Jump to content
  • 0

yardım

tedmozby

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba ben bu sorunun cevabını size başka bir konu da vermiştim. Yine vereyim sorun yok benim için. 

Documents>Euro Truck Simulator 2>Config

g_console "0" -------->g_console "1" 

g_save_format "0" ->g_save_format "2"

g_developer "0"------>g_developer "1"

1. İlk önce bu ayarları yapın (oyun kapalı bir şekilde).
  2. Oyuna girdikten sonra ayarlar>tuşlar ve düğmeler kısmında hızlı kayıt ve hızlı yükle tuşları var en aşağıda onlara birer tuş atayın.
  3. Oyuna girdikten sonra dorse alın  ve hızlı kayıt tuşuna basın, oyunu aşağıya alın.
  4. Documents>Euro Truck Simulator 2>profiles konumundaki save dosyanızı açın(eğer birden çok save kullanıyorsanız değiştirilme tarihlerindeki en yeni olanı açın) > save> quicksave konumunda game.sii dosyası var. 
  5. SII bu linkten indirdiğiniz programa game dosyasını sürükleyin.
  6. Sonra program kapanacak, kapandıktan sonra dosyayı açın.
  7. Ctrl+f yaparak "trailers" yazın.
  8. Trailers satırının altına geçerek "trailers[0]:" yazıyoruz.
  9. Sonra biraz aşağıya iniyoruz orada "current job" satırı var. oradaki kodu kopyalayarak "trailers[0]:" konumuna iki noktadan sonra bir boşluk bırakarak yapıştırıyoruz. örnek olarak "trailers[0]: xxxxxxxxx" . 
  10. Son adım olarak "current job" kısmından kodu aldıktan sonra kodun yerine "null" yazıyoruz.
  11. Dosyayı kayıt edip oyuna giriyoruz. Hızlı yükle tuşuna atadığımız tuşa basarak hızlı kayıt kaydını yüklüyoruz. İşlem tamamlanmıştır.
  12. Eğer ki haritadan işaret kalksın istiyorsanız dorseyi bırakıp tekrar alın, kolay gelsin.                                                                   Son hali budur 

QQUCx4.jpg Q4BGWb.jpg

Burada daha fazla cevabı bir arada bulabilirsiniz.

İyi Günler

Forz0214

• 0

Merhaba @tedmozby ,

Problemin çözülüp/çözülmediğini bize bildirmediğiniz ve bu konu aktif olmadığı için taşıyorum. Eğer bu konu hakkındaki sorununuz halen devam ediyor ise, Support (Ticket Sistemimize) bir ticket gönderebilirsiniz.

Ticket göndermek için : https://support.truckersmp.com/

Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız : 

//Kilitlenerek Çözülemeyen konular bölümüne taşındı

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.