Jump to content
I<3VODKA

Dyskusje na Temat Kierowców

Recommended Posts

Kolejny cwaniaczek na forum, który za wszelką cenę chce jakoś zabłysnąć. MOD'y zamknijcie ten zbędny spam i po kłopocie.

• Upvote 3

Guest Mikkell [PL/SE]

Nie polecam gracza Neq ponieważ zatrudnił się jako kierowca przez pierwszy tydzień ładnie pięknie maślane oczy a w następnym tygodniu szlak po nim zaginął cały czas był dostępny na steama i grał w ets2 a jak go proszono aby wszedł na TS3 to szybko wyłączał Steama i ets2... Nie polecam !!! 

tutaj steam: http://steamcommunity.com/id/neq2499

Nie polecam kierowcy wwwkacper8 byłem w firmie RISA do dzisiaj chłopaki mi dziękują że wyciągnełem ich z tej firmy jeśli nadal próbujesz się mścić to pamiętaj kto ze mną zaczyna tak łatwo nie odpuszcze miłego wieczoru ( 8 osób poszło za mną ) zostałeś tylko ty i Fala  .:)

Nie polecam RidosPL.

Nie potrafi zrozumieć że nikt go nie lubi i nadaj myśli że jest fajny obrażając wszystkich wokół jak jakieś dziecko którym pewnie jest bo nikt dorosły nie śmiał by tak się zachowywać...

• Upvote 10

Nie polecam gracza RidosPL. Jest to gracz cyniczny i zadufany w sobie. Lubi prowokować i buntować a także nie potrafi jeździć każda trasa kończyła się wypadkiem i uszkodzeniami. Gracz RidosPL podtrzymuje także  złom atmosferę przeklina i wyzywa dla tego odradzam jakiej kol wiek firmie o przyjmowanie go. Przez niego straciliśmy dobrych kierowców ale na szczęście na ich miejsce wzięliśmy może nawet lepszych pracowników Dla tego jeśli ktoś chce szybko się pozbyć pracowników to bardzo polecam tego gracza :). Dziękuje pozdrawiam ;)

• Upvote 2

Guest Mikkell [PL/SE]

Polecam drivera PatrycjęPL i drivera  Vaiarka. Z tego co pisał RidosPL że patrycja nie umie jeździć to jakiś żart i kabaret gdyby nie lagi to była by przyjemna jazda z wami od Bremen do Koln :)  Dzięki i Szerokości i przyjemności dla was :) :) 

6YLD8bA.png

Polecam drivera PatrycjęPL i drivera  Vaiarka. Z tego co pisał RidosPL że patrycja nie umie jeździć to jakiś żart i kabaret gdyby nie lagi to była by przyjemna jazda z wami od Bremen do Koln :)  Dzięki i Szerokości i przyjemności dla was :) :) 

6YLD8bA.png

Dzięki !  :lol: (następnym razem napisz że robisz screeny to moze bym wyklepała wszystkie wgniecenia  :lol:  :lol:  :lol: )

A ja polecam gracza Mattew. Świetnie zna przepisy ruchu drogowego, jedzie spokojnie oraz jest bardzo miły :P 

Do następnego! :D

• Upvote 1

Pozdrawiam:

Kierowców z firmy Armagedon: Chuudy, Bejmol, Mariusz

Kierowców z firmy PLTE: Kacperovski, Dave

a także: misiu98[PL]

Z tymi kierowcami przejechałem kilka tras i polecam :)

RIekcHZ.jpg

Chciałbym ostrzec przed osobą Szwagier.PL. Powtarzam ostrzec! Nie udupić, czy nie polecać.

Niektórzy może wiedzą, że jestem administratorem grupy Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Polska na Facebook'u (mającej już ponad 2000 członków). Wiadomo jak to na Facebook'u trafiają się bardziej lub mniej rozgarnięte osoby, ale jedną z głównych zasad Naszej grupy jest jako taka kultura osobista. Niestety wspomniana osoba (pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem) wykorzystała szansę bycia w tej grupie i została usunięta oraz zablokowana za nieprzestrzeganie zasad grupy (czyli brak kultury jednym słowem). Po kilku dniach dołączyła do grupy nowa osoba - dziewczyna (co nie wzbudziło to Naszego zdziwienia, bo od czasu do czasu dołączają jakieś dziewczyny), lecz od samego początku zaczął robić się lekki szum w okół tej osoby. Profil tej osoby był nowy, o dziwo były zdjęcia, ale też było +100 znajomych przez co nie było to podejrzane i nie było 100% wskazań aby od razu blokować tą osobę. Podejrzenia zaczęły się w momencie braku kontaktu głosowego, kiedy sama osoba wyrażała chęć jazdy z kimś w konwoju, a jak to "faceci" oczywiście jęzory poszły w dół i zaczęło się przylizywanie itd. Ostatecznie dzisiaj ów osoba wstawiła zdjęcie z gry, ale tak niefortunne, że ukazywało urywek czatu z gry wraz z nickiem tejże osoby i po szybkim wyszukaniu za pomocą wyszukiwarki Steam wyskoczył profil Szwagra (historia nicków). Oczywiście wielkie zdziwienie, jaki Szwagier itd. Osoba została zablokowana, a po chwili konto zostało usunięte całkowicie.

Dlatego ostrzegam, osoba może być na bakier z kulturą osobistą oraz może obchodzić zablokowane konta zakładaniem nowych - fikcyjnych bez względu na płeć.

• Upvote 9

Nie ma to jak zbanować "gąbkę" który wrócił pod postacią kobiety ^^ To tylko świadczy o tym jakim on jest człowiekiem. Niestety ale to ile bezsensownych postów było na grupie uświadamiało mnie w tym że coś jest z tą "kobietą" nie tak... I trzeba przyznać racje wszystkim którzy uważali że to jest fake konto :P

• Upvote 2

To już jest niepoważne co ta osoba robi... 5h po cały zdarzeniu, konto o nazwie Wrc Rally poprosiło o dodanie. Tym razem się postarał po profil był wypełniony kilkunastoma zdjęciami i wiadomościami chyba z dzisiejszego Rajdu Niemiec WRC. Dodałem to konto, ale widząc, że wiadomości nie są starsze niż 5h miałem na celowniku "to coś". Oczywiście poleciał spam reklamy WRC na grupie ETS2, bla bla bla... Wpadłem aby wejść ponownie na profil ETS2MP Szwagra i co?

image,wUEQj0162t,400.png

To już przechodzi ludzkie pojęcie... Trolling na poziomie mistrzowskim, szkoda, że za każdą zmianą nazwy konta Steam ciągnie się jeden i ten sam ban...

• Upvote 2

Pomijam już wciskanie bajek na PW o włamaniu na konto. To już nie jest ostrzeżenie, tym razem to już na prawdę nie polecam tego osobnika. Robienie z ludzi sobie takich jaj to już jest istna przesada.