Jump to content

Przetłumaczone ustawienia MP


ElectroMusic!

Recommended Posts

Albo podczas logowania się do konta ets2mp jest przycisk ustawień, który działa żadnych udziwnień. A jeśli chcesz używać w czasie gry (chociaż nie wiem czy ustawienia wchodzą w życie od razu, czy dopiero po restarcie) musisz mieć wciśnięty prawy przycisk myszy aby poruszać kursorem i móc kliknąć przycisk ustawień.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Podczas gry trzymasz prawy przycisk myszy a lewym klikasz na setting.

Gdy masz włączone okienko od ustawień, prawy przycisk myszy możesz już puścić.

Ustawienia zaczynają działać gdy klikniesz "Apply" - ustawienia się zapisują i okienko się nie zamyka

Gdy klikniesz "Ok", wtedy zapisuje ustawienia oraz wyłącza się okienko od ustawień.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@ElectroMusic! A dlaczego trzymać przycisk myszki? Ja gdy klikne TAB i raz klikne prawym myszki to bez żadnego trzymania mogę działać w tym okienku ;)
Co do pomysłu nic nie stoi na przeszkodzie by to dodać, a skoro jest to Alfa i trzebaby było czekać na wszystkie tłumaczenia to co stoi na przeszkodzie wypuścić bez tłumaczenia akurat tych dodanych słów. Parę/paręnaście słów po angielsku to jednak nie całość, a przecież to ALFA, te kilka słówek może być po angielsku (w końcu ile mamy dziwnych rzeczy w Alfie?).

76561198008459935.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.