Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Profili geri yükleme

Krylov_TR

Question

Merhaba arkadaşlar, PC'yi formatladım fakat save dosyasının yedeğini almadım. Oyunu tekrar kurduğumda WOT profiliyle giriş yapmama rağmen yeni bir hesap açıyor, eski hesabımı geri getiremiyorum. Bunun bir yolu varmı?

Teşekkürler.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Merhaba,

World of Trucks Hesabınız'ı bağlamış olmanız, ne yazık ki sizi bir çözüme kavuşturmaz. World of Trucks'ın amacı da Profil kaydetme değildir. Lütfen bu bağlantıyı inceleyin.

https://uzmanim.net/soru/formattan-sonra-silinen-dosyalari-geri-getirme/9584

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Bir forum sitesi üzerinde bulduğum yazıyı size sunuyorum.

Fazla söze gerek yok başlıkta da anlayacağınız gibi profilinizi isteyerek yada istemeyerek tamamen sildiniz. Gerçekte tüm PC'deki tüm dosyalar için geçerli olan bu kural bu oyunda da geçerlidir. Aşağıdaki videoyu izleyerek nasıl yapılacağını öğrenin. 
Belgelerim klasöründeki  Euro Truck Simulator 2 klasörüne girin ve ardından   
profiles klasörünü mausla sağ tıkayın özelikler deyin Önceki Sürümler sekmesinden istediğiniz sürümü seçin ve profiliniz gelsin. Arkadaşlar dikkat edin Önceki Sürümler klasöründe iken Değiştirme Tarihine dikkat edin hangi tarihte ve hangi saatte sildiyseniz o anı seçin. 

Forum üzerindeki yorumların çoğu olumlu yönde en kısa zamanda sorununuzu çözmeniz dileğiyle. İyi forumlar.

okYVvm.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.