Jump to content

międzynarodowy kod samochodowy


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Międzynarodowy kod samochodowy
Opis sugestii: W skrócie chodzi i dodanie do listy graczy skrótu narodowości wyświetlany przed nazwą gracza np. [PL] - Polska, [GB] - Wielka Brytania, - Włochy itd.. Skrót ten mógł by być wybierany w opcjach z rozwijanej listy państw.
 
Przykładowe obrazki: http://static.pokazywarka.pl/i/5643652/764544/bez-tytulu.jpg?1424090951
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Poprawiło by to komunikacje między graczami

Link to post
Share on other sites

Nick będzie pobierany z konta ETS2MP w jednym z nadchodzących patchów + dostaniecie opcje jednorazowej zmiany(osoby które zarejestrowały się przed wprowadzeniem nicków ETS2MP w grze).

Dodatkowo nicki ets2mp będą musiały posiadać format ANSI przez co różne znaki cyrylicy itp nie będą przeszkadzały w raportowaniu graczy.

 

Co do flag było to juz wielokrotnie poruszane i na pewno kiedyś się pojawi.

Pozdrawiam.

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam, czemu miałaby być możliwa tylko jednorazowa zmiana nicku? Pomijam tag firmowy, ale różne firmy robią różne rzeczy i wiele osób przemianuje swoje nicki na "Pilota", "Filmowca" itp. co z nimi? Czemu miałaby służyć blokada zmiany nicku (lub tylko jednorazowa jego zmiana). Już widzę ten spam na Waszą skrzynkę, że "milion" osób nie może zmienić nicku, bo coś. Moim zdaniem powinna być dowolność zmiany nicku, ale z pełną historią tak jak w przypadku Steam. Po za tym jeśli będziemy odwoływać się do nazw używanych na ets2mp.com odwoływanie się do kont Steam straci niejako sens (w związku z możliwością używania całkowicie innych nicków).

  • Upvote 4
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Co do pomysłu to nie jest zły.

A co do nicku że będzie jednorazowa zmiana to super. Ale dobrym dodatkiem byłoby możliwość dodawania prefiksu i suffixu (w prefiksie nazwa firmy) a w Suffixie np. że to pilot czy tak jak dotychczas niektórzy mają skrót państwa (np. DE).

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...