może ma więcej do zaoferowania swoją osoba niż osoba z którą rywalizuje i tamta jest zazdrosna nie wiem sam. A wiem że zdarzają się takie osoby bez ukrywania. Nie wiem czy on z kimkolwiek rywalizuje nie mi jest to oceniać ale irytują mnie takowe osoby chcą niby światu pokazać że coś potrafią to niech pokazują ale w między czasie niech za plecami (za przeproszeniem) obrabiać dupę ponieważ jest to nie w porządku i w prędzej czy później to wróci tylko z podwójną siłą. Czy tych wirtualnych spedycjach nie może być spokoju. Czy każdy z każdym przez chorą zazdrość musi rywalizować no ludzie zastanówcie się nad sobą i nad swoim zachowaniem. Zastanówcie się nad znaczeniem tego przysłowia <Zgoda buduje a niezgoda rujnuje>. To tyle z mojej strony i że weźmiecie to sobie do serca. I jeszcze raz zastanówcie się nad sensem swojego zachowania. :)  :lol:  :D  ;)

Witam. Chciałbym serdecznie pozdrowić dwóch kierowców :

- Lucian (RISA)

- TomekPL (Master Trans)

Gracze stosują się do wszelakich przepisów ruchu drogowego, oraz przyjemnie się z nimi rozmawia na ts-ie :)

On 24.02.2016 at 11:48 PM, welder885 said:

Chciałbym pozdrowić kierowcę Preze$ik V8 obecnie świeżaka w P&S. Dzięki za fajnego gadulca na czacie i wspólną przejażdżkę.

Również dzięki kolego :) szerokości, przyczepności i do ponownego spotkania :D 

On 24.02.2016 at 0:03 AM, Rudy (PL) said:

W sumie ja też go polecam spoko ziomek :D Prezesik szerokości

Dzięki i również pozdrowionka :D do spotkania na trasie MP Rudy :)

• Upvote 1

Kilka słów o kolesiu zwanym Mysterio (niektórym znany jako Madara). Został przyjęty na okres próbny w Dakar Logistic - dopiero po tym fakcie doszły do nas ostrzeżenia przed nim. Ale teraz o tym co u nas.. Gość - rzekomo student na wydziale teologii, a nawet nigdy nie minął się na drodze z pojęciem "kultura osobista".. Po przyprowadzaniu kolegów, którzy robili syf na tsie - wyzywali naszych kierowców od "cweli" - dostał zwolnienie dyscyplinarne. Dzień później (dzisiaj) znowu do nas zajrzał - kolejne wyzwiska, straszenie np. żebyśmy poprawili zabezpieczenia bo on jest wstanie to obejść :) cóż tu dużo pisać.. z takim chamstwem się jeszcze tutaj nie spotkałem.. 

• Upvote 9