Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Chciałbym pozdrowić Svart Ravna, z ktorym dzis zorganizowalismy kameralny konwoj oraz wszystkich jego uczestnikow (nawet tych ktorzy nie dotrwali do konca).

Dzieki Svart i Apostou za mila atmosfere :D

• Upvote 1

Opinia o dwóch kierowcach którzy łamią regulamin ets 2 MP

Gracz:

1.abdallajabbarca6 nie stosuje się do regulaminu przydał się ban permantny

2.Akaryox   Ramming ban od 2 dni do 2 miesiąca

Dowód :https://youtu.be/jGwngaRNhDk

Pozdrawiam Szerokości i Przyczepności 

Zdecydowanie nie polecam gracza SovietDog. Pirat i totalny cham z bardzo ubogim słownikiem ograniczającym się tylko i wyłącznie do łaciny podwórkowej. Zrobił dziś ładną reklamę firmie Vertigo czy jakoś tak. Przepraszam jeśli zrobiłem błąd w nazwie firmy.

@r0puch666

No1. Nie zrobiłeś błędu w nazwie firmy.
No.2 Osobnik ten został wyrzucony w trybie natychmiastowym, właśnie mijał 2 dzień jego okresu próbnego.
Również nie polecam tego gracza, niestety, ale w firmie nie będę pozwalał na takie rzeczy.

Pozdrawiam i przepraszam za tego kierowce - jeżeli będzie miał tag w grze - On Już nie jest naszym pracownikiem !

• Upvote 3

Zdecydowanie nie polecam gracza SovietDog. Pirat i totalny cham z bardzo ubogim słownikiem ograniczającym się tylko i wyłącznie do łaciny podwórkowej. Zrobił dziś ładną reklamę firmie Vertigo czy jakoś tak. Przepraszam jeśli zrobiłem błąd w nazwie firmy.

Jest okey. Nie lubię tak na wspólników wytykać palcem, ale po tym jak wyleciał, to mogę zrobić wyjątek. Przyznaje, że  SovietDog jest nieogarniętym graczem, który nie zna przepisów ruchu drogowego i prowokuje kierowców do wypadku bądź też je powoduje pod wpływem emocji. Miałem przyjemność jechać z nim raz wspólnie i nie byłem zadowolony tym bardziej, że nie dojechaliśmy do celu, bo zniszczył mi tira.

Guest Mikkell [PL/SE]

Chciałbym ostrzec przed graczem Honda 813

ponieważ podał swój wiek 18 lat a w rzeczywistości miał 15 lat przy czym nie dostał się do firmy

Link do steam: steamcommunity.com/id/Honda813

Przyznam racje koleś do tego jest chamski oraz arogancki. A jak mu się powie ze zostaje wyrzucony z firmy to wyzywa od najgorszych. Wiec NIE POLECAM I ODRADZAM GO PRZYJMOWAC.

Chciałbym ostrzec przed graczem Honda 813

ponieważ podał swój wiek 18 lat a w rzeczywistości miał 15 lat przy czym nie dostał się do firmy

Link do steam: steamcommunity.com/id/Honda813

Dokładam się do tego. Gracz Honda813 przyjmując się do firm oszukuje z wiekiem podając, że ma 18 lat. U nas było z nim tak samo.

Blue-TranS Spedition HR Manager [bTS] Sieczko [PL].

• Upvote 1

Nie polecam gracza Dominatrix. Gbur jakich mało - jeżeli się obraziłeś to przepraszam, bo wiem, że masz skłonności do "fochania sie".

Edited by bakerpk
Dowód usunąłem, jak coś zgłoś report na gracza

Ja osobiście Polecam Gracza Emildmo mimo swojego młodego wieku jest w pełni kulturalnym gościem  przestrzega przepisów  ruchu drogowego. Co żałuje że opuścił moją firmę no ale prężnie robi kilometry w innej tak więc Emilu szerokości

Nie polecam zatrudniać gracza rafix2343 ( http://steamcommunity.com/profiles/76561198191710517 ). Gracz po dołączeniu zrobić Firmy wykazuje SIĘ KOMPLETNA nieaktywnością, MIMO ZE codziennie wchodzi na parę wodną.

PS: Po raz kolejny proszę moderatorów forum o stworzenie tematu w którym zamieścimy tylko i wyłącznie nicki graczy i opinie o nich ponieważ ciężko jest przejrzeć kilkanaście stron w poszukiwaniu jednego nicku

A ja znów nie polecam gracza [sIN] Kaente. Nie polecam go również VS-kom. Powód jest taki: Zwolnił się z naszej firmy lecz zaczął przybywać na nasz TS z nieznanymi nam graczami co przeszkadzało nie tylko zarządowi Blue-TranS Spedition ale też i naszym poczciwym kierowcom. Po zbanowaniu go oraz jego kolegów zaczął do jednego z naszych kierowców wypisywać z wyzwiskami jak się zachowałem co uraziło moją osobę.

Zarząd Blue-TranS Spedition

HR Manager

[bTS]Sieczko[PL]

Polecam gracza |EUROTRANS| chatyo [FR]. Nie jest polakiem ale jest miły.

Czat:

[11:05:16] |EUROTRANS| chatyo [FR] (835): plota is a goog driver
[11:05:21] |EUROTRANS| chatyo [FR] (835): good*
[11:05:32] Plota (778): thank you :)
[11:05:37] |EUROTRANS| chatyo [FR] (835): np
[11:05:44] |EUROTRANS| chatyo [FR] (835): bye
[11:05:49] Plota (778): bye
[11:05:54] |EUROTRANS| chatyo [FR] (835): happy trucking